OLEJE A MASLÁ

Originálne bio maslá a zdravé bio oleje na varenie. Nabite svoj deň čistou energiou.

Výber vhodného oleja a masla nielen oživí váš jedálniček, ale prispeje aj k vášmu zdraviu. Kvalitné oleje sú neoddeliteľnou súčasťou zdravej výživy. Sú vhodné ako prevencia voči zdravotným problémom, podporujú napríklad spaľovanie tukov, či zabraňujú tvorbe akné a majú mnohé ďalšie blahodárne účinky. Produkty v tejto kategórii sú výsledkom našej snahy o zdravú alternatívu prijímania tukov.

Ešte viacej to platí pre bio oleje lisované za studena. Pri tejto procedúre sa totiž olej lisuje bez vysokej teploty, ktorá v bežnej výrobe zničí značnú časť jeho cenných látok.

Ako ďalší chutný zdroj kvalitných živín pre telo je bio maslo, resp. maslá vo všeobecnosti. Cholesterol, ktorý sa v nich nachádza, je dôležitou súčasťou membrán mozgových buniek. Tiež obsahujú veľa vitamínu A, antioxidantov ako vitamín E, selén a kyselinu listovú – nevyhnutnú látku pre tvorbu steroidných a pohlavných buniek.

Našou snahou je, aby oleje a maslá značky POWERLOGY ponúkali niečo naviac. Usilovnou a precíznou prácou sme dosiahli pri mnohých produktoch unikátne vlastnosti! O tom svedčí aj fakt, že sa nám podarilo opakovane vyhrať prestížne ocenenie Great Taste Awards.

Zobrazených všetkých 15 výsledkov