-12%

Powerlogy Immunity Pack s rúškom

Vnútorná aj externá forma podpory zdravia

Zmes BIO korenia a rýchla energia z MCT tuku. Táto dvojica Powerlogy produktov vás podrží aj v náročnejších časoch. Pomôžte svojmu telu a podporte imunitu čistými potravinami spolu s ochranným rúškom šitým na Slovensku.
bez chemie
no sugar icon
32,80 28,90  s DPH
Tento Pack vám ušetrí 3,90 €.
Doprava zadarmo
nad 50 € (pre SR a ČR)
Doručujeme do 48 hodín
bez chemie
no sugar icon
Powerlogy Immunity Pack s rúškom 28,90 
Powerlogy Immunity Pack s rúškom 28,90  s DPH

Kvalitné produkty, ktoré vás podržia

Prvotriedna kvalita a intenzívna chuť. Tieto 2 parametre musí spĺňať každý produkt z dielne Powerlogy. Vďaka kombinácii korenia Turmeric a MCT oleja si môžete užiť úžasnú chuť, no zároveň významne podporiť imunitu, na ktorú momentálne všetci chceme dbať ešte viac.

Powerlogy BIO Turmeric 100 g

Už v jednej čajovej lyžičke, získate plnú a intenzívnu chuť kvalitného korenia, namiešaného špecificky pre funkčnú výživu a skvelú chuť. Kurkuma, ashwagandha, zázvor či škorica sú vedecky overené ingrediencie pre podporu trávenia a príjemný pocit v žalúdku. Nehovoriac o protizápalovom význame kurkumy, ktorá je však aktívna len vtedy, ak je spojená s piperínom čierneho korenia v správnej dávke. Okrem podpory trávenia má zmes aj termogenický efekt a podporuje zdravý metabolizmus spaľovania tukov.

Powerlogy MCT Oil 500 ml

MCT olej je jedinečný zdroj energie, ktorú prirodzene môžete nájsť v malých množstvách aj v kokosovom oleji. Rýchlo sa vstrebáva a premieňa na ketóny, vďaka ktorým získate dlhotrvajúcu stabilnú energiu, ktorú vám cukor neposkytne. Zaradenie Powerlogy MCT oleja do vášho jedálnička vám dodá skutočnú energiu, podporí manažovanie telesnej váhy a optimalizuje výkon.

Rúško od drobne store

Rúško je na Powerlogy síce netradičný produkt, ale je úprimným vyjadrením našich hodnôt. Nie sme odborníci v oblasti zdravotníctva, farmácie, epidemiológie alebo krízových situácií. Ani oblasť módy a textilu nemáme všetci v tíme pod kožou. No pojmy zodpovednosťsolidarita a spoločné dobro máme v Powerlogy DNA. A aktuálna situácia si vyžaduje podporu a pomoc ostatným, pokiaľ je to možné.

Preto sme sa rozhodli podporiť drobne store. Tri sestry založili koncept pomalej a udržateľnej módy na Slovensku. Nejedná sa o priemyselne vyrábané tony oblečenia alebo obrovského medzinárodného giganta. drobne store je slovenská firmička, ktorá dáva príležitosti mladým dizajnérom ukázať, čo v nich je.

Výnimočné časy vyžadujú výnimočný prístup. A sme radi, že vám od dnes poskytujeme v Powerlogy obe formy podpory zdravia – vnútornú cez čisté produkty a externú vďaka rúšku.

Viac informácií o našej spolupráci a rúšku nájdete na tomto odkaze.

Lahodný energetický teplý nápoj

Celý recept na skombinovanie 2 výživných produktov MCT olej a korenie Turmeric do chutného nápoja s názvom Zlaté mlieko nájdete vo videu nižšie. Doprajte si nápoj, ktorý vás zasýti a dodá množstvo energie.

Na prípravu Zlatého mlieka potrebujete:

A k pekne naservírovanému poháru vám želáme len jediné. Doslova, na zdravie!

PS: Lahodnú chuť užívajte v bezpečí domova, pretože cez rúško to nejde.

Recenzie na produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7 % na prvý nákup