EXTRA STRONG BIO 1000g TRIPLE PACK

Zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 51% výberovej robusty z Indie a 49% arabiky z Peru a Etiópie, s laboratórnymi testami čistoty zloženia.

Doprava ZADARMO.

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Ušetrite až 8,80 !

101,70  92,90  s DPH

EXTRA STRONG BIO 1000g × 3

Zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 51% výberovej robusty z Indie a 49% arabiky z Peru a Etiópie, s laboratórnymi testami čistoty zloženia.

Unikátne vlastnosti

  • 100 % BIO certifikácia a pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií
  • detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov a aflatoxínov
  • pomalé a šetrné praženie na stupeň medium pre elimináciu kyselín a maximalizáciu chuti
  • čerstvosť a stabilná energia bez negatívnych vplyvov na organizmus

 POWER COFFEE – Ani kyslá ani horká, ale za to silná v chuti a spoľahlivá pri výkone.

 

Zloženie a charakteristika chuti:  

Výberová zmes 51% špeciálne šľachtenej BIO robusty z Indie a 49 % BIO Arabiky z  Peru a Etiópie.

Nie preto, že sa ideme z BIA zblázniť, ale preto, že nám rodné listy vybraných kávovníkových zŕn garantujú kontrolované vysoké štandardy čistoty a kvality.

Cieľom namiešania zmesi extra strong je ponúknuť vám najsilnejšie espresso na trhu, ktoré je však čistej chuti.

Výnimočná Cherry robusta z Indie dodáva tejto káve extra kofeínovú silu, ale aj komplexitu pre intenzívne telo. Pri domácej príprave espressa na pákovom stroji, či automate, sa môžete tešiť z extra cremy.

Táto zmes tak spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre skutočnú podporu vášho organizmu a potešenie vášho gurmánskeho jazyka.

V čom sa skrýva tajomstvo energeticky spoľahlivej kávy čistej chuti?

Zmes EXTRA STRONG vznikla ako odpoveď na problém väčšiny silných komerčných espresso zmení, ktoré sme mali možnosť ochutnať na Slovensku, či v Českej republike. Trúfame si povedať, že až 80% kávy, ktorú bežne pijeme, pôsobí na organizmus toxicky a zabíja tak celý skvelý potenciál výberovej bezchybnej kávy. Či je to už nekvalitou výberu zŕn, spracovaním, alebo rýchlym pražením a pálením kávy, zistili sme, že takáto káva nám skrátka nerobí dobre. A tak sme sa pustili do výskumu kritérií naozaj spoľahlivej kávy a alchymistického prístupu výberu zŕn a praženiu tak, aby sme sa čo najviac priblížili k 100% potenciálu, ktorý sa v káve skrýva.

Čistota bio zŕn prémiovej kvality je garantovaná BIO certifikátom kvality. Následne, vďaka správnej metóde spracovania a unikátnemu praženiu, dokážeme plne rozložiť nežiaduce kyseliny, pričom dostávame z kávy maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné a stimulačné bohatstvo. A preto z tejto kávy môžete očakávať skutočne čistú energiu a zdravé nakopnutie na každý deň, ktoré vám vydrží až 4 hodiny. Vďaka tomu, že si vieme odkontrolovať celý proces od zrnka až k espressu, tak môžeme smelo garantovať, že pijeme zdravú kávu.

Neexistuje jedna chuťovo najlepšia káva, pretože vždy záleží na osobnej preferencii!

Oprite sa však možno aj jedinú kávu s laboratórnymi testami na Slovensku v BIO kvalite, vďaka čomu vám vieme naozj garantovať čistotu zloženia a bezproblémové trávenie.

Pre maximálny pôžitok dodávame kávu vo forme čerstvo pražených zŕn. Preto neváhajte investovať do mlynčeka a nameľte si kávu tesne pred prípravou tak, aby ste využili jej 100% potenciál.

 

Popis výrobku: zrnková pražená káva
Dodatočné info: vyvážená zmes arabík z Peru, Etiópie a výberovej robusty z Indie
Hmotnosť/objem: 1000g
Zloženie: kávové zrná arabica a robusta
Krajina pôvodu:  Slovensko
Alergény: N

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “EXTRA STRONG BIO 1000g TRIPLE PACK”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *