-5%

Power Coffee Decaf Arabica BIO 1000 g Triple pack

Zvýhodnené balenie bezkofeínovej BIO kávy arabika

Výberová bezkofeínová 100 % BIO káva odrody arabika z Hondurasu, spracovaná špeciálnou metódou SWISS WATER® PROCESS. Šetrné praženie na stupeň médium s laboratórnymi testami čistoty zloženia. (€/kg).

Osobný odber
v Bratislave

Doprava zadarmo
pri objednávke nad 50 €

Darček
k objednávke nad 70 Eur

Rýchle doručenie

Power Coffee Decaf Arabica BIO 1000 g Triple pack 84,90 
Power Coffee Decaf Arabica BIO 1000 g Triple pack 84,90  s DPH

Štandardy kvality a unikátne vlastnosti, ktoré sa nám podarilo dosiahnuť:

 • 100 % BIO certifikácia a pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií.
 • Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov a aflatoxínov.
 • Pomalé a šetrné praženie na stupeň medium pre jemnú a vyváženú chuť bez kyslosti.
 • Využitie inovatívnej a chemicky nezávadnej metódy Swiss Water® Process.
 • Čerstvosť a stabilná energia bez negatívnych vplyvov na žalúdok.

V čom je podľa nás ukryté tajomstvo kvalitnej bezkofeínovej kávy, ktorá chutí na nerozoznanie od klasickej?

Náš prístup ku káve je založený na štandardoch kvality, ktoré sú odpoveďou na problém väčšiny komerčných káv, ktoré sme mali možnosť ochutnať na Slovensku alebo v Českej republike.

Trúfame si povedať, že až 80 % kávy, ktorú bežne pijeme, pôsobí na organizmus toxicky a zabíja tak všetok skvelý potenciál bezchybnej výberovej kávy.
Či už je to nekvalitným výberom zŕn, spracovaním, alebo rýchlym pražením kávy, zistili sme, že takáto káva nám skrátka nerobí dobre.

A tak sme sa pustili do výskumu kritérií naozaj spoľahlivej kávy a alchymistického prístupu výberu zŕn a praženia tak, aby sme sa čo najviac priblížili k 100 % potenciálu, ktorý sa v káve skrýva.

Nie preto, že sa ideme z BIA zblázniť, ale preto, že nám rodné listy vybraných kávovníkových zŕn garantujú kontrolované vysoké štandardy čistoty a kvality.

Čistota a kvalita zŕn je garantovaná nielen BIO certifikátom kvality, ale aj poznaním zdroja a metódou ich spracovania.

Napokon vďaka špeciálnej metóde Swiss Water® a následnému praženiu dokážeme plne rozložiť nežiaduce kyseliny, pričom dostaneme z kávy maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné, chuťové a stimulačné bohatstvo. A preto, z tejto kávy môžete očakávať skutočne čistú energiu a zdravé nakopnutie bez podráždenia žalúdka.

Samozrejme, denná dávka je pre každého individuálna. Odporúčame sa pohybovať v intervale 1 až 4 kávy denne, pričom záleží na tom, či to bude menej kofeínové espresso, alebo silná zalievaná káva. V prípade bezkofeínovej si dajte pokojne aj desať.

Neexistuje jedna chuťovo najlepšia káva, pretože vždy záleží na osobnej preferencii!

Cieľom Organic Arabica je vyvážená, jemná a lahodná chuť, ktorú preferujú prevažne ženy. Ani horká, ani kyslá, no s trvalou kvalitou potvrdenou oficiálnymi laboratórnymi testami.

Pre maximálny pôžitok odporúčame kávu vo forme čerstvo pražených zŕn. Neváhajte investovať do mlynčeka alebo kávovaru a nameľte si kávu tesne pred prípravou tak, aby ste 100 % využili jej potenciál.

Zloženie a charakteristika

 • Popis výrobku: 100 % BIO arabika z Hondurasu
 • Zloženie: kávovníkové zrno arabika v BIO kvalite
 • Hmotnosť / objem: 1000 g
 • Alergény: N/A
 • Krajina pôvodu suroviny: Honduras
 • Vyrobené na: Slovensko

MCT Coffee Combo

Dvojbalenie vhodné na prípravu Power Coffee s MCT olejom ako efektívnej náhrady raňajok či energetického snacku.

Objaviť viac

Recenzie na produkt2

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Vynikajúca chuťovo, skúšala som rôzne bezkofeinové, najmä švajčiarsky spôsob zbavenie kofeinu (nie chemický), niektoré boli kyslé, niektoré málo výrazné. Dlho mi vyhovovala jedna z bio káv, no táto ju tromfla a už inú piť ani nechcem :)

Chuťovo absolútne skvelá! V porovnaní s inými bezkofeínovými kávami skutočne bezkonkurenčná, rozhodne nie je kyslá a nemá ani žiadnu pachuť. Chutí skôr ako nejaká zvláštna zmes odrôd, chuť je jemná a lahodná.