-33%

Powerlogy Brain Focus 3 x 60 kapsúl

Výhodné balenie komplexu nootropík na podporu alfa hladiny mozgu

2+1 EXTRA výhodné balenie! Aktívne nootropiká zabezpečujúce komplexnú výživu mozgu, podporu koncentrácie a pamäte. Obsahuje funkčné zložky Alpha GPC, Acetyl-L-karnitín a L-thanín, ktoré sú overené množstvom významných vedeckých štúdií. Vegánsky produkt bez kofeínu, ale za to s prírodnými látkami ako extrakt z Bacopy, tyrozín, theanín, extrakt z Vilcacory či Ginka.
bez chemie
no sugar icon
74,70 49,80  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade
bez chemie
no sugar icon
Powerlogy Brain Focus 3 x 60 kapsúl 49,80 
Powerlogy Brain Focus 3 x 60 kapsúl 49,80  s DPH

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na náš Brain Focus môžete spoľahnúť:

 • Čisté zloženie a 100 % dôraz na funkčnú dávku vybraných nootropík.
 • Vedecky dokázané účinky vybraných látok v synergickej kombinácii.
 • Priamy účinok na mozog – podpora alfa hladiny a lepšej mentálnej výkonnosti.
 • Neobsahuje kofeín, zaručuje tak stabilnú koncentráciu bez nervozity.
 • Vegánske kapsule 100 % bez lepku, mlieka a alergénov.

V Powerlogy robíme maximum pre vývoj inovatívnych funkčných potravín a doplnkov výživy, ktoré majú pomáhať kultivácii našej Human Power každý deň. Naším cieľom je podpora nadpriemerného fyzického i mentálneho výkonu, avšak bez obety zdravia. Veríme, že pokročilá výživa mozgu je budúcnosťou. Umožní realizáciu nášho potenciálu pri zachovaní silného mentálneho a fyzického zdravia. Produkt spĺňa najvyššie kritériá kvality a prešiel laboratórnym aj osobným testovaním. Je určený na dlhodobé užívanie.

V Powerlogy je našou vášňou progresívna a efektívna životospráva, vďaka ktorej môžeme kultivovať svoju Human Power na 100 %.

V čom je Brain Focus unikátny

Powerlogy Brain Focus sme vyvíjali a konzultovali s odborníkmi športovej a terapeutickej výživy viac ako rok. Naším cieľom bolo priniesť na trh naozaj funkčný, komplexný a efektívny doplnok výživy, ktorý prinesie každodenné benefity.

V súčasnej dobe ide najmä o podporu sústredenia a kognitívnych, analytických aj kreatívnych funkcií mozgu. Ide o podporu, za ktorú človek nezaplatí energetickú daň ako pri mnohých stimulantoch. Rovnako nezažije nežiadúce účinky, akými sú stavy úzkosti, nervozita či prílišná hyperaktivita.

Odporúčame ho všetkým, ktorých cieľom je zlepšiť sústredenie a mentálny výkon. Hlavným cieľom je komplexná výživa mozgu a podpora hladiny alfa, ktorú nazývame aj „flow“. Powerlogy Brain Focus nootropiká bez predpisu nezaručujú stimuláciu alebo maximalizáciu výkonu, ale komplexnú výživu a optimalizáciu výkonu mozgu.

Čo je nootropikum?

Nootropikum alebo nootropná látka je biochemicky aktívna látka, ktorá sa prirodzenou cestou zúčastňuje na mozgových metabolických procesoch a umožňuje mozgu riadiť všetky mentálne aj telesné funkcie.

Charakteristické účinky nootropík sú:

 • zostrenie zmyslového vnímania
 • spracovanie väčšieho množstva informácií
 • zlepšenie schopnosti pamäte
 • stabilizácia emócií a nálad
 • zlepšenie duševných aj fyzických síl
 • zvýšená odolnosť voči stresovým činiteľom
 • zvýšená sexuálna apetencia a energia
 • účinná prevencia pred degeneratívnymi ochoreniami
 • spomalenie procesov starnutia a jeho prejavov

Nie je Brain Power ako Brain Power

Výroba, kvalita a čistota sú kritické parametre, ktoré sa pri rôznych výrobcoch nootropík líšia. Trúfame si povedať, že Powerlogy Brain Focus patrí práve vďaka svojmu zloženiu medzi najefektívnejšie produkty na trhu. Pri výživových doplnkoch je totiž hlavné spojenie kvality ingrediencií a ich funkčnej dávky. Je dôležité sledovať obsah miligramov aktívnych látok na rôznych doplnkoch, ale kvalitu daných zložiek si bežne overiť nedokážeme. My vám však optimálnu kombináciu môžeme garantovať a veríme, že ju jasne zažijete v praxi.

Na významné pocítenie efektov je dôležité absolvovať počiatočnú kúru, a teda pravidelné užívanie zvýšenej dávky (2 kapsule 2-krát denne) minimálne 2 týždne. Niekedy môže počiatočná kúra trvať až mesiac – táto doba je individuálna. Keď vďaka látkam obsiahnutým v prípravku dôjde k obnove a zvýšenej tvorbe mozgových synapsií (prepojení medzi mozgovými neurónmi), dostavia sa výsledky. Čím viac synapsií, tým vyššia mentálna výkonnosť (schopnosť prenášať informácie).

Optimálne užívanie

Odporúčané dávkovanie pri začatí kúry je 2x denne 2 kapsule pred jedlom (je potrebné riadiť sa individuálnou citlivosťou). Neskôr môžete prejsť na bežnú dávku 2-3 kapsule denne. Kapsule môžete kombinovať s jedlom, no optimálne je užiť ich ráno na lačno a zapiť vodou. Časom môžete užívanie prerušiť na týždeň a potom znova pokračovať bežnou dávkou. Rovnako môžete Powerlogy Brain Focus užívať každý druhý deň alebo užívať iba v náročné pracovné dni a cez víkend ho vysadiť.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti a mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Môže znižovať zrážanlivosť krvi. Nie je vhodné užívať pred spánkom.

Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Výživový doplnok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí. Balenie obsahuje 30 dávok (60 vegánskych kapsúl).

Odporúčané dávkovanie: 2-3 kapsule ráno pred jedlom nalačno. Produkt je vhodný aj pre vegánov. Závislosť a typické nežiadúce účinky obsiahnutých látok neboli vedecky dokázané.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste.

Optimálna kombinácia 11 látok na podporu mentálneho výkonu, motivácie a koncentrácie:

Množstvo na: 1 kapsula 2 kapsule *ODD v 2 kapsulách
L-Alfa-glyceryl fosforyl cholín 85 mg 170 mg n
Fosfatidylserín 70 % 48 mg 96 mg n
Extrakt z Ginkga biloby 26/4 20 mg 40 mg n
Acetyl L-Karnitín 60 mg 120 mg n
Extrakt z Bakopy drobnolistej 50 % 75 mg 150 mg n
N-Acetyl L-Tyrozín 100 mg 200 mg n
L-Teanín 98 % 40 mg 80 mg n
Extrakt z Vilcacory 5:1 80 mg 160 mg n
Vitamín B6 (Pyridoxín HCL) 4,1 mg 8,2 mg 586 %
Vitamín B12 (Kyanokobalamín) 2 µg 4 µg 160 %

*odporúčaná denná dávka

Detaily produktu

 • Popis výrobku: Výživový doplnok Brain Focus.
 • Dodatočné info: Optimálna kombinácia 11 látok na podporu mentálneho výkonu.
 • Hmotnosť: 3 × 44 g
 • Počet kapsúl: 3 × 60 ks
 • Alergény: neobsahuje
 • Vyrobené v: Česko

Zloženie

 • L-Alfa-glyceryl fosforyl cholín, Fosfatidylserín 70 %, Extrakt z Ginka biloby 26/4, Acetyl L-Karnitín, Extrakt z Bakopy drobnolistej 50 %, N-Acetyl L-Tyrozín, L-Teanín 98 %, Extrakt z Vilcacory 5:1, Vitamín B6 (Pyridoxín HCL), Vitamín B12 (Kyanokobalamín), pomocné látky: Inulín, stearan horečnatý; hydroxypropylmetylcelulózová vegetariánska kapsula.

Powerlogy Symbiotics 30 kapsúl

Prémiové symbiotiká predstavujú synergiu najlepších probiotík a prebiotík. Každá kapsula obsahuje 15 priateľských probiotických kmeňov a až 20 miliárd aktívnych baktérií. Lepšie trávenie či silnejšia imunita sú len 2 z mnohých benefitov, ktoré tieto symbiotiká prinášajú. Vyskúšajte budúcnosť optimalizácie nášho zdravia, vyskúšajte Powerlogy Symbiotics.

Objaviť viac

Recenzie na produkt 3

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je možné užívať brainfocus v prípade zvýšeného počtu trombocytov?

Super kvalita

Uz dlhsie uzivam MCT olej, citim vysledky,uzivam ho rano do kavy,nepocitujem unavu,mam lepsiu pozornost,dokazem sa lepsie sustredit na pracu.Objednala som si kapsule Brainfocus,som zvedava,ake to bude 😇

Každý týždeň sa posuňte o krok vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.