Power Coffee & hrnček 1

3 z 5 založené na 1 hodnotení zákazníka
(1 review)

Ručne vyrábaný keramický hrnček POWER COFFEE s Organic Espressom 250g ako ideálna dvojica pre prípravu rannej kávy power coffee special.

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

18,90  s DPH

Organic Espresso 250g

Power zrnková BIO káva Organic Espresso pražená na Slovensku vďaka vyváženej kombinácii arabiky a robusty zabezpečí plnú a intenzívnu chuť bez kyslosti a prepraženej horkosti, na ktorú sa môžete spoľahnúť. (39,60 €/kg)

Keramický hrnček ÁNO, PIJEM KÁVU S MASLOM

Ručne vyrábaný hrnček s obrázkami masla, kokosového orecha, či loga Power Coffee v kombinácii s jasným odkazom: “ÁNO, PIJEM KÁVU S MASLOM”.

Svoj ranný rituál s Power Coffee teraz môžete začať štýlovo, v originálnom a ručne vyrábanom hrnčeku. Ako stvorený na vašu POWER COFFEE SPECIAL. Je ideálny darčekom pre všetkých biohackerov a milovníkov kávy s maslom, či MCT v kombinácii s Oganic Espressom 250g.

Na hrnčeku nájdete obrázky masla, kokosového orecha, či logo Power Coffee v kombinácii s jasným odkazom: „ÁNO, PIJEM KÁVU S MASLOM“.

Na zdravie!

Ďalšie informácie

Organic Espresso 250g

Príprava

Aeropress, Automat, French press

Ďalšie informácie

Organic Espresso 250g

Príprava

Aeropress, Automat, French press

1 recenzia pre Power Coffee & hrnček 1

  1. vitkova@powerlogy.com
    3 z 5

    (overený zákazník):

    Hrnček je fakt vydarený, top dizajn, len fakt škoda, že kvalita „potlače“ tých nápisov je taká aká je. Stačí skutočne málo a kúsky nápisu budú pomaly zoškrabané, veľmi ľahko to ide dole. Pokiaľ by boli nápisy robené takou istou formou ako znak Power Coffee, nebol by tento problém. Ale keďže sa do výroby hrnčekov nerozumiem, neviem či je to vôbec možné urobiť nejak inak. Škoda tohto detajlu, inak by bolo všetko top.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Napíšte prvú otázku