Power Day – rozvojový seminár

Intenzívny jednodňový seminár, ktorého cieľom je odovzdať vám moje najaktuálnejšie poznatky a skúsenosti z komplexného prístupu k životospráve, pre lepšiu realizáciu vlastného potenciálu. Môžeme to zobrať aj ako „Mastermind“, kde budeme spoločne hľadať konkrétne aplikácie silných návykov do každodenneho života a riešiť aj možnosti vyhodnocovania funkčnosti. Takto sa dostaneme až k podľa mňa najdôležitejšiemu parametru stavu výkonnosti a zdravia organizmu (HRV- Variabilita srdcovej frekvencie). Ukazovateľu,  ktorý je na Slovensku ešte stále v plienkach, ale do budúcna bude kľúčovým každodenným merateľom, ktorý mnohým ľuďom možno aj zachráni život.

Životospráva je veľmi komplexná a individuálna záležitosť

Avšak kľúčové štandardy a naozaj efektívne návyky vie uchopiť každý, kto sa chce zlepšovať a NAOZAJ riešiť zdravotné a energické výzvy života. Problém však často nastáva v interpretácii nových poznatkov a informácii. V bežnom živote človek nemá čas alebo má jednoducho iné priority, aby šiel do hĺbky poznania a správne uchopil a adaptoval trebárs nízkosacharidové stravovanie alebo zmenu raňajok na veľmi prospešné čiastočné hladovanie.

Aj preto vidím potrebu osobného stretnutia a workshopu, aby sme si v kľude vysvetlili súvislosti a v skupine spoločne vyladili adekvátnu aplikáciu zmeny. Zdieľali skúsenosti a inšpirovali sa navzájom. Pozreli sa na kritéria interpretácie výskumu a rôznych výživových odporúčaní. Prakticky si vyskúšali základy dychových cvičení pre manažment strachu a stresu. A ako bonus si vysvetlili základné princípy otužovania, a prečo sa oplatí investovať do seminára metódy Wima Hoffa.

Cieľom je odovzdať vám moje  poznatky a skúsenosti z komplexného prístupu k životospráve pre správnu interpretáciu a reálne výsledky do života..“

Pozreli sa na to, ako môže nie ezoterický a čisto racionálny človek benefitovať z meditácie,a že je to už v súčasnosti jasne vedou dokázaný tréning pre myseľ a zlepšovanie produktivity a kvality života.

Termín workshopu v krásnom prostredí neďaleko Bratisalvy

Podarilo sa mi vybaviť naozaj zaujímavú lokalitu s osobným prístupom. Podvečer, aby ste moje mudrovačky o tom,  ako doma zlepšovať životosprávu a variť s iným prístupom, aj reálne okúsili na vlastnej koži, absolvujeme školu varenia.  Pripravíme si gourmet večeru, ku ktorej vychutnáme vybrané Bio vína podľa chuti a podebatujeme o cestovaní, jedle, športe, či iných spoločných témach života.

 • 10.11.2018 celý deň a jedna noc na Chateau Foldvary- Private Eko Resort

 • Doprava: Mikrobus z Bratislavy, alebo vlastná. Je to 45 minút po diaľnici smer Budapešť.

 • Cena – „EarlyBird“: 129 € na osobu, ak sa prihásite do 1.11.2018

 • Cena „Standard“: 149 € na osobu, ak sa prihásite potom a ostanú miesta.

 • Rezervácia a platba u mňa : [email protected]

 • Možné aj vystavenie faktury na firmu

Prídu aj zaujímavý hostia, ako napríklad Martin Seker – Ultrarunner,  môj parťák, kuchár pre školu varenia a inštruktor horolezectva a skialpu , či Matej Očenáš, zakladateľ Futbal tour a môj parťák pre organizáciu Power zájazdov do Californie, či ďalších destinácii, ktoré pripravujeme a určite sa ale zíde super partia ako na všetkých naších kampoch.

Hlavne však nemajte stres, že by ste museli byť nejaký extrém, športovec alebo že tip top. Workshop je pre všetkých viac menej zdravých ľudí,  ženy aj mužov bez rozdielu nejakej kategorizácie. Nikto nikoho do ničoho nenúti ani netlačí a staviame hlavne na rešpektujúcom prístupe nie len k rase, ale aj náboženstvu, či výživovému vyznaniu (vegan, vegetarian, paleo, keto, low-carb, štandard, sustainable, čokoľvek)

Čo všetko je v cene?

Seminár nie je určený pre ľudí, ktorí nechcú skúšať nové veci a nie sú ochotní vystaviť sa nepohodliu! O to viac si prídu na svoje ľudia, ktorí majú otvorenú myseľ, radi skúšajú nové veci, neustále hľadajú lepšiu realizáciu vlastného potenciálu a prekonávajú vlastné obmedzenia. Power Day  je určený rovnako pre ženy, ako aj pre mužov s individuálnym prispôsobením záťaže ajednotlivých sešien, podľa vlastných možností a kondície.

 

 • Workshopy z oblastí životosprávy, otužovania, dýchania a škola varenia
 • Ubytovanie na jednu noc v 2posteľových izbách krásneho tématického Chateau a v podstate plná penzia.
 • V sobotu ľahký obed, snacky, kávy do nekonečna a večera, ktorú si spoločne pripravíme podľa mojich princípov POWER efektívnej životosprávy.
 • Jedlá budú aj bez mlieka, bez lepku, bez kazeínu, vegetariánske aj paleo
 • V Nedeľu Power raňajky: Power Coffee, ghee maslo, MCT olej,  čokoláda, orechové maslá a krémy.
 • Edukačné materiály, podklady a fotodokumentácia, ktoré dostanete na e-mail

Program

* zmena programu vyhradená,doniesť si treba len športové veci, uterák, plavky a zápisník.

Deň 1 – sobota
9:00 – 11:00 – WORKSHOP: Efektívna životospráva a nové poznatky pre zlepšovanie koncentrácie, metabolizmu, fyzického, ale hlavne mentálneho výkonu (Dušan Plichta)
11:30 – 13:30 – WORKSHOP: Základy otužovania, veda a podstata metódy Wima Hofa, dychové cvičenia a studený bazén (Dušan Plichta)
13:30 – 15:00 – ĽAHKÝ OBED, oddych, káva, networking a debatky
16:00 – 19:00 – ŠKOLA VARENIA, spoločná príprava večere a prax varenia podľa vybraných receptúr, korenín a byliniek (Dušan Plichta & Martin Seker)
19:00 – 22:00 – VEČERNÝ RAUT z toho čo si navaríme, debaty a someliérstvo a degustácia BIO bieleho a červeného vína, ktoré nerozbíjajú telo a hlavu. Voľná zábava, gitary, bubny či iné nástroje sú vítané.

Deň 2 – nedeľa
8:00 – 10:00 POWER RAŇAJKY a sumarizácia workshopu a kľúčových nových poznatkov
Potom odchod domov .

Upozornenie

Všetky informácie, ktoré zdieľam nie sú určené ako lekárske odporúčenia pre diagnostiku a liečbu.  Ako autor odporúčaní nepreberám zodpovednosť za vaše výsledky. Žiadna z informácii môjho blogu, alebo workshopu nenahrádza váš vzťah a spoluprácu s kvalifikovaným / atestovaným lekárom.

Všetky odporúčania a inšpirácie sú komunikované s najlepším úmyslom a založené na základe vlastného experimentovania a hľadania kauzaility a praktických súvislosti. Priemerné odporúčania typu: „Všetko z mierou“ sú pre priemerných ľudí! Ja sa orientujem na inovácie, efektivitu a výber unikátnych záležitostí, ktoré s čo najväčšou pravdepodobnosťou prispejú k realiźaciu vášho fyzického a mentálneho potenciálu.

Zodpovednosť, za správnu interpretáciu a aplikáciu však ostáva na každom z vás osobitne! Moja cesta nie je jediná a nikto do vás netlačí žiadne dogmy, že to musí byť na 100% len jedným spôsobom. Myslite kriticky, testujte a vyhodnocujte si, čo vám sedí. Ak vám moje inšpirácie pomôžu budem rád, ale ak máte iný názor a poznatky, tak ma kľudne spochybňujte. Učíme sa navzájom.

Zároveň zdôrazňujem, že nie som certifikovaný inštruktor metódy Wima Hofa. Som však pokročilý aplikant a na kurze zdieľam hlavne vedu a význam metódy pre zdravie aj s praktickou ukážkou dýchacích cvičení a zvládania chladu. Aby ste pocítili význam, potom naozj odporúčam absolvovať kurz s certifikovanýcm insťruktorom ako je napríklad kámoš Martin Thám, kde pôjdete poriadne do hĺbky a možno potom vyjdete len tak v spondom prádle aj na Ďumbier ako ja.

Ďalšie rozvojové akcie a eventy, ktoré realizujeme

V Powerlogy je naším poslaním edukovať a zdieľať naše poznatky z oblasti biohackingu a zlepšovania životosprávy.  Pravidelne tak realizujeme vybrané  prednášky, workshopy, campy až zážitkové zájazdy do zahraničia.

Každý týždeň môže byť krokom vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.