POWERLOGY TEAM

DUŠAN PLICHTA Zakladateľ a riaditeľ Powerlogy Dušan Plichta

CEO a FOUNDER

Blogger, podnikateľ, dobrodruh a možno aj trochu naivný zanietenec, ktorý sa rozhodol, že chce zdieľať svoju vášeň pre dobré jedlo a vylepšovanie životosprávy.

Fascinuje ho komplexné prepojenie a vplyv životosprávy na fyzický, ale i mentálny výkon. Nemá rád výhovorky a zbavovanie sa zodpovednosti pri výbere kvalitného a výživného jedla.

Kde je problém, tam musí existovať aj pozitívne riešenie a tak tvorí recepty a píše motivačné úvahy na svojom blogu www.dusanplichta.com za ktorý vyhral aj ocenenie Blogger Roka.  Preto založil koncept funkčných potravín čistej chuti – Powerlogy, kde je cieľom produkovať minimálne spracované potraviny bez chémia, laktózy, lepku a rafinovaného cukru.

Verí, že ak dokáže človek do výživy chutným spôsobom zakomponovať viac dobrých tukov, tak dokáže veľmi prirodzene znížiť príjem výživovo prázdnych cukrov  a rôznych spracovaných pohodlných potravín, ktoré energiu skôr vysávajú, ako dodávajú.

Motivačný citát, alebo mantra pre POWER DAY? 🙂

Eat smart, feel great. Zdravá a energická výživa nie je o obmedzovaní, ale o uvedomelosti, poznaní a správnom individualizovanom výbere.  Nie preto, aby sme boli chudší, krajší, či obdivovaní, ale preto, aby sme realizovali svoj skutočný potenciál a pomohli svojim deťom a tomuto svetu.

VLADIMÍR VIRČÍKFinančný riaditeľ Powerlogy Vladimír Virčík

CFO a FINANCE

Vlado ma rád čísla a veci na poriadku. Asi aj preto sa v roli finančného manažéra cíti ako ryba vo vode. Svoje skúsenosti zúročil už vo viacerých začínajúcich firmách a teraz v Powerlogy má na starosti finančnú agendu. Vlado je ženatý, má tri deti. Rád chodí do prírody, hrá basketbal ale zo všetkého najradšej sa venuje edukácii vlastných detí a rodine. Keď má chvíľu voľného času, tak sa venuje osobnostnému rozvoju,  ale nepohrdne ani dobrým filmom.

KRISTÍNA SUCHÁNKOVÁ

SOCIAL MEDIA MANAGER Manažér sociálnych médií Powerlogy Kristína Tomeková

Spolužiačka Dušana a Vlada z výšky a zároveň najnovšia posila tímu. Jej vstupenkou do Powerlogy bolo to, že si Dušan všimol, že rada varí a svoje výtvory aj fotí a otravuje nimi ľudí na sociálnych sieťach. Takže dostala za úlohu používať Powerlogy produkty v kuchyni a následne ich fotiť a zdieľať s vami, prípadne vytvárať iný zaujímavý obsah a celkovo sa starať o Powerlogy Instagram a Facebook. Okrem varenia a pečenia využije každú voľnú príležitosť, ktorá sa jej pri bábätku naskytne, na crossfit tréning, prípadne beh. Ak ju chcete potešiť, tak klikajte na „like“ a „follow“ 🙂