KÁVA POWER COFFEE

Zrnková káva pre podporu mentálneho a fyzického výkonu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Káva – nápoj pripravený z pomletých pražených semien kávovníka – je neoddeliteľnou súčasťou každodenného života mnohých ľudí na celom svete. Či už sú legendy hovoriace o tom, že káva bola objavená pastierom kôz v Etiópií pravdivé alebo nie, jej intenzívna chuť a povzbudzujúci kofeín z nej spravili celosvetovo obľúbený nápoj dodávajúci potrebnú energiu do náročných dní.

Aké má tá najkvalitnejšia káva vlastnosti? A ktorá zrnková káva je tá najlepšia? Jednoduchá odpoveď by bola, že najlepšia káva je čerstvá. Pravdou ale je, že mnoho káv na trhu nespĺňa kvalitatívne vlastnosti, ktoré by dobrá káva mala mať. Preto sme dlhodobým výskumom, vývojom a testovaním vytvorili kávu naozaj vysokej kvality, ktorá spĺňa tie najvyššie štandardy. Detailne sledujeme celú cestu kávového zrnka z plantáže, cez praženie až po balenie a distribúciu, čím sa snažíme vytvoriť najlepšiu kávu, ktorú si v našich končinách môžete kúpiť.

V našej ponuke nájdete aj vysoko kvalitnú bezkofeínovú kávu spracovanú s použitím najnovšej metódy jeho nechemického odstránenia SWISS WATER PROCESS, v bio kvalite a praženej na Slovensku.

Ak hľadáte do svojho kávovaru skutočne špičkovo kvalitnú zrnkovú kávu, ste na správnom mieste – káva POWER COFFEE z eshopu POWERLOGY.

 

Zobrazených všetkých 15 výsledkov