2 × 200 g

Powerlogy Cream Duo

Bestseller orieškové delikatesy

Dvojica najobľúbenejších orieškových špecialít na vyskúšanie. Prémiový lieskovoorieškový krém s pravou čokoládou a mandľové maslo v BIO kvalite. Bez palmového oleja, lepku, mlieka, rafinovaného cukru a umelých konzervantov.
19,80 18,90  s DPH
Doprava zadarmo
nad 50 € (pre SR a ČR)
Doručujeme do 48 hodín
Powerlogy Cream Duo 18,90 
Powerlogy Cream Duo 18,90  s DPH

Ako sa u nás traduje: „„Nejedz, čo si nemôžeš dať na tvár“.

Aj preto pripravujeme orechové maslá bez palmového oleja, umelo pridaných látok, rafinovaného cukru a lecitínov.

Funkčnosť a chuť našich produktov je pre nás absolútna priorita. A už dávno sme zistili, že základmi týchto dvoch pilierov Powerlogy je kvalita. Kvalita vstupných surovín a tiež precíznosť spracovania každého jedného orechu. Preto vám môžeme predstaviť duo orechových masiel, s ktorou sme aj my úprimne spokojní.

Dali sme pre vás dokopy špeciálny pack krémov Powerlogy so zvýhodnenou cenou. Vyskúšať tak môžete chuť týchto dvoch kvalitných orechových masiel:

Power Nougat | Power Almond

POWERLOGY Nougat Cream 200 g

Určite poznáte slávnu orieškovú nátierku začínajúcu sa písmenom N a končiacu na TELLA. Napriek jej zloženiu, ktoré má podľa nás naozaj ďaleko od optima, ju každodenne konzumuje veľké množstvo ľudí vrátane žien a detí. Nám to však nedalo, a tak sme vymysleli zdravú alternatívu tejto slávnej orieškovej nátierky, ktorú človek pokojne môže dopriať svojim deťom (samozrejme, nemáme na mysli prejedanie či neuvedomelú konzumáciu).

Napokon po dlhom vývoji a testovaní vznikla finálna receptúra, ktorá podľa nášho názoru stojí za všetky drobné. Okrem toho vám už aj v malom množstve dopraje nielen originálny chuťový zážitok z čistých lieskovcov, ale aj zdravú energiu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

POWERLOGY Almond Butter 200 g

Tentokrát sme sa inšpirovali USA, Austráliou aj západnou Európou, kde sú orechové maslá bežnou súčasťou dobrej životosprávy. Na Slovensku sme však okrem komerčných arašidových masiel s prídavkom cukru a umelých konzervantov nenašli žiaden produkt, ktorý by nás oslovil svojou chuťou a zároveň by spĺňal tie najnáročnejšie kritériá kvality.

My sme sa však rozhodli vytvoriť mandľové maslo, ktoré stojí za to. Výsledkom niekoľkomesačnej práce je unikátne čerstvé mandľové maslo z mandlí v BIO kvalite bez akýchkoľvek prídavkov a cukru. Jedinou ingredienciou, ktorá zvýrazňuje chuť, je štipka morskej soli. Maslo je chuťovo neutrálne a vhodné do „sladkej“, ale aj „slanej“ kuchyne.

Suroviny oboch masiel sú v BIO kvalite. BIO ingrediencie používame preto, že zaručujú vysoké štandardy kvality, skvelú chuť aj energiu. Mnozštvo orechov, ktoré sú bežne dostupné na trhu, totiž podlieha oxidácii a často obsahujú aflatoxíny.

domáca granola Powerlogy

Powerlogy Granola 400 g

Bezlepková granola s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a lyofilizovanými jahodami. Vo výberovej kvalite bez cukru, palmového oleja či umelých konzervantov.

Objaviť Granolu

Recenzie na produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7 % na prvý nákup