Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Čokoláda a snacky

Výberová Bean-to-Bar čokoláda a snacky s unikátnymi receptúrami

V Powerlogy produktoch spájame zážitok z čistej chuti a funkčnej výživy, vďaka vlastným receptúram. Čokoláda je pre nás, rovnako ako káva, jednou z najlepších potravín, z ktorej môžeme získať čistú energiu.

Na trh prinášame chuťovo unikátnu čokoládu a inovatívne snacky, ktoré spĺňajú náročné štandardy kvality. Z týchto potravín získate plnohodnotnú výživu a energiu bez negatívnej záťaže metabolizmu. V našej ponuke tak nájdete čokoládu a snacky z prvotriednych ingrediencií bez lepku, mlieka, sóje, arašidov a umelých konzervantov.

Slovenské čokolády

Výberová BIO čokoláda prvotriednej kvality, vyrábaná na Slovensku! Powerlogy čokoláda Organic Chocobar 70 % je kombináciou unikátnej horkej čokolády, jemne dosládzanej trstinovým cukrom a chrumkavých lieskových orechov. Je vhodná pre vegánov a pre každého aktívneho človeka, ktorý si dáva záležať na zdravej životospráve. Čokoláda má nielen výnimočnú chuť ale aj vysokú výživovú hodnotu a funkčnosť. Dostupná vo výhodnom dvojbalení a šesťbalení.

Powerlogy Organic Kurkuma Chocobar obsahuje 40 % čistej bielej čokolády z kakaového masla v BIO kvalite. Je jemne dosladená trstinovým cukrom a obohatená o zdraviu prospešnú kurkumu a chrumkavé mandle. Je vhodná aj pre vegánov a ľudí s histamínovou intoleranciou. Dostupná aj vo výhodnom dvojbalení a šesťbalení.

Chutné snacky

Praktické balenia snackov, ktorými zaženiete chuť na sladké a zároveň dodáte svojmu telu potrebné živiny a vitamíny a minerály. Orechové maslá v praktickom vytláčacom balení ocení každý športovec a človek s rýchlym životným štýlom.

Chrumkavý mandľový krém-maslo so škoricou a štipkou morskej soli vám rýchlo dodá energiu a zdravé tuky.

Ak naozaj radi maškrtíte, siahnite po našom nugátovom kréme – jemne pražené lieskovce, kakao a trstinový cukor, to je všetko! Je skvelý len tak samotný alebo do kaše či na lievance.

Proteínové a kolagénov tyčinky sú tak chutné a výživné! Vezmite si ich so sebou na tréning, do práce či na výlet. Dodajú vám potrebné živiny, rýchlu a kvalitnú energiu a dostatok bielkovín a kolagénu pre výživu svalov, kostí, kĺbov, pokožky a vlasov. Vyberte si proteínovú Powerlogy High Protein Bar alebo kolagénovú Powerlogy Protein Collagen Bar.

Zoradiť podľa:

Tak konečne pravá čokoláda! Hladká ako maslo, čistá chuť, sviežo-horká ako pravé kakao, hladký lom a lesk, ako má byť. Doteraz som lepšiu nejedla a nechcite vedieť, koľko iných som už skúsila... 😄

Zuzana, Prešov

Tak konečne pravá čokoláda! Hladká ako maslo, čistá chuť, sviežo-horká ako pravé kakao, hladký lom a lesk, ako má byť. Doteraz som lepšiu nejedla a nechcite vedieť, koľko iných som už skúsila... 😄

Zuzana, Prešov