🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Kniha Tradičné Vianoce bez alergénov

Tradičné recepty pre histaminikov a alergikov

Kniha je zameraná na varenie tradičných sviatočných receptov, avšak s histamínovou intoleranciou. Zároveň v nej nájdete mnoho receptov vhodných aj pri iných intoleranciách či alergiách. Napríklad celiatikov či alergikov na bielkovinu kravského mlieka, orechy a vajcia.
16,40  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt už nie je v ponuke. Pripravujeme pre vás nové potraviny. Prihláste sa na odber newslettra a o novinkách sa dozviete ako prví.

Kniha Tradičné Vianoce bez alergénov 16,40 
Kniha Tradičné Vianoce bez alergénov 16,40  s DPH

Patrícia Molnárová Turiničová je foodblogerka z blogu HIT je zdravo žiť. Venuje sa téme histamínovej intolerancie (HIT) a tvorí recepty vhodné pri tejto diagnóze. Snaží sa však vyhovieť širšiemu spektru alergikov, takže mnohé z jej receptov sú vhodné aj pri bezmliečnej či bezlepkovej strave. Okrem toho, Paťka tvorí recepty aj pre nás.

Paťka, prečo spolupracuješ s Powerlogy?

Produkty od Powerlogy sú mojou srdcovkou už niekoľko rokov. Histaminik totiž musí oveľa viac dbať na kvalitu potravín a práve tú som u Powerlogy bezpochyby našla. BIO orechové maslá, špeciálne kešu krém spolu s bezlepkovou granolou je pre mňa už nenahraditeľnou kombináciou.

Čo v knihe nájdete?

Kniha Tradičné Vianoce takmer bez alergénov je Paťkinou druhou autorskou knihou, v ktorej sa zameriava na varenie tradičných sviatočných receptov, avšak s histamínovou intoleranciou. Táto kniha však prináša možnosti aj pre širšie spektrum čitateľov, nakoľko v nej nájdete mnoho receptov vhodných pri iných intoleranciách či alergiách.

Je zameraná na najtradičnejšie slovenské recepty akými sú kapustnica, medovníky, závin, štedrák a podobne, ibaže s menšími obmenami. Tak, aby boli vhodné pre histaminikov, ale aj celiatikov či alergikov na bielkovinu kravského mlieka, orechy a vajcia.

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.