Specialty Ecuador 250g

Našu SPECIALTY  sériu zamieňame za ponuku limitovaných sérii netradičných káv so špecifickým pražením pre alternatívne prípravy (také, kde nepouživae kavovar pákový, alebo automatický)

Vyskúšajte tak limitovanú sériu mikrolotu – MEXICO MARAGOGYPE , alebo vyladenú receptúru ORGANIC ESPRESSO, ktorú sme dotiahli do čokoládovosti vášho obľúbeného Ekvádoru.

Na sklade. Do 48 hodín u vás.

14,90  s DPH

Výberová BIO arabika z unikátnej oblasti pestovania kávy

Vynimočná BIO arabika z provincie Loja v Ekvádore, ktorá spĺňa tie najnáročnejšie kritériá kvality.  Toto špecifické kávovníkové zrno pochádza z unikátnej oblasti pestovania kávy v národnom parku Podocarpus v Ekvádore. Plantáž, z ktorej je zrno Ecuador Loja Bio Organic, sa nachádza v chránenom pásme v nadmorskej výške až 2000 m.n.m. Kávovníkové zrno je vďaka špecifickým podmienkam pestovania výnimočné nie len tvrdosťou zrna, ale najmä jeho bohatou biologickou hodnotou.

Iné ako organické pestovanie kávy je v danej oblasti vylúčené, pričom káva je spracúvaná praním ”fully washed”. Vďaka mokrej metóde spracovania ”fully washed”, má táto káva jemné telo, šťavnatú príchuť bobuľovitého ovocia s prekvapivou dochuťou jemnej čokolády, ktorá je príznačným produktom Ekvádoru.

Pri pražení SPECIALTY ECUADOR sme sa sústredili na jemnejšie praženie, ktoré najlepšie sedí v kombinácii s kokosovým mliekom, alebo pre prípravu špičových raňajok vo forme POWER COCONUT SPECIAL.

Zloženie: 100% BIO Arabika SHB Loja scr.15
Pôvod: Ekvádor

Špecifiká tejto kávy:

Neexistuje jedna najlepšia káva. Vždy záleží na vašej chuti. Preto sme sa v POWER COFFEE rozhodli ponúknuť vám radu POWER SPECIALTY GRADE – gurmánsku kávu, ktorú sezónne obmieňame. Vždy sa jedná o prémiové kávy z malých plantáží s BIO certifikátmi, väčšinou s obmedzenou produkciou.
Neváhajte a vychutnajte si prémiovú chuť SPECIALTY ECUADOR, kým je v ponuke.

Pre maximálny efekt a pôžitok sú všetky naše kávy vo forme čerstvo pražených zŕn. Preto odporúčame investovať do mlynčeka a pomlieť si kávu tesne pred prípravou. Len tak využijete na 100% jej potenciál.

Komu kávičku odporúčame

  • dobrodruhom a fajnšmekrom, ktorí hľadajú výnimočnú chuť a zážitok
  • milovníkom pravej čistej kávy. Odporúčame piť bez mlieka, prípadne v kombinácii s maslom a kokosovým tukom v rámci Power Coffee receptúry
  • vyznávačom alternatívnej prípravy kávy, najmä Aeropress, Hario, či Chemex

Tajomstvo zdravej kávy

  • poctivé pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií
  • správna metóda spracovania pre elimináciu plesní
  • stredná škála praženia, pri ktorej nevznikajú toxíny
  • optimálny obsah organicky viazaného kofeínu
Popis výrobku: zrnková pražená káva
Dodatočné info: 100% čistá plantážna bio arabika z provincie Loja v Ekvádore, odroda Caturra
Hmotnosť/objem: 250g
Zloženie: kávové zrná Arabica
Krajina pôvodu:  Slovensko
Alergény: N

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Specialty Ecuador 250g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *