🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

-22%

Powerlogy Hack Pack

Zmeňte svoje ráno a hacknite si raňajky funkčnými potravinami

V tomto packu nájdete nový 100 gramový balíček kolagénu – funkčnú výživu pokožky, vlasov, nechtov, šliach a kĺbov. BIO MCT olej s vysokým obsahom kyseliny kaprylovej (C8) zase efektívne dodá rýchlu energiu vášmu mozgu i svalom. A s našou BIO kávou získate iný pohľad na to, čo znamená doobedie plné energie. Ak si neviete predstaviť kombináciu týchto funkčných potravín, odporúčame vám kávu MCT olejom a kolagénom.
43,70 33,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.

Powerlogy Hack Pack 33,90 
Powerlogy Hack Pack 33,90  s DPH

Powerlogy Collagen | 100 g

Proteín kolagén je základnou stavebnou jednotkou pokožky, vlasov, nechtov, šliach, kĺbov a chrupaviek. Dal by sa nazvať lepidlom, ktoré nás drží pokope. Telo ho síce prirodzene produkuje, no s narastajúcim vekom sa jeho produkcia znižuje. To vedie k oslabeniu štruktúr buniek a prejavom starnutia. Preto je veľmi dôležité vybrať si kvalitný hydrolyzovaný kolagén a zakomponovať ho do stravy.

Prečo si vybrať práve Powerlogy kolagén? Je chutný a má čisté zloženie. Obsahuje iba hydrolyzovaný kolagén, nič navyše. Žiadné aditíva, žiadne umelé konzervanty ani príchute. Zároveň je však chutný a lahodne krémový. Je výborne rozpustný v teplých aj studených kombináciach, a tak ho môžete použiť ako zahusťovadlo do jedál a dokonca aj ako náhradu smotany do kávy. A na koniec – jedna odporúčaná dávka (10 g) obsahuje až 9 000 mg čistého kolagénu.

Tento pack obsahuje nový 100 gramový kolagén. Je teda veľmi praktický na cestovanie, do auta alebo ako darček. Jeden balíček vám zabezpečí presne 10 výživných denných dávok. Detaily o našom kolagéne.

Už jednou dávkou denne výrazne prispejete k výžive všetkých vašich tkanív a kompletnému príjmu dôležitých esenciálnych aminokyselín.

Ako najlepšie využiť Collagen

 • Pridať do polievok a omáčok na zahustenie, ochutenie a zvýšenie výživovej hodnoty.
 • Zakomponovať do smoothies, pudingov či jogurtových dezertov.
 • Použiť do domáceho pečenia ako čiastočnú náhradu múky a zdroj ľahko stráviteľného proteínu.
 • Výroba vlastných snackov v low carb alebo keto štýle, keďže produkt neobsahuje sacharidy.

Powerlogy Organic MCT Oil | 500 ml

 • Vysoký obsah C8 kyseliny kaprylovej.
 • Priama podpora spaľovania tukov bez záťaže trávenia.
 • Rýchla a stabilná energia pre vysoký mentálny a fyzický výkon.
 • Čisté zloženie bez príchutí, palmového oleja, lepku, cukru a umelých konzervantov.

Powerlogy Organic MCT Oil je špeciálny extrakt 100 % kokosového pôvodu bez chemických prídavkov a umelých konzervantov. Obsahuje iba rýchlo vstrebateľné triglyceridy so stredne dlhým reťazcom C8 a C10, ktoré metabolizujú rýchlejšie a ľahšie ako bežné tuky, proteíny či sacharidy.

Kým olivový olej trávite ako komplexný tuk, nehovoriac o omega-6 mastných kyselinách iných rastlinných olejov, tak MCT olej trávite v rýchlej metabolickej dráhe podobne ako sacharidy. Rýchlo sa vstrebáva a premieňa na ketóny, vďaka ktorým získate dlhotrvajúcu stabilnú energiu, ktorú vám cukor neposkytne.

Náš MCT olej v BIO kvalite je bez chute a arómy, čiže má všestranné využitie. Využíva sa hlavne na podporu mentálneho výkonu, pri prechode na low carb až ketogenickú stravu alebo na získanie extra energie pri športe. Zaujíma vás viac? Detaily sa dozviete na stránke MCT oleja.

Odporúčaná denná dávka pre bežného človeka bez extrémnej športovej záťaže je 10 – 15 ml do nápoja alebo jedla 1 až 2-krát denne. MCT olej je nenáročný na skladovanie, nevyžaduje chladničku a je tekutý pri izbovej teplote.

Ako najlepšie využiť Organic MCT Oil

 • Do kávy s maslom, ghee alebo kolagénom.
 • Ako náhradu nevhodných rastlinných a živočíšnych tukov vo výžive.
 • Do smoothies a shakeov pre stabilnejšiu energiu.
 • Do šalátov a dresingov namiesto bežných olejov.
 • Na podporu low carb, vegan a keto stravovania.

Powerlogy Organic Espresso | 250 g

 • 100 % BIO certifikácia a pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií.
 • Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov a aflatoxínov.
 • Pomalé a šetrné praženie na stupeň medium pre silnú, ale vyváženú chuť bez kyslosti.
 • Eliminácia prepraženia a minimalizácia AGE – Advanced Glycation Endoproducts.
 • Čerstvosť a stabilná energia bez negatívnych vplyvov na žalúdok.

Trúfame si povedať, že až 80 % kávy, ktorú bežne pijeme, pôsobí na organizmus toxicky a zabíja tak všetok skvelý potenciál bezchybnej výberovej kávy. Či už je to nekvalitným výberom zŕn, spracovaním, alebo rýchlym pražením kávy, zistili sme, že takáto káva nám skrátka nerobí dobre.

Cieľom Organic Espressa je vyvážená, silná a stabilná chuť. Ani horká, ani kyslá, no s trvalou kvalitou potvrdenou oficiálnymi laboratórnymi testami. Vďaka vybranej metóde spracovania a praženia dokážeme plne rozložiť nežiaduce kyseliny, pričom dostaneme z kávy maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné, chuťové a stimulačné bohatstvo. Táto káva spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre skutočnú podporu vášho organizmu a potešenie vášho jazyka.

A preto z tejto espresso kávy môžete očakávať skutočne čistú energiu a zdravé nakopnutie bez podráždenia žalúdka. Samozrejme, denná dávka je pre každého individuálna. Odporúčame sa pohybovať v intervale 1 až 4 kávy denne, pričom záleží na tom, či to bude menej kofeínové espresso alebo silná zalievaná káva. Viac detailov o našej káve.

Powerlogy Organic Ghee Butter 320 g

organicorganicgrass fed
Kvalitné prepustené maslo nemeckej certifikácie DEMETER vyrobené z mlieka od kráv pasúcich sa na tráve. Pri varení vydrží teploty až do 250 °C vďaka vysokému bodu zadymenia. Ghee maslo bez laktózy, bielkovín, vody a umelých konzervantov. Skúste obľúbený popcorn pripraviť na ghee masle a chrumkajte zdravo. Recept nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.