🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Brunch Zdravej maškrty

Pozývame vás v sobotu 30.11.2019 na brunch Zdravej maškrty - Kiky Kocian v spolupráci s Powerlogy.

VIAC informácií

   
25,00  s DPH

Nie je na sklade

Brunch Zdravej maškrty 25,00 
Brunch Zdravej maškrty 25,00  s DPH

Brunch Zdravej maškrtyAko mnohí z Vás možno vedia, slovo brunch vzniklo spojením dvoch anglických slov – Breakfast (raňajky) + Lunch (obed). Je to teda spojenie výdatných raňajok s obedom a práve preto sa môžete tešiť na celé spektrum jedál.

Každý si príde na svoje, či už máte radi slané raňajky, alebo naopak sladké a samozrejme berieme ohľad aj na tých, ktorí majú nejakú intoleranciu, poprípade určité potraviny z nejakých dôvodov nejedia.

Na čo sa môžete u Zdravej maškrty tešiť?

  • Bohaté bufetové stoly
  • Slané raňajky – kváskový chlieb, pečivo, kvalitné šunky, údeniny, syry, čerstvá zelenina, výber z nátierok + čerstvo pripravované vajíčka na všetky spôsoby!
  • Sladké raňajky – sladké pečivo, výber džemov, Powerlogy krémy, čerstvé ovocie, 3 druhy koláčov + čerstvo pripravované palacinky s rôznymi plnkami a posýpkami!
  • Výborná káva, čaj a iné skvelé teplé nápoje od Powerlogy + domáca limonáda Zdravej maškrty
  • Príjemná atmosféra s hudbou v priestoroch Powerlogy Space&Coffee
  • Malý darček na záver 🙂

Kde a kedy sa vidíme:

  • Termín: v sobotu 30. 11. 2019 o 12:00 – 16:00 v Powerlogy space&coffee – Lamačská cesta 3A
  • Počet miest: 20 miest, neváhajte preto s kúpou vášho lístka.
  • Cena: 25 Eur

Brunch Zdravej maškrtyOrganizátorka Brunchu Kika Kocian

Ahojte, ja som Kika Kocian, ale už ma ľudia vnímajú skôr ako Zdravú maškrtu:) Milujem varenie a pečenie a všeobecne experimentovanie v kuchyni. Kedysi som piekla len ako hobby, ale časom to prerástlo do vážnych plánov do budúcnosti. V súčasnosti sa najviac venujem televíznemu programu – Zdravá maškrta, kde sa s Vami môžem každý pracovný deň podeliť o svoje nápady a recepty. Môj koncept nie je o vnucovaní nového životného štýlu, ale o prezentovaní zdravších alternatív, alebo náhrad menej zdravých potravín, s ktorými sa bohužiaľ tak často stretávame. Verím, že aj malá zmena v jedálničku vie spraviť veľký rozdiel 🙂

Prístup Zdravej maškrty:

Osobne mi dobrý brunch v Bratislave veľmi chýbal a tak som rozmýšľala či sa dá niečo vymyslieť! Vysnívala som si svoj vlastný koncept a špekulovala som ako sa dá čo najlepšie zrealizovať. Verím, že som na to prišla, preto plánujeme tento skvelý event, ktorý sa časom dúfam stane takou malou tradíciou. Vďaka úžasnému priestoru Powerlogy space&coffee sa moja predstava naplnila a ja verím, že ktokoľvek k nám príde sa nielen dobre naje a napije, ale si aj oddýchne, porozpráva sa so zaujímavými ľuďmi a načerpá novú energiu.

Facebook: Zdravá maškrta Instagram: zdrava_maskrta

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.