🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

domaca granola recept

Mama má Emu, mama prináša zmenu 🤱

Kopec žien cíti počas tehotenstva a materstva naliehavú potrebu stravovať sa zdravo. Ale čo je zdravo? A čo keď to nebude chutiť zvyšku rodiny?

Zdravie musí byť predovšetkým chutné.

Všetko začína v obchode. V nákupe prírodných a chutných potravín. Aby nám jedlo dalo vysokú nutričnú hodnotu, energiu a podporilo funkcie nášho tela aj mozgu. Dôležité je vždy pátrať po pôvode a zložení.

V Powerlogy vsádzame na:

  • certifikovanú BIO kvalitu
  • originálnu receptúru a šetrné spracovanie
  • zloženie bez lepku, laktózy, palmového oleja a umelých konzervantov
  • elimináciu umelín, éčiek a zbytočného cukru.

Mnoho mamičiek si pochvaľuje lahodnú chuť Powerlogy BIO Ghee masla. Navyše oceňujú precíznu filtráciu, vďaka ktorej naše ghee neobsahuje laktózu ani kazeín. U detí je veľmi obľubený náš BIO mandľový krém. Svojou chuťou presvedčil nejedného hladoša, ale aj porotcov na Great Taste Awards. A do tretice sa mamy zhodujú: „Každá domácnosť potrebuje kvalitný, extra panenský olivový olej.“. 🫒

Na naše potraviny nedá dopustiť ani Alexandra Patay, zakladateľka projektu Čo jedia zdravé deti s vyše 90 000-člennou komunitou. Mirka Luberdová, Kristína Suchánková, Dominika Morávková sú ďalšie známe mamičky, pre ktoré sa stali Powerlogy potraviny dôležitou súčasťou života.

Vždy existuje zdravý variant. Hľadajte ho. Potraviny, články aj podcasty, ktoré tvoríme, sú presne o tom. O postupných zmenách, ktoré dokážete vy a vaša rodina s chuťou zapracovať do svojho dňa. Pozrite si tieto články, rozhovory a videá, ktoré sme vytvorili za posledné roky. Mnohým veľmi pomohli a sme presvedčení, že pomôžu aj vám: