Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

-5 %

Powerlogy Organic Cacao Duo

Ceremoniálne kakao a inovatívne Upgraded kakao s medicínskymi hubami

S týmto balíčkom vyskúšajte obe Powerlogy kakaá za zvýhodnenú cenu. Powerlogy Organic Ceremonial Cacao a Powerlogy Upgraded Organic Cacao – dva rovnako lahodné nápoje s odlišnými funkčnými benefitmi.
34,80 32,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.

Powerlogy Organic Cacao Duo 32,90 
Powerlogy Organic Cacao Duo 32,90  s DPH

Powerlogy Organic Ceremonial Cacao si získalo srdcia našich zákazníkov od začiatku. 100 % BIO kakao vo výberovej kvalite vypestované pri Amazonskom pralese Pomabamba. Spracované podľa indiánskej tradície, ktorá je typická minimálnym zásahom do suroviny. Ponúka vysoký obsah vlákniny, kakaového masla a nulový obsah cukru. Neobsahuje lepok, mlieko ani palmový olej či umelé konzervanty. Chutný raňajkový nápoj, ktorý poteší deti ja dospelých.

Ak túžite po rannom povzbudení, Powerlogy Upgraded Organic Cacao je to správne riešenie. Je to kakao, ktoré sme posunuli na nový level. Jeho základ tvorí BIO kakaový prášok z Peru. Ten sme obohatili o medicínske huby Lion’s Mane a Chaga. Poznáte ich? V našej ponuke nájdete aj čisté výťažky z týchto funkčných húb (Kaapa Mushrooms Lions Mane Kaapa Mushrooms Chaga). To znamená, že si nie len pochutíte na lahodnom nápoji, ale podporíte činnosť mozgu, zdravie srdca aj mikrobiómu. Produkt je navyše bez pridaného cukru, lepku, mlieka a umelých konzervantov.

Ak sa chcete o produktoch dozvedieť viac, kliknite na nasledujúce odkazy:

Powerlogy Upgraded Organic Turmeric 300 g

organicvegan
Základ tvorí kurkuma + čierne korenie. Výskumy potvrdzujú, že pridaním piperínu z čierneho korenia sa zvyšuje vstrebateľnosť kurkumínu až o 2000 %.1 Táto protizápalová2-4 kombinácia je obohatená o zázvor, škoricu, kardamón, čili aj adaptogény maca a ashwagandha. Superfood mix s prebiotickou vlákninou vám dodá energiu, podporí trávenie a zdravie mikrobiómu. Ochutnajte naše kurkumové krekry, ako zdravé chrumkanie! Recept nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.