POWERLOGY TEAM

Dušan PlichtaZakladateľ a riaditeľ Powerlogy Dušan Plichta

Zakladateľ a výkonný riaditeľ

Blogger, podnikateľ, dobrodruh a možno aj trochu naivný zanietenec, ktorý sa rozhodol, že chce zdieľať svoju vášeň pre dobré jedlo a vylepšovanie životosprávy.

Fascinuje ho komplexné prepojenie a vplyv životosprávy na fyzický, ale i mentálny výkon. Nemá rád výhovorky a zbavovanie sa zodpovednosti pri výbere kvalitného a výživného jedla.

Kde je problém, tam musí existovať aj pozitívne riešenie. Preto založil koncept funkčných potravín čistej chuti – Powerlogy, kde je cieľom produkovať minimálne spracované potraviny bez chémia, laktózy, lepku a rafinovaného cukru.

Verí, že ak dokáže človek do výživy chutným spôsobom zakomponovať viac dobrých tukov, tak dokáže veľmi prirodzene znížiť príjem výživovo prázdnych cukrov  a rôznych spracovaných pohodlných potravín, ktoré energiu skôr vysávajú, ako dodávajú.

A motivačný citát?

Eat smart, feel great. Zdravá a energická výživa nie je o obmedzovaní, ale o uvedomelosti, poznaní a správnom individualizovanom výbere.  Nie preto, aby sme boli chudší, krajší, či obdivovaní, ale preto, aby sme realizovali svoj skutočný potenciál a pomohli svojim deťom a tomuto svetu.

Vladimír VirčíkFinančný riaditeľ Powerlogy Vladimír Virčík

Finančný riaditeľ

Vlado ma rád čísla a veci na poriadku. Asi aj preto sa v roli finančného manažéra cíti ako ryba vo vode. Svoje skúsenosti zúročil už vo viacerých začínajúcich firmách a teraz v Powerlogy má na starosti finančnú agendu. Vlado je ženatý, má dve deti. Rad chodí do prírody, hrá basketbal ale zo všetkého najradšej sa venuje rodine. Keď má chvíľu voľného času, tak sa venuje osobnostnému rozvoju ale nepohrdne ani dobrým filmom.

 

 

Dominika Vitková

Manažér operatívy v Powerlogy Dominika vItková

Manažér operatívy

Vášnivý kávopič, študovaná telocvikárka a speváčka z Lúčnice. Práve tam sa stretli s Dušanom, kde začala ich debata o káve, čo sa stalo základom pre ich budúcu spoluprácu. V Powerlogy je Dušanovou pravou rukou od začiatkov, manažuje operatívu a to, aby ste mali svoje objednávku pohodlne a rýchlo u vás doma a aby ste boli spokojní a nabití energiou. Okrem toho zbožňuje balet, rock a zo všetkého najradšej cestuje po svete s čistou hlavou a surfom v ruke.

 

 

Kristína Suchánková

Manažér sociálnych médiíManažér sociálnych médií Powerlogy Kristína Tomeková

Spolužiačka Dušana a Vlada z výšky a zároveň najnovšia posila tímu. Jej vstupenkou do Powerlogy bolo to, že si Dušan všimol, že rada varí a svoje výtvory aj fotí a otravuje nimi ľudí na sociálnych sieťach. Takže dostala za úlohu používať Powerlogy produkty v kuchyni a následne ich fotiť a zdieľať s vami, prípadne vytvárať iný zaujímavý obsah a celkovo sa starať o Powerlogy Instagram a Facebook. Okrem varenia a pečenia využije každú voľnú príležitosť, ktorá sa jej pri bábätku naskytne, na crossfit tréning, prípadne beh. Ak ju chcete potešiť, tak klikajte na „like“ a „follow“ 🙂