🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Powerlogy Specialty Microlot Coffee 250 g Limited Edition

Limitovaná edícia ručne zbieranej kávy

IBA 500 KS
Výberová plantážna káva 100 % arabika z malej brazílskej farmy, ktorá získala ocenenia Great Taste. V chuti sladkosť pomaranča, lesné ovocie a mandľová dochuť. Zrná sú pomaly pražené na úroveň omniroast s laboratórnymi testami kvality. Káva s cupping skóre až 90 bodov je pestovaná na farmách Santa Rita a Barra dos Coqueiros, v regióne Cerrado v Minas Gerais. Pochádza z produkcie 3 sestier, ktoré pestujú limitované microlot kávy bez používania chemických látok a hnojív.
17,90  s DPH
Jednotková cena 71,60 /kg

Powerlogy Specialty Microlot Coffee 250 g Limited Edition 17,90 
Powerlogy Specialty Microlot Coffee 250 g Limited Edition 17,90  s DPH

Čerstvá zrnková káva bez kyslosti
• Ideálna pre domáce kávovary a alternatívne metódy prípravy
• Pomalé praženie u profesionálov
• Balenie obsahuje cca 27 porcií (1 porcia = 9 g)

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na našu výberovú kávu môžete spoľahnúť:

 • 100 % Direct Trade a osobný kontakt s farmou.
 • Ekologické pestovanie bez použitia pesticídov a chemikálií.
 • Pomalé a šetrné praženie omniroast pre univerzálne využitie na rôzne metódy prípravy.
 • Eliminácia prepraženia a minimalizácia AGE – Advanced Glycation Endoproducts.
 • Stabilná energia bez negatívnych vplyvov a kyselín na žalúdok.
 • Detailné laboratórne testy na kontrolu ochratoxínov a aflatoxínov.

Čo je to microlot?

Ide kávové zrná, ktoré sú výnimočné svojím pôvodom, kvalitou a malým množstvom – približne 40 vriec ročne. Pestovatelia a producenti si uvedomujú, že káva má osobitnú kvalitu (85+ bodov pri cuppingu), a preto venujú viac času a pozornosti rozvoju jej jedinečnosti. Mikroloty sa zbierajú z konkrétneho pozemku, pásma nadmorskej výšky a spracúvajú sa oddelene od ostatnej kávy z farmy, aby sa umocnili osobitné vlastnosti kávy.

Táto kávová limitka spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality pre poriadnu podporu organizmu aj potešenie vášho gurmánskeho jazyka.

Unikátna chuť bez podráždenia žalúdka

Vďaka vybranej limitovanej edícii microlot kávy, metóde spracovania a šetrného praženia dokážeme plne rozložiť nežiadúce kyseliny, pričom dostaneme z kávy maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné, chuťové a stimulačné bohatstvo.

Farmárka Leda de Oliveira Nunes, inšpirovaná rodinnými skúsenosťami s pestovaním kávy po viac ako tri desaťročia na farmách Santa Rita a Barra dos Coqueiros, v regióne Cerrado v Minas Gerais zrealizovala spoločne so svojimi sestrami agronomický projekt zameraný na pestovanie výberových druhov kávovníkových zŕn microlot. Rozhodnutie pôsobiť na trhu vysoko kvalitných výberových káv, s certifikátom udržateľného poľnohospodárstva od Aliancie “Rainforest Alliance” od roku 2017, umožnilo Lede a Vere účasť na svetovo uznávaných súťažiach a v roku 2022 ich kávovníkové zrná získali aj prestížne ocenenie Great Taste.

Aj vďaka tomuto príbehu môžete z našej limitovanej edície kávy načerpať synergiu komplexnej chuti pomaranča a mandlí a čistej energie, ktorá vás nakopne zdravým spôsobom bez podráždenia žalúdka.

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Limitovaná edícia praženej zrnkovej kávy Arabika
 • Hmotnosť: 250 g
 • Alergény: Neobsahuje
 • Krajina pôvodu: Brazília
 • Vyrobené na: Slovensko

Powerlogy Honey Granola 400 g

organic
Bezlepková granola s chrumkavými mandľami, quinoou, medom, kokosom a lyofilizovanými jahodami. Vo výberovej kvalite bez pridaného cukru, palmového oleja, či umelých konzervantov. Inšpirujte sa receptom na mrazené, jogurtové kúsky s chrumkavou granolou, ktorý nájdete nižšie.

Objavte viac

Recenzie na produkt 2

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Vyššia cena, ale chuťovo veľmi zaujímavá káva. Odporúčam, ak máte radi svieže, pritom nie prehnane kyslé espresso. 👍

Bohužiaľ, táto káva nám vôbec nechutí. Očakávali sme, aj kvôli cene, že bude top, ale veľké sklamanie. Neidentifikovateľná chuť, skôr pripomína kávu III. cenovej skupiny.

MArtina tak so Specialty Coffee je to asi BUD /ALEBO. A tak je mi luto, ze sme nanaplnili vase ocakavania a len prosim napiste na [email protected] a radi vam vratime peniaze, alebo posleme iny produkt podla vasho vyberu.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.