-6%

Ručný mlynček combo

Zvýhodnená kombinácia vysokokvalitného ručného mlynčeka a najobľúbenejšej kávy Power Coffee Organic Espresso 250 g , na prípravu čerstvej kávy kdekoľvek.
49,80 46,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade

Prihlásiť sa na odber dostupnosti

Ručný mlynček combo 46,90 
Ručný mlynček combo 46,90  s DPH

Zvýhodnená kombinácia na šikovnú prípravu vašej Power Coffee.

Ideálne Combo pre tých, ktorí dávate prednosť manuálnemu mletiu kávy pred nákladnými elektrickými mlynčekmi a súčasne si radi pochutíte na kvalitnej zmesi 100 % organických káv z top arabík z Peru a Etiópie, doladených štipkou organickej robusty z Indie.

Hario Skerton Plus

V Japonsku vyrobený ručný mlynček na kávu Hario Skerton Plus je vybavený keramickými kameňmi a ergonomickým dizajnom, ktorý Vám zaručí pohodlné a rýchle mletie. Za menej ako jednu minutu pomeliete až 30 gramov kávy, ktorá vystačí na prípravu cca 400 ml kávy napr. v Hario V60.

Nová verzia je vybavená úchytom osi, ktorá eliminuje nechcenú vôľu v pohybe spodného keramického kameňa, výsledkom čoho je precíznejšie mletie kávy.

Súčasťou balenia je silikónové viečko zabraňujúce vypadávaniu zrniek pri mletí.

Power Coffee Organic Espresso BIO  250 G

Zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 100 % arabiky z 3 kontinentov s laboratórnymi testami čistoty zloženia. Plná aróma a intenzita kávy Peru prechádza do bohatého kvetinového tela Etiópie. Sila kávy je umocnená korenistou Indiou a celý pôžitok korunuje jemná chuť horkej čokolády vďaka nášmu tajomstvu praženia. Táto zmes tak spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality na skutočnú podporu vášho organizmu a potešenie vášho gurmánskeho jazyka.

Viac info o káve: Organic Espresso 250 g

Power Coffee Organic Espresso BIO 250 g Triple pack

Zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 100 % arabiky z 3 kontinentov. Šetrné praženie na stupeň medium s laboratórnymi testami čistoty zloženia.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7% na prvý nákup