Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

Biohacking

Všetko pre biohackerov a ich zdravý a vyvážený životný štýl

Biohacking je pohľad na praktický sebarozvoj a snaha pochopiť fungovanie vlastného tela. Komplexne zahŕňa oblasti životného štýlu a dotýka sa mnohého: stravy, mentálnej stimulácie či tréningu. Biohacking nás učí rozumieť súvislostiam, informáciám a kriticky myslieť.

Samotné stravovanie biohackerov sa riadi dvoma základnými princípmi:

  • prijímať všetky živiny, ktoré telo potrebuje,
  • vyhnúť sa všetkým potenciálnym problémovým látkam, ako sú umelé prísady, cukor alebo zlé tuky.

V Powerlogy vieme, že výživa neznamená len čistý príjem potravy a BIO produktov, ale ide pri tom aj o zážitok zmyslov. Preto v našom e-shope nájdete tie najlepšie BIO potraviny podporujúce správne fungovanie organizmu.

Medzi 5 najdôležitejších pilierov zdravého stravovania biohackerov patrí:

  • dodržiavanie pitného režimu, optimálne 2–3 litrov za deň. Samozrejme, príjem tekutín by mal byť vyšší pri výkone športovej aktivity alebo počas leta.
  • uprednostnenie kvalitného tuku pred cukrom a rafinovanými sacharidmi. Vhodným zdrojom je C8 MCT kokosový olej Powerlogy C8 MCT Oil, olivový olej či avokádo (avokádový olej).
  • doplnenie vitamínov prospešných pre organizmus: 6 druhov magnézia s vitamínom B6, kvalitný multivitamín, zinok v kombinácii s meďou, vitamín D, omega 3 mastné kyseliny.
  • výber potravín živočíšneho pôvodu z chovu vhodného pre daný druh: BIO vajcia z voľného chovu alebo maslo vyrobené z mlieka od kráv pasúcich sa na tráve ako je Powerlogy Organic Ghee Butter.
  • minimalizovanie alebo úplné vylúčenie mliečnych produktov a potravín s obsahom gluténu zo svojho jedálnička. Aj v receptoch, ktoré sa zvyknú pripravovať z tradičných surovín múky a mlieka, viete použiť zdravú náhradu. Napríklad palacinky s kolagénom Powerlogy Collagen si zamilujete hneď ako ich ochutnáte.

Pokiaľ je vám blízky biohacking, viete, že sa nemusíte vzdať ani dobroty v podobe čokolády. Naopak, konzumácia kvalitnej BIO čokolády s vysokým obsahom kakaa znamená, že v sebe spája nielen výnimočnú chuť, ale aj funkčnosť. Nechajte sa zlákať Powerlogy Kurkuma Choco z pravej bielej čokolády z kakaového masla, vylepšenej protizápalovou kurkumou.

Spojenie hydrolyzovaného kolagénu a nízkeho obsahu cukru oceníte ako proteín v tyčinkách Powerlogy Upgraded Collagen Bar, ktoré vás dostanú kombináciou kokosu a horkej čokolády. Až 32 % obsah bielkovín a vysoký obsah vlákniny v sebe ukrývajú tyčinky z kešu masla, mandlí, bieleho jogurtu a kakaa Fino de Aroma Powerlogy High Protein.

Príjemnou zmenou môže byť aj stály zvyk, akým je pitie kávy. Okrem toho, že z našej ponuky si viete vybrať kvalitnú zrnkovú kávu Powerlogy Organic Coffee Strong, jej príprava s pridaným kolagénom bude pre váš organizmus benefitom. Nabudí vás nielen príjemná chuť, ale aj fakt, že vďaka káve s kolagénom sa vám zlepší pleť, zmiernia sa bolesti kĺbov a kolagén zabráni úbytku kostnej hmoty počas starnutia.

Pri snahe o zdravší a vyváženejší životný štýl netreba zabúdať ani na doplnky a antioxidanty, ktoré dopomáhajú k duševnej a fyzickej pohode. Pár kvapiek antioxidantu Kaapa Mushrooms Chaga v rannej káve alebo čaji vám pomôže naštartovať organizmus. Pri pracovnom či študijnom vypätí a namáhavom sústredení sa je nápomocný čistý výťažok z huby Lion’s Mane.

Huba Shiitake sa zase v Japonsku právom označuje za elixír života. Extrakt zo spomínaných húb Kaapa Mushrooms Shiitake má blahodárne účinky pri zvýšenej hladine cholesterolu a pri zvýšenom krvnom tlaku. Tento prírodný poklad v podobe extraktu podporuje imunitu a pôsobí ako skvelý antioxidant.

Zoradiť podľa:

Zobrazujem záznamy 1 – 24 (spolu 89)