🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

-6%

Powerlogy Symbiotics 3 x 30 kapsúl

Výhodné balenie živých probiotických kultúr s vybranými prebiotikami

Prémiové symbiotiká predstavujú synergiu najlepších probiotík a prebiotík. Každá kapsula obsahuje 28 priateľských probiotických kmeňov a až 20 miliárd aktívnych baktérií. Lepšie trávenie či silnejšia imunita sú len 2 z mnohých benefitov, ktoré tieto symbiotiká prinášajú. Vyskúšajte budúcnosť optimalizácie nášho zdravia, vyskúšajte Powerlogy Symbiotics.
89,70 83,90  s DPH
Ospravedlňujeme sa, tento produkt aktuálne nemáme na sklade.

Powerlogy Symbiotics 3 x 30 kapsúl 83,90 
Powerlogy Symbiotics 3 x 30 kapsúl 83,90  s DPH

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na naše symbiotiká môžete spoľahnúť:

 • Čisté zloženie a 100 % dôraz na funkčnú dávku vybraných kvalitných probiotík aj prebiotík.
 • 28 priateľských probiotických kmeňov prirodzených pre človeka.
 • 20 miliárd CFU v jednej kapsule (počet aktívnych bakterií).
 • Pozitívne účinky na mnoho oblastí nášho života vďaka optimálnemu tráveniu.
 • Vegánske kapsule 100 % bez lepku, laktózy a alergénov.

V Powerlogy robíme maximum pre vývoj inovatívnych funkčných potravín a doplnkov výživy, ktoré majú pomáhať kultivácii našej Human Power každý deň. Veríme, že stav nášho mikrobiómu priamo ovplyvňuje kvalitu nášho mentálneho aj fyzického výkonu. Preto je tento produkt zameraný na jeho optimalizáciu a spĺňa tie najvyššie kritériá kvality. Prešiel laboratórnym aj osobným testovaním a je určený na dlhodobé užívanie.

V Powerlogy je našou vášňou progresívna a efektívna životospráva, vďaka ktorej môžeme kultivovať svoju Human Power na 100 %.

Čo sú symbiotiká?

Asi každý z nás pozná probiotiká. Vieme, že ide o symbiotické baktérie, ktoré sa prirodzene vyskytujú v našich črevách. Obnovujú poškodenú črevnú mikroflóru, vďaka čomu zlepšujú trávenie, zvyšujú našu schopnosť vstrebávať dôležité vitamíny, posilňujú imunitu a tiež zabraňujú rastu patogénnych baktérií. Prebiotiká sú zase formou výživy, vďaka ktorej sa probiotiká môžu v našich črevách naplno presadiť.

Powerlogy Symbiotics teda predstavujú probiotiká aj prebiotiká v optimálnom pomere. A ich efekt je oveľa výraznejší ako „len“ zlepšenie trávenia.

Symbiotiká prinášajú príležitosť zvýšiť našu odolnosť voči chladu, úroveň radosti a emočnej stability či schopnosť spaľovať tuky. Zlepšujú sústredenie, trávenie, imunitu a mnoho ďalších schopností. Symbiotiká tiež spolupracujú s naším telom na produkcii serotonínu, oxytocínu, GABA (dôležitý neurotransmiter), mastných kyselín s krátkym reťazcom a iných významných látkach.

V čom sú Powerlogy symbiotiká unikátne

Aj keď všetci vedia, že probiotiká sú pre naše zdravie nevyhnutné, existuje niekoľko veľkých otáznikov, ktoré rozhodujú o ich funkčnosti. Keď sme vyberali naše Powerlogy symbiotiká, držali sme sa 5 kritických otázok:

 • Je probiotická zmes iba o veľkom čísle CFU? (počet aktívnych baktérií v kapsuli) Pretože niektoré baktérie sa dajú ľahko zohnať pri vysokých CFU, ale neprinášajú nášmu črevu žiadnu extra hodnotu.
 • Dokážu bakteriálne kmene v zmesi spolupracovať? Podporujú sa navzájom alebo sa navzájom zabíjajú? Je jeden z nich rýchlejší v prijímaní živín, takže rastie vynikajúcim spôsobom a ostatné na úkor neho ubúdajú?
 • Prežijú baktérie v žalúdku? Väčšina baktérií totiž býva zabitá veľmi kyslou kyselinou chlorovodíkovou. A ak sa dostanú až do čriev, bude im vyhovovať stav v čreve alebo odídu so stolicou?
 • Dostanú baktérie potravu na prežitie v čreve, ak sa rozhodnú zostať? Pričom netreba zabúdať, že baktérie majú najradšej prebiotickú vlákninu.
 • A ak nové baktérie zmenia doterajšie črevné prostredie, aký to bude mať vplyv na domáce bakteriálne kmene z dlhodobého hľadiska? Pretože domáce bakteriálne kmene sú najdôležitejšie. Každý z nás má veľmi špecifické portfólio domácich baktérií, ktoré reagujú na rôzne podnety. Je v našom záujme ich podporovať.

Z týchto otázok vyplynul jasný cieľ: Použiť len tie najkompatibilnejšie a najsilnejšie bakteriálne kmene. A tento cieľ sme naplnili vďaka poznatkom jednej japonskej štúdie. Vedci v nej analyzovali stolicu ukážkovo mentálne a fyzicky zdravého jedinca. Identifikovali 15 kmeňov, ktoré sú najviac zdraviu prospešné, extra silné na prežitie žalúdočných kyselín a schopné úspešne kultivovať ľudský mikrobióm. Laboratórny výskum ich správania za rôznych podmienok pokračoval až 20 rokov. Nakoniec bola formulovaná symbiotická zmes baktérií a vlákniny na ich kŕmenie (inulínový prášok z čakanky), ktorú používame aj my v Powerlogy.

Optimálne užívanie

Powerlogy symbiotiká podporujú individualitu našich vlastných črevných kmeňov. Prinášajú rovnováhu v črevách tak, aby mohli rásť naše domáce kmene. Po úvodnej kúre sami spozorujete zmeny, ktoré spôsobí obohatenie vášho mikrobiómu. Odporúčame ideálne mesiac denného užívania, po ktorom sa dostavia výraznejšie výsledky.

Odporúčanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chladničke.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Výživový doplnok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí. Balenie obsahuje 30 dávok (30 vegánskych kapsúl). Dávkovanie: 3 až 4 kapsule nalačno každé 3 dni alebo 1 až 2 kapsule dvakrát denne, alebo podľa odporúčania špecialistu. Produkt je vhodný aj pre vegánov.

Zloženie: čakankový inulín, zmes so živými mikroorganizmami (baktérie Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus casei subsp. casei, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus sakei, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis, Enterococcus faecium, Lactobacillus brevis, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Pediococcus acidilactici, Pediococcus pentosaceus, Propionibacterium acidipropionici, Streptococcus thermophilus). Opakované názvy kultúr označujú rôzne kmene.

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Zmes živých mikroorganizmov vo vegánskych kapsuliach.
 • Dodatočné info: Synergia probiotík a prebiotík
 • Hmotnosť: 3 × 15 g
 • Zloženie: 3 × 30 ks
 • Alergény: neobsahuje
 • Vyrobené v: Česká republika

Powerlogy Brain Focus 60 kapsúl

Prémiová kombinácia aktívnych nootropík zabezpečujúca komplexnú výživu mozgu, podporu koncentrácie a pamäte. Obsahuje funkčné zložky Acetyl-L-karnitín a L-thanín, ktoré sú overené množstvom významných vedeckých štúdií. Vegánsky produkt bez kofeínu, ale za to s prírodnými látkami ako extrakt z Bacopy, tyrozín, theanín, extrakt z Vilcacory či Ginka.

Objavte viac

Recenzie na produkt 10

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Probiotiká odporúčam. Viete mi povedať kedy budú najbližšie dostupné? Ďakujem.

Dobry den, na dávkovanie odporucate 3 až 4 kapsule nalačno každé 3 dni alebo 1 až 2 kapsule dvakrát denne. Znamena to 3-4 kapsule v den 1, potom v den 3, potom v den 6 atd? Alebo, 1-2 kapsule 2x denne, malo by to byt tiez nalacno? Aky je rozdiel medzi bratim kapsul kazdy treti den a kazdy den? Zatial som kapsule nezacala pouzivat, budem moct ohodnotit neskor. Dakujem, Monika

Dobry den, su vhodne aj pre deti? Probiotika uzivam druhy mesiac, zatial som spokojna :)

Dobrý deň, Marika. Symbiotiká môžu aj deti :)

Dobrý deň,môžem sa spýtať či sú tieto probiotiká vhodné aj pre histaminikov? Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň, pri HIT by naše symbiotiká nemali predstavovať žiadne riziko. Pre istotu Vám však odporúčame ich užívanie prekonzultovať so svojim lekárom.

Probiotiká su fantasticke, veľmi mi vyhovujú :-)

Dobrý deň, akú dĺžku spotreby má daný produkt? Na etikete je odkaz na viečko a na viečku je dátum výroby. Ďakujem

Dobrý deň, Michal. Ospravedlňujeme sa za toto nedorozumenie. Expirácia Symbiotics je 6 mesiacov od dátumu výroby.

Dobrý deň, dajú sa tieto kapsuly otvoriť a zmiešať obsah do nejakej tekutiny? Ja totiž neviem prehltnúť žiadne tablety. Ak sa kapsuly dajú otvoriť, bol by to bezpečný spôsob užívania týchto probiotík? Za odpoveď Vám ďakujem.

Dobrý deň, áno, kapsule sa dajú otvoriť, ich obsah môžete nasypať napr. do vody a užívať symbiotics aj v takejto forme. Užívanie je bezpečné.

Davame si s manzelom kazdy den 1 rano nalacno, a uz si aj pochvaluje, mal totiz traviace problemy a ze je mu lepsie :)

Dobrý deň, s poľutovaním musím povedať, že tento produkt mne ani mužovi nevyhovuje, máme po ňom žalúdočné problémy, napriek tomu že je vegan.

Dobrý deň, prosím Vás je produkt vhodný aj pre tehotné ženy?

Dobrý deň, áno, symbiotiká sú vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.