Power Kokosový olej TRIPLE PACK

Panenský, za studena lisovaný a nerafinovaný BIO kokosový olej vo výhodnom trojbalení. (21,80 €/l)

Fair Trade certified

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

Ušetrite až 2,80 !

32,70  29,90  s DPH

Power Kokosový olej 500ml × 3

Panenský, za studena lisovaný a nerafinovaný BIO kokosový olej. (21,80 €/l)

Fair Trade certified

Značky:

Extra panenský, za studena lisovaný BIO kokosový olej a teraz výhodnejšie!

Zlepšovanie efektivity pri top kvalite je našou najväčšou motiváciou. Tým, že vďaka vám rastieme sa nám pre vás podarilo vyjednať lepšie ceny výberového oleja. Veríme, že spolu porastieme aj ďalej a že vám nový extra jenmý olej padne na úžitok. 

Power kokosový olej je:

  • 100% panenský nerafinovaný kokosový olej
  • stabilný, neoxiduje tak rýchlo ako bežné komerčné oleje
  • chemicky čistý, nebielený, nedeodorizovaný, bez GMO
  • lisovaný z čerstvých orechov z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva (nie je zo sušených orechov, tzv. „copra„)
  • detailné certifikáty kvality si môžete stiahnuť na Facebook stránke POWER COFFEE.

Krajina pôvodu: Srí Lanka

Obsah: 500 ml v sklennej fľaši

Olej je vhodný najmä na priamu konzumáciu, ale aj na varenie či starostlivosť o pokožku i vlasy. O jeho účinkoch si prečítajte viac na blogu zakladateľa POWERLOGY Dušana Plichtu.

V kombinácii s niektorou z POWER COFFEE si z neho pripravíte jedinečný POWER COFFEE SPECIAL, ktorý naštartuje váš deň poriadnou dávkou energie.

Pomôže vám nie len okamžitou energiou pre váš mozog, ale aj podporou pálenia tukov pre požadované chudnutie z % tuku na vašom tele.

Čo najlepšie pridať nie len do kávy, ale aj do vašej špajze?

Jednoznačne kokosový olej, MCT olej pre energiu…Olivový olej a pravé min. 80% kravské maslo pre gastronómiu.

Prečo je kokosový olej taká výnimočná potravina?

1.Dodá čistú a rýchlo využiteľnú energiu

Energia z nášho kokosového oleja je dlhotrvajúca, pričom nespôsobuje výkyvy inzulínu a tým nezapríčiňuje následný útlm ako cukry. Vďaka svojmu vysokému podielu MCT tukov je energia dodávaná rýchlo a takzvane “bez následkov”. Viac o téme „Prečo sú tuky ideálny zdroj energie“.

2. Pomáha proti priberaniu

Vďaka obsahu unikátnych MCT tukov významne urýchluje metabolizmus. Už konzumovanie malých dávok 3 PL (30g) denne je schopné zapríčiniť, že Vaše telo na svoju bežnú činnosť spáli o 5% viac kalórií (štúdia).

3. Má protiplesňové, antibakteriálne a antivirálne účinky

Nasledovná štúdia poukazuje na jeho významné protiplesňové účinky a navrhuje použitie kokosového oleja ako lieku na potlačenie kvasinkových infekcií. Taktiež má silné antibakteriálne a antivirálne účinky vďaka vysokej koncentrácii kyseliny laurovej (44,8%). Ďalšia štúdia poukazuje na schopnosť kyseliny laurovej likvidovať baktériu Staphylococcus aureus, ktorá je považovaná za jednu z najčastejších príčin bakteriálnych infekcií a často je zodpovedná za choroby ako otrava krvi, zápal pľúc, kostí a kĺbov.

4. Zlepšuje hladinu cholesterolu v krvi a znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení

Donedávna boli tuky mylne považované za hlavného vinníka srdcovo-cievnych ochorení. Skúmaním 72 vedeckých štúdií sa však potvrdilo, že konzumácia tukov nijako nezvyšuje ich riziko. Navyše kokosový olej vďaka vysokej koncentrácii kyseliny laurovej (44,8%) znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení tým, že zvyšuje pomerné množstvo HDL (dobrého) cholesterolu v krvi (zdroj).

Využitie kokosového oleja v POWERLOGY štýle

1. Príprava energetickej kávy a lahodných jedál

Vďaka obsahu MCT tukov a kombinácie s organickým kofeínom funguje tento olej ako skutočná a čistá energia, ktorá nastavuje telo pre pálenie tukov.

Navyše, olej je ideálny na tepelnú úpravu, pretože sa vôbec neprepaľuje a zvláda aj vysoké teploty vyprážania. Je vhodný na varenie, pečenie, ale aj vyprážanie.

Tip: Vyskúšajte POWER COFFEE SPECIAL, veľmi zdravú a účinnú možnosť ako nakopnúť telo aj myseľ.

2. Žiarivá pokožka

Tento panenský kokosový olej dôkladne hydratuje pokožku a po vmasírovaní pomáha redukovať vrásky. Navyše vďaka kyseline laurovej má silné antivirálne a antibakteriálne účinky, v dôsledku čoho je vhodný aj k ošetreniam drobných poranení, podráždenej a ekzematickej pokožky.

3. Zdravé opálenie

Panenský olej je tiež dokonalý doplnok pri a po opaľovaní, vďaka prirodzenému UV faktoru 7 a svojim silným hydratačným účinkom obzvlášť napomáha k dosiahnutiu atraktívneho vzhľadu pokožky. Viac info vo výbornom článku tu.

4. Silné vlasy

Do hĺbky regeneruje vlasy a vlasové korienky, potláča ich vypadávanie a dodáva im pružnosť a lesk. Najlepšie je olej vmasírovať ku korienkom, nechať 20 minút pôsobiť a následne zmyť.

Popis výrobku: kokosový olej
Dodatočné info: za studena lisovaný BIO kokosový olej
Hmotnosť/objem: 500ml
Zloženie: kokosový olej
Krajina pôvodu:  Srí Lanka
Alergény: N

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “Power Kokosový olej TRIPLE PACK”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zatiaľ nie sú žiadne otázky.

Napíšte prvú otázku