Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

Medicína výživy

Nová kniha Medicína Výživy II. od autora MUDr. Boris Bajer, PhD. veľmi ladí s filozofiou Powerlogy. Naším cieľom je totiž tvoriť potraviny so skvelou chuťou, optimálnym vplyvom na organizmus a s vysokou výživovou hodnotou.

Chutné sme spojili s ľahkým a zdravým

Už si nemusíte vyberať len jedno. Krémy, čokolády či granoly Powerlogy vytvárame tak, aby chutili na jazyku, pôsobili ľahko na vaše telo a dávali energiu na celý deň. Spojili sme vysoko kvalitné suroviny do chutných potravín, ktoré vám dovolia prežiť každý moment naplno.

Boris Bajer si sám prešiel obezitou, poruchami príjmu potravy, rôznymi diétami a z toho vyplývajúcim psychickým trápením. Vďaka týmto ťažkým skúsenostiam sa svet výživy stal jeho životným poslaním, prostredníctvom ktorého pomá ľuďom s rovnakými problémami.

Preto sme sa spojili. Chceme vám zjednodušiť hľadanie a prípravu zdravého jedla. A čo je ešte dôležitejšie, chceme, aby ste si zdravé spojili s chutným. Pretože zdravé jedlo chutí! Len to treba robiť poriadne.

Sme Powerlogy – zdravé potraviny zo Slovenska, ktoré menia bežné dni na dni plné chuti, sily a energie. Tvoríme produkty, v ktorých sa snúbi zdravie, kvalita a výnimočná chuť. Našou špecialitou sú raňajkové riešenia, na ktoré sa mnohí tešia už pri zaspávaní.

Využite špeciálny kupón pre čitateľov: -15 % na všetky potraviny aj výhodné balenia

MEDICINAVYZIVY15

Využite do 31. 12. 2023

 

Ak chcete vedieť viac o našej spolupráci, vypočujte si Powerlogy Podcast s Borisom Bajerom. 👇

The Powerlogy Podcast: Boris Bajer, medicína výživy, poznatky o chudnutí a informačný chaos

-15 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.