🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

-20%

Powerlogy Jany Kids Pack

Prémiový balíček pre deti odporúčaný Jany Landlom

Kakaová bezlepková granola s čučoriedkami a extra jemný nugát s lieskovcami. Bonusom sú tri 70 % čokolády na cesty. Tento balíček sme navrhli s Janym špeciálne pre deti. Pretože táto kombinácia predstavuje zdravšie a chutnejšie raňajky. Deťom dobije správnu energiu a odhalí silu čistej chuti. Bez laktózy, lepku, sóje, umelých konzervantov a palmového oleja.
31,00 24,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.

Powerlogy Jany Kids Pack 24,90 
Powerlogy Jany Kids Pack 24,90  s DPH

Jany Landl je osobný tréner, kouč a motivátor, ale aj vegán a milovník zdravého životného štýlu. Športu a pohybu sa venuje celý svoj život. Už pred 6 rokmi sa vydal vegánskou cestou, a preto sú pre neho produkty so štítkom „vegan“ jedinou voľbou.

Kids Granola Cacao | 400 g

Po tom, ako si Jany zamiloval našu prvú granolu, naša Kids verzia ho opäť presvedčila. Je bezlepková, je chutná a je výživná. Deťom veľmi chutí a zároveň im zabezpečí komplexný balík živín, ktoré aktívne deti potrebujú. Výberové kakao, talianske lieskovce a mrazom sušené čučoriedky. Deti si tieto chute určite obľúbia a vy máte istotu, že raňajky alebo desiata vášho dieťata sú zdravo energetické.

Kids BIO Nougat Cream 200 g

Každé dieťa miluje čokoládu a kakao. Ako Jany sám hovorí, je veľké dieťa a čokoládu aj kakao stále miluje! Preto je pre neho náš nugát absolútnym chuťovým zážitkom. Lahodné lieskovce prelínajúce sa s pravým kakaom – to je BIO Nougat Cream, na ktorý sme v Powerlogy skutočne hrdí. Vo verzii pre deti sme zabezpečili extra jemnú konzistenciu, takže sa nemusíte obávať väčších kúskov orieškov. A v spojení s kakaovou granolou vzniká kombinácia, ktorú si vaše deti jednoducho zamilujú.

Chocobar 70 % | 3×50 g

Čokoláda je jednou z najobľúbenejších sladkostí, no často nie v dostatočnej kvalite. V Powerlogy sa však rozhodli pre kvalitu najvyššej úrovne. Výberová čokoláda Bean-to-Bar, kakao odrody Criollo. Tento základ dopĺňajú lieskové orechy a trstinový cukor. Janymu sa na našu čokoládu môže spoľahnúť, poskytuje mu chuť pravej čokolády a prispeva k výžive tela aj mozgu. A je dostatočne sladká, aby ste ju dali aj svojim deťom. 😋

Jany, a prečo spolupracuješ s Powerlogy?

Powerlogy pre mňa znamená funkčné potraviny, ktoré mi chutia. Som vyznávač zdravého stravovania a preto je pre mňa veľmi dôležité sledovať kvalitu ingrediencií. Powerlogy má mnoho produktov v BIO kvalite, čo je pre mňa osobne obrovská hodnota. Páči sa mi, že potraviny pre deti spravili skutočne prvotriedne, ktoré bez problémov nahradia všetky presladené a umelé „zdravé detské“ potraviny. A viete čo je super? Powerlogy je slovenská firma!

Powerlogy Jany Pack

Rastlinný proteín v BIO kvalite, bezlepková granola s jahodami a kešu krém bez cukru. Výber, ktorý si náš ambasádor Jany nevie vynachváliť. Doprajte si aj vy funkčný a zároveň lahodný balíček vo forme raňajok, ľahkého obedu alebo snacku na cesty. Neobsahuje laktózu, lepok, sóju, umelé konzervanty ani palmový olej.

Objavte viac

Recenzie na produkt 1

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Došli mi dnes tie orechové masla. Úžasne chutia odporučam😁😁😁

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.