Power Brunch v Bratislave

Sobota - 18. mája v Powerlogy space&coffee - Lamačská cesta 3A

Ak vás zaujíma téma zlepšovania životosprávy v rodinách v rámci reality životného štýlu 21.storočia, prihláste sa v sobotu 18.Mája, na náš prvý veľký sobotňajší Brunch v Powerlogy space&coffee.Viac informácií
39,00  s DPH

Nie je na sklade

Power Brunch v Bratislave 39,00 
Power Brunch v Bratislave 39,00  s DPH

S Jankou Šimkovičovou sme pre vás pripravili nabitý program a budete môcť ochutnať aj môj recept na kokosovú misku s granolou, kešu maslom a kokosovým jogurtom a mnoho ďalšieho.

Našim cieľom je hlavne osobne sa stretnúť, spoznať a venovať vám čas a pozdieľať osobné skúsenosti, know-how, odporúčania ako napríklad riešiť intolerancie, či slabú imunitu detí.

Zároveň tak otvárame inšpiratívnu a edukatívnu diskusiu pre posilnenie Leadershipu vedomého rodiča a potrebu zmeny prístupu na Slovensku, ktorú cítime.

Nápoje, káva, čaj, jedlo „All you can eat“ v cene aj s možnosťou následných špeciálnych cien pre nákup produktov Powerlogy na mieste.

Vidíme sa v sobotu – 18. mája v Powerlogy space&coffee – Lamačská cesta 3A

Program:
8:30 – 9:30 / Ranná jóga a cvičenie pre pretiahnutie kostí s Jankou na terase, alebo kto preferuje beh tak ide so mnou do lesa na železnú. 🙂

9:30 – 13:00 / Power Brunch menu, moje špeciality bez lepku a bez mlieka aj s komplet zakomponovanými produktami Powerlogy. Slané špeciality, šaláty, quinoa, koláče, káva, pravá varená čokoláda, kurkuma latte, MCT C8 a všetko podľa mojich štandardov spojenia chuti a funkčnosti.

11:00 – 12:30 / Rodičovská moderovaná diskusia na tému Výzva v životospráve rodiny 21.storočia. Dialóg ja a Janka a potom diskusia na základe vašich otázok.

Cena za vstupné:

Dospelý: 39 EUR
Páry: 75 EUR
Deti od 7 do 15 rokov: 15 EUR*
Dieťa do 7 rokov: FREE

*ak si chcete kúpiť lístok pre dospelého + dieťa (alebo pár + dieťa) vyberte si najprv voľbu dospelý a potom stlačte pod voľbou + a pridá sa nové okno v ktorom si vyberiete pridanie dieťa od 7-15

Zistite viac o Janke Šimkovičovej

O Dušanovi si môžete prečítať tu

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7% na prvý nákup