Prístup a filozofia podnikania

Náš prístup je zakódovaný v chuti byť neustále o niečo lepší a realizovať vlastný potenciál naplneného života. Vyvíjame funkčné produkty originálnej a čistej chuti.

Prostredníctvom edukatívneho marketing chceme inšpirovať vlastným príkladom k zmene prístupu k životospráve pre silné zdravie a produktívny život podľa vašich predstáv.
Ak dokážeme optimalizovať a vyladiť životosprávu a energiu jedného dňa, tak je to potom v živote len otázka replikácie a tréningu vedomia, aby sme tých POWER dní mali čo najviac.

Pod vedením zakladateľa Dušana Plichtu, ktorý sa venuje rozvoju ľudského potenciálu cez žitostosprávu tela a mysle už niekoľko rokov je našim cieľom zlepšiť v prvom rade uvedomelosť (mindfulness) ľudí pri výbere kvality svojho jedla.

Powerlogy produktami chceme ukázať, že menej je často viac. Kvalita a čisté zloženie produktu, alebo aj celej životosprávy je pre nás dôležitejšie ako kvantita. Vyvíjame preto vlastné receptúry podľa našich prísnych štandardov kvality. Na trh prinášame produkty špecifické originálnou čistou chuťou, ale aj s funkčnou energiou, ktorá zdravo zasýti a na ktorú sa dá spoľahúť.

osobny-odber

Osobný odber
v Bratislave

doprava

Doprava zadarmo
nad 50 € (pre SR a ČR)

dorucenie

Doručenie do 48 hodín

Všetky produkty POWERLOGY sú bez rafinovaného cukru, umelých prídavkov, farbív a konzervantov.

Navyše naše produkty neobsahujú ani lepok, laktózu, či sóju a tak sú vhodné aj pre rôzne špecifické skupiny ako sú low-carb, paleo, vegetariáni, či dokonca vegáni a vyznávači ketogenickej stravy.

POWERLOGY produkty nepreferujú žiadny konkrétny výživový smer. Aj preto chutia všetkým bez ohľadu na to, či ste všežravec, paleožrút, vegetarián, vegán, bezlepkáč, alebo len fungujete bez mlieka.

POWERLOGY produkty sú tak pre všetkých, no ocenia ich najmä ženy, muži, rodičia, športovci, podnikatelia, manažéri, kreatívci či študenti, ktorí hľadajú 100% kvalitu a originálnu chuť bez kompromisov v zloženi pre podporu aktívneho a produktívneho životného štýlu. 

Veríme, že POWERLOGY produkty vám už aj v malom množstve poskytnú vysokú pridanú hodnotu a vďaka plnej chuti vám dodajú zdravú energiu každý deň. 

Za niekoľko mesiacov testovania, degustácií a praženia vyvinul v spolupráci so skúseným pražiarom novú receptúru POWER COFFEE

V powerlogy sa primárne orientujeme na zníženie príjmu cukru v rôznych formách a umelých prísad v jedle.

V zložení našich výrobkov prevládajú vysoko stabilné a čisté tuky, kvalitné a stráviteľné proteíny a vybrané bezlepkové sacharidy s naozaj postupným uvoľnovaním energie. 

Naše základné štandardy

  • 0 % konzervantov, éčok a chemikálií
  • 0 % bieleho rafinovaného cukru
  • 0 % lepku, pšenice, kukurice a sóje
  • 0 % akrylamidov a mykotoxínov
  • 100 % prírodných a primárne BIO surovín

Konkrétnejšie si môžete stiahnuť Powerlogy základné princípy a zoznam odporúčaných potravín tu.

Vopred ďakujeme za vašu priazeň, ale aj konštruktívnu kritiku a nápady na zlepšenie. Rastieme najmä vďaka vám a veríme, že spolu prinesieme viac sily, našich produktov. A tak, či už si kúpite naše produkty, alebo nie, pre zlepšenie životosprávy odporúčame primárne sa sústreďte na kvalitu potravín a uvedomelú spotrebu.

Uprednostnite čo najviac farmárov a poctivých producentov pred komoditnými a spracovanými potravinami.

Eeat Smart – Feel Great

Powerlogy Team

Powerlogy team

Napísali o nás

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7% na prvý nákup