🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

-19%

Powerlogy Biohacker Boost Pack

Rýchla energia a výživa pre oba „mozgy“ človeka

Prémiový C8 MCT olej zložený z čistej kyseliny kaprylovej (C8) najefektívnejšie dodá rýchlu energiu nášmu mozgu. 🧠 Brain Focus sa postará o jeho komplexnú výživu a podporí vašu koncentráciu aj pamäť. Keďže výkon mozgu je závislý aj od kondície nášho druhého „mozgu“ – nášho mikrobiómu, v packu nájdete aj živé probiotické kultúry s vybranými prebiotikami Powerlogy Symbiotics.
86,70 69,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.

Powerlogy Biohacker Boost Pack 69,90 
Powerlogy Biohacker Boost Pack 69,90  s DPH

Powerlogy C8 MCT Oil | 500 ml

 • Čistý 100 % obsah C8 kyseliny kaprylovej.
 • Priama podpora spaľovania tukov bez záťaže trávenia.
 • Rýchla a stabilná energia pre vysoký mentálny a fyzický výkon.

MCT tuky so strednou dĺžkou reťazca (8-12 uhlíkov) sa považujú za jeden z najefektívnejšich zdrojov energie pre mozog aj svaly. Ich metabolická dráha je veľmi rýchla a bez záťaže žlčníka sa rovno v pečeni konvertujú na ketóny. Tie za následne dokážu využívať ako zdroj energie nielen svaly, ale aj mozog.

Nie je však MCT olej ako MCT olej. Zo všetkých tukov sa najefektívnejšie premieňa na ketóny práve kyselina kaprylová (C8), ktorá tvorí iba 6 % kokosového oleja. Väčšina MCT olejov na trhu je zmes C8 a C10 v rôznych pomeroch, kde v tých menej kvalitných sa nájdu aj zvyšky ostatných tukov, prípadne nejaké zvyšky iných látok (nečistôt) po spracovaní oleja. V tomto balíku vám ponúkame čistý Powerlogy C8 MCT olej.

Náš MCT olej je bez chute a arómy. Môžete ho pridávať do kávy, smoothies, do dezertov alebo šalátov. MCT olej najviac využivajú ľudia pre podporu mentálneho výkonu, náhradu krátkodobej energie z cukrov, pri prechode na low carb až ketogenickú stravu alebo športovci pre extra energiu a zrýchlenú regeneráciu.

Ako najlepšie využiť C8 MCT Oil

 • Do kávy s maslom, ghee alebo kolagénom.
 • Ako náhradu nevhodných rastlinných a živočíšnych tukov vo výžive.
 • Do smoothies a shakeov pre stabilnejšiu energiu.
 • Do šalátov a dresingov namiesto bežných olejov.
 • Na podporu low carb, vegan a keto stravovania.

Powerlogy Brain Focus 60 kapsúl

 • Čisté zloženie a 100 % dôraz na funkčnú dávku vybraných nootropík.
 • Priamy účinok na mozog – podpora alfa hladiny a lepšej mentálnej výkonnosti.
 • Neobsahuje kofeín, zaručuje tak stabilnú koncentráciu bez nervozity.
 • Vegánske kapsule 100 % bez lepku, mlieka a alergénov.

Powerlogy Brain Focus sme vyvíjali s odborníkmi športovej a terapeutickej výživy viac ako rok. Naším cieľom bolo priniesť na trh naozaj funkčný, komplexný a efektívny doplnok výživy, ktorý prinesie každodenné benefity. V súčasnosti ide najmä o podporu sústredenia a kognitívnych, analytických aj kreatívnych funkcií mozgu. Ide o podporu, za ktorú človek nezaplatí energetickú daň ako pri mnohých stimulantoch. Rovnako nezažije nežiadúce účinky, akými sú stavy úzkosti, nervozita či prílišná hyperaktivita.

Tento komplex nootropík odporúčame všetkým, ktorých cieľom je zlepšiť sústredenie a mentálny výkon. Hlavným cieľom je výživa mozgu a podpora hladiny alfa, ktorú nazývame aj „flow“. Powerlogy Brain Focus nezaručuje stimuláciu alebo maximalizáciu výkonu, ale komplexnú výživu a optimalizáciu výkonu mozgu.

Nootropikum alebo nootropná látka je biochemicky aktívna látka, ktorá sa prirodzenou cestou zúčastňuje na mozgových metabolických procesoch a umožňuje mozgu riadiť všetky mentálne aj telesné funkcie.

Charakteristické účinky nootropík sú:

 • zostrenie zmyslového vnímania
 • spracovanie väčšieho množstva informácií
 • zlepšenie schopnosti pamäte
 • stabilizácia emócií a nálad
 • zvýšená odolnosť voči stresovým činiteľom

Powerlogy Brain Focus patrí vďaka svojmu čistému zloženiu medzi najefektívnejšie produkty na trhu. Pri výživových doplnkoch je totiž hlavné spojenie kvality ingrediencií a ich funkčnej dávky. Je dôležité sledovať obsah miligramov aktívnych látok na rôznych doplnkoch, ale kvalitu daných zložiek si bežne overiť nedokážeme. My vám však optimálnu kombináciu môžeme garantovať a veríme, že ju jasne zažijete v praxi.

ZISTIŤ VIAC

Powerlogy Symbiotics 30 kapsúl

 • Čisté zloženie a 100 % dôraz na funkčnú dávku vybraných probiotík aj prebiotík.
 • 28 priateľských probiotických kmeňov prirodzených pre človeka.
 • 20 miliárd CFU v jednej kapsule (počet aktívnych bakterií).
 • Vegánske kapsule 100 % bez lepku, mlieka a alergénov.

Asi každý z nás pozná probiotiká. Vieme, že ide o symbiotické baktérie, ktoré sa prirodzene vyskytujú v našich črevách. Obnovujú poškodenú črevnú mikroflóru, vďaka čomu zlepšujú trávenie, zvyšujú našu schopnosť vstrebávať dôležité vitamíny, posilňujú imunitu a tiež zabraňujú rastu patogénnych baktérií. Prebiotiká sú zase formou výživy, vďaka ktorej sa probiotiká môžu v našich črevách naplno presadiť.

Powerlogy Symbiotics teda predstavujú probiotiká aj prebiotiká v optimálnom pomere. A ich efekt je oveľa výraznejší ako „len“ zlepšenie trávenia.

Symbiotiká prinášajú príležitosť zvýšiť našu odolnosť voči chladu, úroveň radosti a emočnej stability či schopnosť spaľovať tuky. Zlepšujú sústredenie, trávenie, imunitu a mnoho ďalších schopností. Symbiotiká tiež spolupracujú s naším telom na produkcii serotonínu, oxytocínu, GABA (dôležitý neurotransmiter), mastných kyselín s krátkym reťazcom a iných významných látkach.

Pri tvorbe Powerlogy Symbiotics sme mali jasný cieľ: Použiť len tie najkompatibilnejšie a najsilnejšie bakteriálne kmene. A tento cieľ sme naplnili vďaka poznatkom jednej japonskej štúdie. Vedci v nej analyzovali stolicu ukážkovo mentálne a fyzicky zdravého jedinca. Identifikovali 15 kmeňov, ktoré sú najviac zdraviu prospešné, extra silné na prežitie žalúdočných kyselín a schopné úspešne kultivovať ľudský mikrobióm. Laboratórny výskum ich správania za rôznych podmienok pokračoval až 20 rokov. Nakoniec bola formulovaná symbiotická zmes baktérií a vlákniny na ich kŕmenie (inulínový prášok z čakanky), ktorú používame aj my v Powerlogy.

ZISTIŤ VIAC

Powerlogy Organic Coffee 250 g

organicrainforest
BIO kávovníkové zrná 100 % arabiky z El Salvadoru. V chuti figy a čokoláda. Zrná sú pomaly pražené na stupeň medium s laboratórnymi testami kvality. Káva sa pestuje vo výške 1400 m. n. m na plantáži zvanej Andalúzia. Už mnoho rokov je plantáž ošetrovaná a udržiavaná ako ekologická bez používania chemických látok a hnojív. Vyskúšajte našu kávu v lahodnom krémovom tiramisu, recept nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.