-7%

Biohacker Combo

Zvýhodnené balenie kávy, kolagénu, MCT oleja a mini kešu krémov

Najvhodnejšia kombinácia pre každého správneho biohackera, ktorý je neustále vo výkone.
53,40 49,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.
Biohacker Combo 49,90 
Biohacker Combo 49,90  s DPH

Biohacker Combo jedným klikom ponúka tie najpotrebnejšie vychytávky pre efektívny metabolizmus a produktívny deň:

  1. Power Coffee Organic Espresso 250 g
  2. Power MCT Oil 500 ml
  3. Power Collagen 350 g
  4. 3 x Power Cashew Upgraded Mini 30 g

Power Coffe Organic Espresso 250 g – zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 100 % arabiky z 3 kontinentov (Peru, Etiópia, India). Vďaka šetrnému praženiu na stupeň médium si zachováva vyváženú, silnú a stabilnú chuť – ani horká, ani kyslá. Trvalú kvalitu pravidelne kontrolujeme laboratórnym testovaním čistoty zloženia.

Power MCT Oil 500 ml – jedinečný zdroj energie, ktorý prirodzene môžete nájsť v malých množstvách aj v kokosovom oleji. Rýchlo sa vstrebáva a premieňa na ketóny, vďaka ktorým získate dlhotrvajúcu stabilnú energiu, ktorú vám cukor neposkytne. Zaradenie MCT oleja do vášho jedálnička vám dodá skutočnú energiu, podporí manažovanie telesnej váhy a optimalizuje výkon.
Olej obsahuje len veľmi rýchlo vstrebateľné triglyceridy so stredne dlhým reťazcom C8 a C10, ktoré sa metabolizujú rýchlejšie a ľahšie ako bežné tuky, proteín či sacharidy. Vďaka jeho prémiovému zloženiu v ňom nájdete aj zvýšené množstvo kyseliny kaprylovej C8, ktorá má vysokú schopnosť aktivovať tvorbu ketónov pre lepší výkon mozgu.

Power Collagen 350 g – kolagén proteín je základnou stavebnou jednotkou pokožky, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupiek. Dal by sa nazvať lepidlom, čo nás drží pokope. Telo ho síce prirodzene produkuje, ale s narastajúcim vekom sa jeho produkcia postupne znižuje, čo vedie k oslabeniu štruktúr buniek a prejavom starnutia. Jeho dopĺňanie je nevyhnutné pre funkčnú výživu pokožky, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupiek a stien tráviaceho traktu. Bez laktózy, lepku, konzervantov, cukru a umelých sladidiel.  Power Collagen je vďaka enzymatickej hydrolyzácii veľmi dobre vstrebateľný, nespôsobuje problémy s trávením či zápalové reakcie.

Power Cashew Upgraded Mini 30 g – Vylepšený kešu krém vo forme minigélu zložený z kešu orechov a kokosu s extra prídavkom funkčných zložiek kolagénom a MCT olejom. Ideálny snack pre náročný deň, športový výkon či desiata do školy.Bez palmového oleja, cukru a konzervantov.

Power Coffee Combo

Trojbalenie vhodné na prípravu Power Coffee s MCT olejom a ghee maslom. Možnosť zmeniť svoje zvyky od počiatku a rozhodnúť sa pre efektívnu náhradu raňajok či energetický snack.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Každý týždeň môže byť krokom vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.