BEKIM ODPORÚČA

Powerlogy Bekim Pack

Prémiový balíček odporúčaný Bekimom

„Z ponuky Powerlogy sú toto moje najobľúbenejšie a najpoužívanejšie produkty.“ Výživný kolagén s čistým zložením, chrumkavý BIO nugát, ktorý si ma svojou chuťou a konzistenciou úplne získal a samozrejme, praktické snacky vo forme 70 % čokolády. Funkčný a chutný balíček, ktorý neobsahuje laktózu, lepok, sóju, umelé konzervanty ani palmový olej.
bez chemie
44,60 39,90  s DPH
Tento Pack vám ušetrí 4,70 €.
Doprava zadarmo
nad 50 € (SR a ČR)
Darček k nákupu nad 80 €
Z dôvodu epidemickej situácie sa doba doručenia môže predĺžiť.
bez chemie
Powerlogy Bekim Pack 39,90 
Powerlogy Bekim Pack 39,90  s DPH

Bekim chodí po štyroch, no ruky ani nohy to nie sú. V šestnástich spadol z bicykla a táto udalosť mu zmenila život. Vozík sa stal jeho každodenným parťákom. Odvtedy sa snaží všetkým ukázať, že život s hendikepom nie je žiadna tragédia, preto na sebe maká a s úsmevom na tvári búra všetky predsudky.

Collagen | 350 g

Kolagén užívam pravidelne kvôli zdraviu mojich kostí a kĺbov. Najviac ma teší, že obsahuje iba 100 % kolagén, nič navyše. Žiadné aditíva, žiadne umelé konzervanty ani príchute. Zároveň je však chutný a lahodne krémový. A oproti iným produktom je veľmi praktický – jedna odporúčaná dávka (10 g) obsahuje až 9 000 mg kolagénu.

BIO Nougat Cream | 330 g

Powerlogy Nougat je jednoducho skvelý! Je zdravou a veľmi chutnou alternatívou bežnej lieskovoorieškovej nátierky. Lenže v tomto nugáte nájdete naozaj len BIO lieskovce, pravé kakao a správne množstvo trstinového cukru. Je tak jednoduchý a tak chutný. 😋

Chocobar 70 % | 2×50 g

Čokoláda je chutná klasika. Ale vďaka tomu, že v Powerlogy sa rozhodli pre najvyššiu kvalitu, táto 70 % čokoláda sa pre mňa stala chutným a zdravým snackom kedykoľvek počas dňa. Hlavne keď som na cestách, forma tyčinky je veľmi praktická.

Bekim, a prečo spolupracuješ s Powerlogy?

Každý deň cvičím a venujem sa svojmu telu, aby som ho rozhýbal. Otvorene sa priznávam, že donedávna som si na stravu nedával veľký pozor. No po vyskúšaní produktov od slovenskej firmy Powerlogy môžem povedať, že sa budím svieži a po rannej káve s MCT olejom mám chuť si poskočiť. 🙂

Powerlogy Choco Trio 3 x 50 g

Nová „žltá“ Powerlogy čokoláda je svojím vzhľadom aj vlastnosťami unikátna. Je totiž vhodná aj pre ľudí s histamínovou intoleranciou. Až 40 % jej zloženia tvorí pravá biela čokoláda z kakaového masla, vylepšená je protizápalovou kurkumou. 70 %-nú čokoládu sme doplnili veľkými lieskovými orechmi. A tá 90 %-ná vyniká obsahom MCT tukov aj sekaných kakaových bôbov. Ani jedna neobsahuje mlieko, lepok či palmový olej.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Najnovšie informácie zo sveta funkčných potravín

Odoberajte Powerlogy newsletter a získajte -7 % na prvý nákup.