🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

-8%

Powerlogy Brain Support Pack

Produkty na podporu vysokého výkonu mozgu

Káva s MCT olejom nie je zázrak na chudnutie. Ale ak ju zaradíte do vašej rannej rutiny, prinesie vám mnoho metabolického úžitku. Vďaka tomuto nápoju dokážete predĺžiť čiastočné hladovanie a prispieť tak k tréningu svojho metabolizmu. Jednoducho telo učíte ľahšie spaľovať tuky. Pridajte aj nootropiká Brain Focus a posuniete svoju koncentráciu na nový level.
62,70 57,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt už nie je v ponuke. Pripravujeme pre vás nové potraviny. Prihláste sa na odber newslettra a o novinkách sa dozviete ako prví.

Powerlogy Brain Support Pack 57,90 
Powerlogy Brain Support Pack 57,90  s DPH

Powerlogy Organic Coffee Strong je zmes BIO kávovníkových zŕn arabiky 50 % a prémiovej robusty z Indie 50 %. Vybraná metóda spracovania a praženia dokáže plne rozložiť nežiadúce kyseliny, pričom zachovávame maximum esenciálnych olejov a antioxidantov. Vďaka tomu môžete očakávať silnú, ale vyváženú chuť bez kyslosti, čistú energiu a zdravé nakopnutie bez podráždeného žalúdka.

Káva, ako životabudič bude fungovať ešte účinnejšie v kombinácii s naším MCT olejom. Tento BIO kokosový olej obsahuje len najefektívnejšie triglyceridy so stredne dlhým reťazcom C8 a C10. Rýchlo sa vstrebáva a poskytuje stabilnú energiu pre vysoký fyzický i mentálny výkon. Taktiež priamo podporuje spaľovanie tukov bez zaťaženia trávenia. Inšpirujte sa naším receptom na Power Coffee.

A ak k takejto rannej, vylepšenej kávy pridáme nootropiká Powerlogy Brain Focus, vaša hlava získa nový level pozornosti. Nootropiká poskytujú komplexnú výživu pre mozog, podporujú koncentráciu, zlepšujú pamäť a zvyšujú mentálnu výkonnosť.

Ak sa chcete o produktoch dozvedieť viac, kliknite na nasledujúce odkazy:

Powerlogy Collagen 300 g

Prečo si vybrať práve Powerlogy kolagén? Je chutný a má čisté zloženie. Obsahuje iba hydrolyzovaný kolagén, nič navyše. Žiadne aditíva, umelé konzervanty ani príchute. Vďaka lahodnej krémovosti sa dá použiť ako zahusťovadlo do jedál a dokonca ako náhrada smotany do kávy. A na koniec - jedna odporúčaná dávka (10 g) obsahuje až 9 000 mg čistého kolagénu. Ochutnajte náš kolagén v recepte na malinovú výživnú bombu. Recept nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.