Organic Espresso BIO 1000g TRIPLE PACK

Power zrnková BIO káva Organic Espresso pražená na Slovensku vďaka vyváženej kombinácii arabiky a robusty zabezpečí plnú a intenzívnu chuť bez kyslosti a prepraženej horkosti, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Teraz aj vo výhodnom trojbalení!

Doprava ZADARMO.

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Ušetrite až 8,80 !

101,70  92,90  s DPH

Organic Espresso BIO 1000g × 3

Power zrnková BIO káva Organic Espresso pražená na Slovensku vďaka vyváženej kombinácii arabiky a robusty zabezpečí plnú a intenzívnu chuť bez kyslosti a prepraženej horkosti, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Značky:

Prvé BIO espresso s komplexnou a výraznou chuťou bez kyslosti pražené na Slovensku

Ako vzniklo ORGANIC ESPRESSO

ORGANIC ESPRESSO vzniklo u nás ako odpoveď na problém väčšiny komerčných káv, ktoré sme mali možnosť ochutnať na Slovensku, či v Českej Republike. Trúfame si povedať, že až 80% kávy, ktorú bežne pijeme, pôsobí na organizmus toxicky a zabíja tak celý skvelý potenciál výberovej bezchybnej kávy. Či je to už nekvalitou výberu zŕn, spracovaním, alebo rýchlym pražením a pálením kávy, zistili sme, že takáto káva nám skrátka nerobí dobre.

A tak sme sa pustili do výskumu kritérií bezchybnej kávy a alchymistického prístupu výberu zŕn a praženiu tak, aby sme sa čo najviac priblížili k 100% potenciálu, ktorý sa v káve skrýva.

V čom sa skrýva tajomstvo bezchybnej kávy?

V prvom rade je to čistota bio zŕn prémiovej kvality, ktorá je garantovaná BIO certifikátom kvality. Následne vďaka správnej metóde spracovania a unikátnemu praženiu dokážeme plne rozložiť nežiaduce kyseliny, pričom dostávame z kávy maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné a stimulačné bohatstvo. A preto z tejto kávy môžete očakávať skutočne čistú energiu a zdravé nakopnutie na každý deň, ktoré vám vydrží až 4 hodiny. Vďaka tomu, že si vieme odkontrolovať celý proces od zrnka až k espresu, tak môžeme smelo garantovať, že pijeme zdravú kávu.

Charakteristika chuti

Vychutnajte si aj vy výnimočnú zmes 100% organických káv z top Arabík Peru a Etiópie, doladených štipkou organickej Robusty z Indie.
Plná aróma a intenzita Peru prechádza do bohatého kvetnatého tela Etiópie. Sila je umocnená korenistou Indiou a celý pôžitok je zakončený jemnou horkou čokoládou, vďaka nášmu tajomstvu praženia. Táto zmes tak spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre skutočnú podporu vášho organizmu a potešenie vášho gurmánskeho jazyka.

Zloženie a pôvod

100% BIO arabika z Peru a Etiópie, 100% BIO robusta z Indie

Pre koho je určené Organic Espresso:

  • vyznávačom kvalitnej kávy, ktorí hľadajú plnú chuť, silu a inšpiráciu
  • milovníkom espressa, ale aj silnejšieho cappuccina, latte či POWER COFFEE SPECIAL
  • športovcom a „biohackerom“ v kombinácii s kokosovým olejom (MCT) na zvýšenie výkonu.

Neexistuje jedna chuťovo najlepšia káva, pretože vždy záleží na osobnej preferencii. Nájdite však inšpiráciu v ORGANIC ESPRESSO – v bezchybnej zdravej káve bez kompromisov.

Pre maximálny pôžitok dodávame kávu vo forme čerstvo pražených zŕn. Preto neváhajte investovať do mlynčeka a nameľte si kávu tesne pred prípravou tak, aby ste využili jej 100% potenciál.

Prečo sa na Power Coffee môžete 100% spoľahnúť?

  • 100 % organické pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií
  • prémiová kvalita zŕn s certfikátom z TOP svetových plantáží
  • správna metóda spracovania pre minimalizáciu plesní
  • stredná škála praženia, pri ktorej nevznikajú toxíny
  • optimálny obsah organicky viazaného kofeínu

Metoda prazenia Espresso

Popis výrobku: zrnková pražená káva
Dodatočné info: vyvážená zmes 90%  bio arabiky z Peru, 10% robusty z Indie
Hmotnosť/objem: 250g
Zloženie: kávové zrná Arabica a Robusta
Krajina pôvodu:  Slovensko
Alergény: N
Additional Information

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Organic Espresso BIO 1000g TRIPLE PACK”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Napíšte prvú otázku