Akcia 2+1 na novú líniu inovatívnych proteínov | Upratovanie skladu so širokou ponukou

Najúčinnejší kolagén

Powerlogy Upgraded Collagen Complex Orange 300 g

Multikolagénový komplex s extra glycínom, vitamínom C a pomarančovou príchuťou

Pomarančová príchuť 🍊
Základ tvoria 4 klinicky overené1-4 zdroje kolagénu: hovädzí, rybací, vajíčkový a morský. Vďaka nim získate až 5 typov kolagénu I, II, III, V a X. Najnovšie vedecké štúdie dokazujú, že pridaním protizápalového5-6 glycínu a vitamínu C sa tvorba kolagénu môže zvýšiť až o 153 %.7 Rovnaká kombinácia má dokonca potenciál zrýchliť hojenie rán7 a pomáha prevencii osteoartrózy.8 S týmito poznatkami sme receptúru vylepšili o extra dávku L-glycínu a vitamín C z aceroly a vytvorili tak najúčinnejší kolagén na trhu. Podporte regeneráciu svojich šliach, kĺbov, kostí, svalov, pokožky, vlasov aj nechtov.
39,90  s DPH 39,90  31,92  s DPH / mesiac
Jednotková cena 133,00 /kg

Powerlogy Upgraded Collagen Complex Orange 300 g 39,90 
Powerlogy Upgraded Collagen Complex Orange 300 g 39,90  s DPH

Bez lepku, mlieka a sóje
• Zvyšuje tvorbu kolagénu v tele
• Balenie obsahuje cca 20 porcií (1 porcia = 15 g)
• Neobsahuje žiadny cukor ani sladidlá

Nový Upgraded Collagen Complex sme vylepšili príchuťou čerstvého pomaranča. 🍊 Dnes preto máte na výber medzi touto pomarančovou novinkou, alebo naturálnym Upgraded Collagen Complexom bez príchute.

V čom je vylepšený kolagén unikátny?

Nová línia Powerlogy produktov s označením Upgraded je unikátna svojou receptúrou. Každý Powerlogy produkt v sebe spája skvelú chuť a vysokú výživovú hodnotu. Upgraded línia ide ešte ďalej. Receptúra týchto produktov je založená na moderných vedeckých poznatkoch a je vyladená do posledného detailu. Dodá vám extra energiu a je priamou posilou konkrétnych funkcií tela.

V prípade Upgraded Collagen Complex ide najmä o vysokú podporu regenerácie bunkových tkanív. Kolagén je najzastúpenejším proteínom v ľudskom tele, tvorí približne 30 % všetkých bielkovín. Skladá sa z neho koža, vlasy, nechty, zuby, orgány, tepny, chrupavky, kosti, šľachy a väzy. Kolagén je preto kľúčovou látkou v boji proti starnutiu. Navyše strata kolagénu môže začať celé desaťročie pred stratou svalovej hmoty. Počnúc 20. rokom života strácate každých 10 rokov približne 10 % kolagénu v koži. Prečo vekom strácame toľko kolagénu? Jedným z hlavných dôvodov je, že nemáme dostatok glycínu.

Kľúčová rola glycínu

Dôležitosť kolagénu je jasná, no glycínu sa zďaleka nedostala potrebná pozornosť. Preto sme sa ponorili do veľkej analýzy vedeckých štúdií s cieľom pochopiť vplyv tejto aminokyseliny na využiteľnosť kolagénu. Nové objavy z odbornej knihy The Collagen Cure: The Forgotten Role of Glycine and Collagen for Optimal Health and Longevity sme spojili s dôležitými poznatkami o kolagéne a vytvorili najúčinnejší kolagén na trhu: 4 zdroje kolagénu obohatené o EXTRA 5 gramov glycínu.

Je dokázané, že bez prítomnosti vitamínu C v organizme celý proces využitia kolagénu nebude fungovať. Nie je však definitívne jasné, či je nutné prijať vitamín C spolu s kolagénom, alebo stačí, ak ho máme dlhodobo v tele dostatok. A keďže cieľom nášho Upgraded Collagenu je čo najväčšia istota účinku u čo najväčšieho počtu ľudí, vylepšili sme ho aj o prírodný zdroj vitamínu C – acerolu. Navyše štúdie, ktoré sa zaoberali obohacovaním kolagénu glycínom, preukázali, že v kombinácii s vitamínom C sa dostavili najlepšie výsledky.7

Účinky tejto funkčnej receptúry sú potvrdené značným počtom vedeckých štúdií. Ich efekt sme konzultovali aj s odbornou vedeckou radou, s ktorou v Powerlogy spolupracujeme. Upgraded Collagen Complex je maximálne inovatívny a 100 % prírodný superfood.

Maximálnu účinnosť produktu zabezpečuje týchto 6 vlastností:

 • Štúdiami overená kombinácia hovädzieho, rybacieho, škrupinovo-vajíčkového a morského kolagénu.
 • Inovatívna receptúra obohatená o dávku EXTRA 5 g glycínu a prírodného vitamínu C pre ešte rýchlejšiu regeneráciu.
 • Vysoká vstrebatelnosť a najvyššia efektivita tvorby kolagénu.
 • Prírodná príchuť pomaranča bez pridaného cukru, sladidiel a umelých konzervantov.
 • 100 % prémiové suroviny bez lepku, mlieka, sóje a GMO.
 • Klinické testy účinkov suplementácie a laboratórne testy kontroly kvality.

Powerlogy Upgraded Collagen Complex spĺňa náročné nemecké a francúzske štandardy kvality. Naším cieľom je komplexná výživová hodnota s klinicky overeným vplyvom na vybrané orgány a funkcie nášho tela.

Čo znamenajú typy kolagénu I, II, III, V a X?

Pri výskumnej praxi bolo identifikovaných približne 28 typov kolagénu. Líšia sa spôsobom zostavenia molekúl a miestom použitia kolagénu v tele.

S Upgraded Collagen Complexom získate týchto 5 dôležitých typov kolagénu:

 • Typ I: Tvorí 90 % kolagénu vo vašom tele. Typ I je husto uložený a používa sa na zabezpečenie štruktúry vašej kože, kostí, šliach a väzov.
 • Typ II: Nachádza sa v elastickej chrupavke, ktorá poskytuje oporu kĺbom.
 • Typ III: Tento typ sa nachádza vo svaloch, tepnách a orgánoch.
 • Typ V: Nájdete ho hlavne v rohovke očí, niektorých vrstvách kože, vlasoch a u žien v tkanive placenty.
 • Typ X: Zohráva kľúčovú úlohu pri tvorbe kostí.

Využitie produktu Upgraded Collagen Complex

Cieľom každého Powerlogy produktu je zdravie, skvelá chuť a praktickosť. Naše produkty preto veľmi ľahko použijete na dlhodobé zlepšovanie životosprávy jednotlivca či celej rodiny.

Upgraded Collagen Complex s pomarančovou príchuťou odporúčame piť s čistou vodou. Je to najjednoduchšie a najrýchlejšie. 😊

Pre čo najlepšie rozpustenie prášku dodržte poradie krokov:

 1. Najprv nasypte dennú dávku prášku do pohára.
 2. Pridajte trochu vody a prášok poriadne premiešajte. Ak chcete kyslejší nápoj, pridajte si extra citrónovú šťavu.
 3. Dolejte zvyšok vody, aby ste mali toľko nápoja, koľko potrebujete.

Balenie obsahuje 20 dávok (1 dávka = 15 g).
Odporúčané dávkovanie: 1 odmerka (15 g) denne.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy po konzultácii s lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zhlukovanie obsahu nie je závada.
Skladovanie: Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste.

Profil aminokyselín

aminokyseliny na 1 porciu (15 g) na 100 g
Glycín 7,01 g 46,73 g
Prolín 1,05 g 7,00 g
Hydroxyprolín 0,92 g 6,11 g
Kyselina glutamová 0,85 g 5,63 g
Alanín 0,72 g 4,81 g
Arginín 0,67 g 4.45 g
Kyselina asparágová 0,45 g 3,00 g
Lyzín 0,29 g 1,93 g
Serín 0,29 g 1,93 g
Leucín 0,22 g 1,47 g
Fenylalanín 0,19 g 1,27 g
Valín 0,19 g 1,27 g
Threonín 0,18 g 1,2 g
Isoleucín 0,11 g 0,73 g
Hydroxylyzín 0,10 g 0,66 g
Histidín 0,09 g 0,60 g
Methionín 0,06 g 0,40 g
Tyrozín 0,04 g 0,27 g
Cysteín + cystín 0,03 g 0,20 g

Odkazy na vedecké štúdie

 1. Fish collagen peptides for Joint health
 2. Skin beauty: Well-aging benefits of collagen 
 3. A Randomized, Double-Blind, Placebo-Controlled Study Trial to Evaluate the Potential Effects of Naticol®, Fish Collagen Peptides on Symptoms of Sarcopenia in the Elderly
 4. Short-Term Effects of Ovomet®, Eggshell Membrane, in Joint Pain: A
  Double-Blind and Placebo Study
 5. Glycine: a new anti-inflammatory immunonutrient
 6. L-Glycine: a novel antiinflammatory, immunomodulatory, and cytoprotective agent
 7. Combination of Glycinamide and Ascorbic Acid Synergistically Promotes Collagen Production and Wound Healing in Human Dermal Fibroblasts
 8. High glycine concentration increases collagen synthesis by articular chondrocytes in vitro: acute glycine deficiency could be an important cause of osteoarthritis

Detaily produktu

 • Popis výrobku: Bielkovinový prášok z hovädzieho, rybacieho a kolagénu zo stien vaječných škrupín s pomarančovou arómou
 • Hmotnosť: 300 g
 • Zloženie: bielkovina z kolagénového komplexu a L-glycín, pomarančová aróma, kyselina jablčná.
 • Alergény: vajcia a výrobky z nich, ryby a výrobky z nich, oxid siričitý a siričitany
 • Vyrobené na: Slovensko

Powerlogy Upgraded Organic Greens 300 g

organicvegan
Chutný spôsob, ako dodať telu vitamíny, minerály aj enzýmy a naštartovať trávenie hneď ráno. Vytvorili sme inovatívnu zmes 7 účinných zelených rastlín + prebiotickej vlákniny z jabĺk a čakanky. Výskumy potvrdzujú, že vysoký príjem vlákniny podporuje mikrobióm1-2 a pomáha so stabilnou hladinou cukru v krvi.3 Zelená listová zelenina je tiež bohatá na bioaktívne látky ako luteín, ktoré pomáhajú znížiť riziko kardiovaskulárnych ochorení aj mŕtvice4 a spomaliť úpadok kognitívnych funkcií vplyvom starnutia.5 Doprajte si zdravý nápoj s dochuťou pomaranča.

Objavte viac

Recenzie na produkt 16

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Pre tento kolagén som sa rozhodla kvôli dlhodobým bolestiam pohybového aparátu. Asi po dvoch baleniach mi začali rásť nové vlasy a tie "staré" konečne prestali padať. Po mnohých rokoch sú hustejšie aj dlhšie, ďakujem! Nechty sa z tejto výživy tiež dosť tešia a už si mám aj čo nalakovať ;) Kĺby však potrebujú asi viac času (a hlavne pohybu). Verím však, že niektorý z tých piatich typov kolagénu si postupne nájde cestu aj do nich, takže objednávam ďalšie balenia.

Výborná chuť a rozpustnost ..ako osviežujúci nápoj

Chuť aj konzistencia je omnoho lepšia ako bez príchuti. Účinky zatiaľ neevidujem užívam krátku dobu. Pri kolagéne bez príchuti som videla výrazne zlepšenie nechtov už po týždni.

Pokiaľ ide o chuť, dá sa výborne piť iba rozpustný vo vode. Mala som už viacero kolagénov, a teda chuťovo tento úplne v pohode👍🏻

Kolagén má dobrú rozpustnosť. Chuťovo sa dá vypiť, ale nie je to môj favorit viac mi chutí čokoládový kolagén.

Nastup ucinku v tlmeni bolesti kolien nastal asi mesiac po pravidelnom uzivani. Dovtedy som v rehabilitacii po uraze kolena nenapredovala a vzdy ma bolest zastavila v tych istych pokusoch ju cvicenim prekonat. A potom po mesiaci uzivania tohto kolagenu bolest jednoducho ustupila a mozem aj dlhsie chodit. A to aj napriek tomu, ze su svaly stehna stale prepadnute o vela cm.

Chápem že koľko ľudí toľko chutí, no do prírodného kolagénu bez prímesí a v neutrálnej chuti aby sa dal primiešať do čohokoľvek napadne koho pridať citrusove ovocie? Za mňa obrovské sklamanie a veľmi nepríjemné prekvapenie (balenie je veľmi slabo odlíšené že sa jedná o kolagén s príchuťou pomaranča) po nechcenom zakúpení namiesto klasického upgraded. V káve je to priserne (80% využitia u nás), do jogurtu tiež nič moc a do polievky či iného tekutého jedla úplne nepoužiteľné. Príliš veľa energie a snahy s rozpačitým výsledkom.

Roman dakujeme za spatnu vazbu. V ramci odlisitelnosti a vaseho sklamanie z toho, ze preferujete netural chut namiesto pomaranca, je najmensi problem Vam poslat spravny produkt. Problem je totiz v tom, ze nie je mozny stret ocakavani pretoze vyzera to tak, ze preferujete cistu a naturalnu chut. Z tohto pohladu mame v portfoliou moznosti a COllagen Orange bol vytvoreny pre ludi, ktory preferuju citrusove prichute a miesaju si to z vodou, citronom a do tychto typov napojov. Takze prosim len nam napiste mail na zakaznicky servis, ze by ste chceli namiesto orange cisty kolagen a radi vam to zamenime k spokojnosti.

Veľmi dobrá chuť.

Veľmi dobrá chuť

Chválim tento produkt, a som rada, že konečne môžem užívať naj kolagén na trhu. Mala som od vás aj upgraded collagen, ktorý som sa nedokázala prinútiť skonzumovať, tento našťastie bez problémov vypijem. Už by ma len potešilo väčšie balenie na mesiac, ktoré by som si chcela predplatiť.

Podla mne vynikajuca svieza chut, nepresladene, neostavaju hrudky. Sucastou balenia je aj odmerka, takze sa lahko davkuje. Uvidime, aky bude aj zdravotny vysledok. (klby, plet atd) po dlhodobejsom uzivani. Zatial beriem len 2 tyzdne. Za mna zatial super. Nevyhodou je, ze balenie je len na 20 dni...mohlo by byt na cely mesiac. Tiez nie je uvedene mnozstvo jednotliveho kolagenu na davku, kaloricka hodnota atd...vzadu je uvedene zlozenie, ale pre laikov komplikovane:)

Lepsie sa rozpusta a aj chuti.Nema taku prenikavu vonu.Tesim sa z tohto "upgradu".

Skvelý, nadupaný produkt, zatiaľ neviem posúdiť kolagénový efekt, nakoľko som len začala s užívaním

Kolagén s pomarančovou príchuťou je výborný. Najviac mi vyhovuje s vodou a citrónom. V porovnaní s prvým upgraded kolagenom je naozaj oveľa chutnejši a necítiť vôňu rybieho kolagénu ani pachute. Odporúčam

Super

Dobrý deň, tak tento kolagén sa Vám naozaj podaril ! Po otvorení sáčku ma ovanula príjemná pomarančová vôňa. Vo vode ostávajú malinke hrudky, ktoré mi nevadia a chuť je úžasné príjemná, jemná pomarančová, nič presladene, ale osviežujúce, zdravé a chutné. Ďakujem veľmi pekne za tento produkt. Jediná chybička krásy, že balenie ma iba 20 porcií :) len tak ďalej teším sa na ďalšie Vaše produkty.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.