Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

NoordCode Strong Morning 60 kapsúl

Inovatívny doplnok na ráno, ktorý podporuje kognitívne funkcie

Začnite deň s energiou a bdelosťou. Vitamíny B3, B5 a C vám dodajú energiu, posilnia kognitívne funkcie a znížia únavu. Extra 100 mg kofeínu prispeje k bdelosti a hladine vašej energie. Strong Morning vám pomôže začať deň naplno. Doplnok je bez lepku, bez mlieka, bez cukru a vhodný pre vegánov.
29,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt už nie je v ponuke. Pripravujeme pre vás nové potraviny. Prihláste sa na odber newslettra a o novinkách sa dozviete ako prví.

NoordCode Strong Morning 60 kapsúl 29,90 
NoordCode Strong Morning 60 kapsúl 29,90  s DPH

Cirkadiánny rytmus a fázy dňa

To, čo sa deje vo vašom tele, sa počas dňa mení. Vaša energia, fyzická a duševná výkonnosť sa riadi prirodzeným denno-nočným rytmom. Nazývame ich cirkadiánne rytmy.

Neexistuje jeden doplnok, ktorý by vás podržal a povzbudzoval počas celého dňa. Podpora, ktorá je dobrá ráno, môže večer pôsobiť proti vám a naopak. Najlepšie je užívať doplnok pre konkrétny moment. Ak si však všetko vyberiete sami, skončíte s viacerými samostatnými prípravkami, ktoré sa pravdepodobne nebudú navzájom dopĺňať.

Línia 4 doplnkov od Noordcode je navrhnutá tak, aby vám poskytla vhodnú podporu počas celého dňa. Každý z nich je určený na jednu časť dňa, a tak poskytujú správnu podporu v správnom čase.

Vyvinuté odborníkmi

Zloženie týchto inovatívnych doplnkov vyvinuli holandskí odborníci. Na základe poznatkov z biochémie a vedeckých štúdií bol pre každý doplnok vybraný obmedzený počet zložiek. Cieľom receptúr je podporiť fyzickú aj mentálnu výkonnosť. Veľká skupina osobných trénerov tento doplnkov testovala a reagovali veľmi pozitívne.

Žiadna iná značka nemá štvorzložkovú receptúru. Tieto štyri doplnky sú úzko prepojené a spoločne poskytujú celodennú podporu. Každý doplnok zodpovedá vášmu prirodzenému dennému a nočnému rytmu a fáze, v ktorej sa vaše telo práve nachádza.

Celkové dávkovanie sa pohybuje presne v bezpečných medziach. V prípravkoch sú použité zložky a dávky, ktoré sú podľa vedeckých výskumov účinné. Presne viete, čo dostanete, a môžete veriť, že to funguje.

1. zo série doplnkov je NoordCode Strong Morning

Ideálny na začiatok dňa – dodá vám energiu a posilní vaše kognitívne funkcie.

Balenie obsahuje 60 dávok (60 kapsúl).

Užívanie: 1 kapsula denne ráno. Najlepšie aspoň hodinu po prebudení.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Výživový doplnok s obsahom 100 mg kofeínu. Nie je určený pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte, ak je vonkajší uzáver porušený alebo poškodený.

Tento doplnok obsahuje vitamín B3 vo forme niacínu. Známym a bežným účinkom niacínu je vazodilatácia (rozšírenie krvných ciev). To môže viesť k brneniu, sčervenaniu a zahrievaniu pokožky tváre, rúk a trupu. Tento jav zmizne sám od seba a nie je škodlivý. Na zníženie tohto účinku užívajte doplnok Strong Morning s jedlom.

Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste.

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Inovatívny doplnok na ráno, ktorý podporuje kognitívne funkcie
 • Počet kapsúl: 60 ks
 • Zloženie: N-acetyl L-tyrozín, bezvodý kofeín, vitamíny, extrakt zo zeleného čaju (>50 % ECGC), plnivo (celulóza), protihrudkujúce látky (vegetariánsky stearan horečnatý, oxid kremičitý), HPMC kapsula (vegetariánska)
 • Alergény: Neobsahuje
 • Vyrobené na: Holandsko

Výživové údaje na 1 kapsulu

 • Vitamín B3 (niacín) 30 mg (188%)*
 • Vitamín B5 (pantotenát vápenatý) 30 mg (500%)*
 • Vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg (88%)*
 • N-acetyl L-tyrozín 300 mg**
 • Kofeín bezvodý 100 mg**
 • Extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis) (>50 % ECGC) 50 mg**
 • * RI = referenčný príjem
 • ** RI neznámy

NoordCode Power Day 60 kapsúl

Udržte si popoludní stabilnú mentálnu aj fyzickú energiu. Na poludnie ste v polovici pracovného dňa. Približne v tomto čase množstvo vašej energia prirodzene klesá. Ranná káva už vyprchala a ste trochu ospalí z obeda. Je teda čas na podporu mysle. Pomôžu vám bylinky a minerály v prípravku Power Day. Doplnok je bez lepku, bez mlieka, bez cukru a vhodný pre vegánov.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.