🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

OLYMPIJSKÝ PACK

Powerlogy Richard Varga Pack

Prémiový balíček odporúčaný Rišom Vargom

Rastlinný proteín, bezlepková granola s lyofilizovanými jahodami a BIO lieskovoorieškový nugát. Tri najobľúbenejšie Powerlogy potraviny Riša Vargu, špičkového triatlonistu. Jeho životospráva je krásnym dôkazom, že pre svetové výkony nie je nevyhnutné prijímať živočíšnu stravu.
44,70 37,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.

Powerlogy Richard Varga Pack 37,90 
Powerlogy Richard Varga Pack 37,90  s DPH

Rišo Varga je svetový triatlonista, účastník olympiád a dnes už aj otec rodiny. Pred rokmi presedlal na rastlinnú stravu a je skvelým príkladom toho, že ani špičkoví športovci nie sú odkázaní na príjem živín z mäsa či mliečných výrobkov. Sme hrdí, že môžeme podporovať TOP slovenského športovca a držíme mu palce na ceste na olympiádu do Tokia.

Plant Protein | 350 g

Keďže Richard je profesionálny športovec, poriadna regenerácia je pre neho kľúčová. A práve s Powerlogy Plant Proteinom sa mu to darí aj pri dodržaní výhradne rastlinného stravovania. Proteín je vegánsky, zabezpečí mu všetky potrebné amikokyseliny a bonusové MCT tuky na kvalitnú regeneráciu. A v porovnaní s ostatnými rastlinnými proteínmi má skvelú konzistenciu a lahodnú chuť.

Granola | 400 g

Snáď každý má rád chrumkavosť a Rišo tiež. Našu granolu tvorí kombinácia mandlí, kokosových lupienkov, lyofilizovaných jahôd a vybrané, jemne upečené bezlepkové vločky. Áno áno, žiadne „akože“ bez lepku, Powerlogy Granola je skutočne bezlepková!

BIO Nougat Cream 330 g

Náš nugát sa stal pre mnohých chuťovým zážitkom. Lahodné lieskovce prelínajúce sa s pravým kakaom – to je BIO Nougat Cream, na ktorý sme v Powerlogy hrdí. Najlepšie je, že obsahuje výrazne menej cukru ako bežné orieškové krémy. Iba 20 % BIO trstinového cukru zabezpečí nugátu správnu sladkosť a čistú chuť.

Powerlogy Jany Kids Pack

Kakaová bezlepková granola s čučoriedkami a extra jemný nugát s lieskovcami. Bonusom sú tri 70 % čokolády na cesty. Tento balíček sme navrhli s Janym špeciálne pre deti. Pretože táto kombinácia predstavuje zdravšie a chutnejšie raňajky. Deťom dobije správnu energiu a odhalí silu čistej chuti. Bez laktózy, lepku, sóje, umelých konzervantov a palmového oleja.

Objavte viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.