Přečtěte si kapitolu z nejlepší knihy o zdraví

Jak dát tělu to nejlepší v dnešní uspěchané době?

V Powerlogy jsme se spojili s nejvlivnější českou expertkou v oblasti zdravého životního stylu – Margit Slimákovou a nyní vám přinášíme jednu kapitolu z její Velmi osobní kniha o zdraví zdarma.

Je to pro nás velká čest že nám Margit poskytla tento hodnotný obsah pro naši kominutu. Neznáme nikoho, kdo dokáže nadchnout do zdravého jídla i životosprávy tolik lidí a tak trvale jako Margit — je jedinečná, stejně jako tato kniha. Je napsána velmi poutavě, jednoduše a srozumitelně. Pokud byste si ji chtěli přečíst celou, najdete ji také zde.

Velmi osobní kniha o zdraví je skvělým shrnutím všeho, co se týká zdraví a zdravého životního stylu. V kapitole, kterou si můžete zdarma stáhnout, najdete Margitin pohled na funkční potraviny včetně MCT oleje. Při této příležitosti jsme pro vás připravili slevy na všechny potraviny, které najdete v našem obchodě. Po stažení kapitoly obdržíte e-mail a spolu s ním i slevový kupón na nákup. Využijte této příležitosti a dopřejte svému tělu kvalitní potraviny s čistou chutí.

„Zakladatele společnosti Powerlogy znám osobně již několik let. Firma se vzdělává a přináší na trh produkty, kterým fandím a mohu ji profesionálně označit za zdravou kvalitu bez kompromisů ve složení a chuti.”

Margit Slimáková je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii, využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Věnuje se poradenství a osvětě, publikační i přednáškové činnosti.

Každý týždeň môže byť krokom vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.