Elena Krídlová

Elenka nie je zatiaľ žiadnou celebritou, či profesionálnou fitnesskou. Je lekárkou, foodblogerkou a podľa nás prototypom aktívnej ženy, ktorá sa vie perfektne postarať o svoje zdravie a výkon.

Ak si vyberiete kvalitné ingrediencie a objavíte krásu experimentovania, varenie sa pre vás stane skutočným oddychom a kreatívnym procesom.

Zdravšie varianty klasických jedál a mnohé ďalšie inšpirácie môžete nájsť na jej blogu

Raňajková energia Eli

 • Power Coffee Varietal yellow bourbon v limitovanej edícii 120ml
 • 10g
 • Ranná rutina

  Moje pracovné ráno začína o 5:30. Väčšinou začínam studenou sprchou, čo ma naozaj zobudí a zapínam kávovar. Keďže na raňajky ešte nemám chuť, s kávou si vystačím. Ak ma čaká náročnejší deň, kombinujem Power Co ee s maslom a kokosovým olejom.

 • Pracovné nasadenie

  Počas práce sa k jedlu dostanem málokedy, preto pomedzi vyšetrenia pacientov “zobnem” niečo malé ako ovocie alebo mandle v čokoláde. Aby som aj poobede zvládla pracovné ak vity, vyberám si na obed väčšinou šalát, po ktorom sa cí m fajn. Občas si dám aj nejaké múčne jedlo, no potom je to s koncetráciou už trochu horšie :).

 • Poobede po práci

  Po príchode domov si okrem bežných povinnos rada zašportujem či testujem nové recepty. To je zároveň aj čas na druhú šálku kávy. Ak si idem zacvičiť, tak ideálne s MCT. Mám rada skupinové tréningy, kde sa mo vujeme navzájom, napríklad TRX. V dobrom počasí však rada vybehnem do prírody a využijem na budovanie kondície to, čo nájdem v lese :-).

 • Večerná pohoda

  Hlavným jedlom dňa je u nás večera, ktorú si radi vychutnáme spolu s manželom. Už samotnú prípravu beriem ako relax. Hrám sa so surovinami a skúšam nové kombinácie, či sú to rýchle wokové jedlá na kokosáči alebo moje obľúbené indické špeciality.