Naša filozofia je zakódovaná v chuti byť neustále o niečo lepší a vytvárať funkčné produkty výnimočnej chuti

Powerlogy sa tak dynamicky vyvíja v koncept inovatívnych a funkčných potravín čistej chuti.

Na čele zo zakladateľom  a nadšeným biohackerom Dušanom Plichtom neustále hľadáme, objavujeme, testujeme a experimentujeme s  vyberanými prírodnými ingredienciami. Pracujeme aj so śpeciálnymi funkčnými zložkami ako napríklad MCT, kolagén, kofeín, L-Theanín, Theobromín,  či s vybranými probiotikami a polyfenolmi pre zlepšenie životosprávy, ale hlavne prispievajucími k lepšej funkcii mitochondrií ako základných energetických továrni buniek organizmu.

Produkty sú určené všetkým aktívnym ľuďom, ktorým záleži na životospráve a zlepšovaní vlastného výkonu. Nie len fyzického, ale aj mentálneho a celkovo tak zabezpečiť potrebnú energiu pre realizáciu vlastných cieľov naplneného života.

V POWERLOGY same však tiež aj gurmánmi a tak nám veľmi záleží aj na čistej a lahodnej chuti. Vyvíjame preto, čo najlepšie unikátne receptúry a používame len ingrediencie vysokých štandardov. Cieľom je priniesť na trh produkty špecifické nie len výraznou čistou chuťou, ale aj extra funkčnou energiou, na ktorú sa dá spoľahúť.

Všetky produkty POWERLOGY sú bez rafinovaného cukru, umelých prídavkov, farbív a konzervantov.

Navyše produkty neobsahujú ani lepok, laktózu, či sóju a tak sú vhodné aj pre rôzne špecifické skupiny ako sú paleo, vegetariáni, či dokonca vegáni.

Našou víziou je pozitívne zmeniť stravovacie návyky ľudí v zmysle hesla: EAT SMART – FEEL GREAT. Zvýšiť  uvedomelosť Slovenska pre výber kvality, čistej chuti a zdravej energie pre aktívny život.

Power coffee s MCT a maslom

Začali sme s POWER COFFEE, pretože sme chceli riešiť problém priemernej kávy.

Bežná komoditná, či komerčná káva na počudovanie, niekedy ľuďom síce chutí, ale jej skutočný energetický potenciál je podľa nás otázny.

Osobne to najviac trápilo zakladateľa Dušana Plichtu, známeho dobrodruha a inšpiratívneho blogera. Vďaka svojim poznatkom z cestovania po plantážach a absolvovania odborných kurzov z oblasti zlepšovania životosprávy pre zdravie a vysoký výkon, Dušan dospel k hypotéze pre zamyslenie:

Až 80% kávy, ktorú na Slovensku a v Čechách pijeme, nám energeticky viac škodí ako prospieva.

Dušan kávu miluje a tak ho trápilo, že kávu ľudia ju označujú za neresť, ktorá nás vraj prekysľuje. 

Zároveň sa však každodenne stretal s klasickými problémami priemernej kávy:

 • priemerné zrná komoditnej kávy zmiešané v zmesi
 • nepríjemná kyslosť a nedopražené zrná
 • energetické nabudenie na 15 minút a následný prepad
 • prepražené a mastné zrná s obsahom akrylamidov

Avšak tam, kde je problém, musí existovať aj riešenie. 🙂

Za niekoľko mesiacov testovania, degustácií a praženia vyvinul v spolupráci so skúseným pražiarom novú receptúru POWER COFFEE.

Vznikla výberová BIO espresso zmes silnej chuti, ktorá spĺňa všetky naročné kritéria kvality a spája v sebe chuťový a energetický potenciál a na ktorú sa jednoducho môžete spoľahnúť.

ocoffee-logoPOWER COFFEE  prešla nielen laboratórnym testovaním, ale aj degustáciou u viacerých prefesionálnych  kafeológov či už zo Slovenska, Nemecka, Kolumbie či Brazílie.

Edgar Bressani, prezident Asociácie výberovej kávy v Brazílii:

„Ani kyslá, ani prepražená, ale za to silná a intenzívna svojím telom.“

Stephen Swartz, zakladateľ Coffee Consulate, školiaceho a certifikačného centra v Nemecku:coffeeconsulate-logo2_rgb

„Adekvátne zvolené praženie pre silné Espresso bez defektov a nežiadúucej kyslosti“

A to nám teda do našej POWER filozofie naozaj sedí.

Skúsenosti našich fanúšikov a recenzie na POWER COFFEE.

Pri káve sme si uvedomili, že je oveľa viacej priležitosti pre zlepšovanie konvenčných produktov pre zdravé raňajky a snacky!

Uvedomili sme si najmäj to, že ak chceme pomôcť zmeniť životosprávu ľudí k lepšiemu, tak nemá zmysel ich strašiť tým, čo všetko je plné cukru, lepku a konzervantov. Ak chceme niečo zmeniť, potrebujeme priniesť riešenia a chutné náhrady, ktoré si ľudia obľúbia.

POWER NOUGAT je tomu príkladom, kedy sme sa rozhodli „atakovať“ bežné komerčné orieškové a čokoládové nátierky plné cukru a rôznych nekvalitných tukov (palmový, sójový…). A tak hneď vznikali otázky…

 • Ako zdravo nahradiť palmový tuk?
 • Aké sladidlo a hlavne, koľko ho použiť, aby to bolo metabolicky pre väčšinu ľudí oki?
 • Ako zabezpečiť rovnováhu chute orechov a kakaa, aby to nebolo príliš horké?

power nougat s banánom

Po niekoľkých mesiacoch vývoja a testovania tak vznikol Power Nougat, ktorý veríme, že je naozaj iný. Chuťovo aj funkčne a energeticky.

V zložení si môžete byť istý.

 • BIO lieskovce z Talianska (až 72%, najlepšie konvenčné nátierky sa dostávajú na 40%)
 • BIO kakaové maslo
 • BIO kokosový cukor
 • BIO pravé kakao Peru
 • BIO morská soľ…

Všetky suroviny sú v BIO kvalite. Nie preto, že by sme sa pre BIO potrebovali zblázniť, ale preto, že nám to zaručuje vysoké štandardy pri nákupe ingrediencií. Nielen pre chuť, ale aj pre energiu.

Pre koho sú produkty POWERLOGY určené?

 • POWERLOGY sú pre všetkých, no ocenia ich najmä ženy, muži, rodičia, športovci, podnikatelia, manažéri, kreatívci, či študenti, ktorí hľadajú zdravú a chutnú podporu svojho aktívneho životného štýlu.
 • POWERLOGY produkty sa nevyhrocujú pre žiadny konkrétny výživový smer.  Aj preto chutia všetkým bez ohľadu na to, či ste všežravec, paleo, vegetarián, vegán, bezlepkáč, alebo len fungujete bez mlieka.
 • Veríme, že POWERLOGY produkty vám už aj v malom množstve prinesú veľa hodnoty a pri plnej chuti vám vylepšia zážitky z vašich raňajok či snackov.

V čom sú Powerlogy produkty unikátne v porovnaní z konvenčnými a komoditnými produktami?

Powerlogy produkty sú orientované pre zníženie príjmu cukru a umelín v jedle. Zloženie je primárne orientované na vysoko stabilné a kvalitné tuky a protéiny s dôrazom na adekvátny výber množstva prírodných sacharidov. 

 • 0% konzervantov, éčok a chémie
 • 0% bieleho a rafinovaného cukru
 • 0% lepku, pšenice, kukurice a sóje
 • 0% akrylamidov a mykotoxínov
 • 100% prírodných surovín a zdravú formu energie

Filozofia podnikania a edukačné materiály

Filozofia postavená na inovácii a zdieľaní nových poznatkov pre vaše individuálne vylepšovanie životosprávy, posilňovanie zdravia, či výkonu. To všetko zo zámerom, čo najlepšieho naplenia nášho potenciálu.

Preto pod konceptom POWERLOGY nájdete vždy nové recepty a inšpirácie do zlepšovania životosprávy.

Inšpiráciu pre váš POWER nákupný košík pre zdravie a výkon:

powerlogy nakupny kosik

http://powerlogy.com/wp-content/uploads/2015/11/Powerlogy-efektivna-zivotosprava.pdf

A tak, či už si kúpite naše produkty, alebo nie, hlavne sa sústreďte na kvalitu a poctivosť.

Ak sa dá, skúste uprednostniť farmárov a poctivých producentov pred komoditnými a spracovanými potravinami.

Lebo keď si to zrátate, tak myslíme, že nechcete vyhadzovať peniaze za prázne kalórie. A tak radšej menej, ale nech to stojí za to!

Vopred ďakujeme za vašu priazeň, ale aj konštruktívnu kritiku a nápady na zlepšenie. Rastieme najmä vďaka vám a veríme, že spolu prinesieme viac sily, našich raňajok a snackov.

S POWER pozdravom váš Powerlogy Team