Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

-7 %

Biohacker Combo

Zvýhodnené balenie kávy, kolagénu, MCT oleja a mini kešu krémov

Najvhodnejšia kombinácia pre každého správneho biohackera, ktorý je neustále vo výkone.
53,40 49,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.

Biohacker Combo 49,90 
Biohacker Combo 49,90  s DPH

Biohacker Combo jedným klikom ponúka tie najpotrebnejšie vychytávky pre efektívny metabolizmus a produktívny deň:

  1. Power Coffee Organic Espresso 250 g
  2. Power MCT Oil 500 ml
  3. Power Collagen 350 g
  4. 3 x Power Cashew Upgraded Mini 30 g

Power Coffe Organic Espresso 250 g – zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 100 % arabiky z 3 kontinentov (Peru, Etiópia, India). Vďaka šetrnému praženiu na stupeň médium si zachováva vyváženú, silnú a stabilnú chuť – ani horká, ani kyslá. Trvalú kvalitu pravidelne kontrolujeme laboratórnym testovaním čistoty zloženia.

Power MCT Oil 500 ml – jedinečný zdroj energie, ktorý prirodzene môžete nájsť v malých množstvách aj v kokosovom oleji. Rýchlo sa vstrebáva a premieňa na ketóny, vďaka ktorým získate dlhotrvajúcu stabilnú energiu, ktorú vám cukor neposkytne. Zaradenie MCT oleja do vášho jedálnička vám dodá skutočnú energiu, podporí manažovanie telesnej váhy a optimalizuje výkon.
Olej obsahuje len veľmi rýchlo vstrebateľné triglyceridy so stredne dlhým reťazcom C8 a C10, ktoré sa metabolizujú rýchlejšie a ľahšie ako bežné tuky, proteín či sacharidy. Vďaka jeho prémiovému zloženiu v ňom nájdete aj zvýšené množstvo kyseliny kaprylovej C8, ktorá má vysokú schopnosť aktivovať tvorbu ketónov pre lepší výkon mozgu.

Power Collagen 350 g – kolagén proteín je základnou stavebnou jednotkou pokožky, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupiek. Dal by sa nazvať lepidlom, čo nás drží pokope. Telo ho síce prirodzene produkuje, ale s narastajúcim vekom sa jeho produkcia postupne znižuje, čo vedie k oslabeniu štruktúr buniek a prejavom starnutia. Jeho dopĺňanie je nevyhnutné pre funkčnú výživu pokožky, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupiek a stien tráviaceho traktu. Bez laktózy, lepku, konzervantov, cukru a umelých sladidiel.  Power Collagen je vďaka enzymatickej hydrolyzácii veľmi dobre vstrebateľný, nespôsobuje problémy s trávením či zápalové reakcie.

Power Cashew Upgraded Mini 30 g – Vylepšený kešu krém vo forme minigélu zložený z kešu orechov a kokosu s extra prídavkom funkčných zložiek kolagénom a MCT olejom. Ideálny snack pre náročný deň, športový výkon či desiata do školy.Bez palmového oleja, cukru a konzervantov.

Power Coffee Combo

Trojbalenie vhodné na prípravu Power Coffee s MCT olejom a ghee maslom. Možnosť zmeniť svoje zvyky od počiatku a rozhodnúť sa pre efektívnu náhradu raňajok či energetický snack.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.