Veronika Očipová, ambasádor značky Powerlogy

Veronika Očipová

Bývala reprezentantka a majsterka Slovenska v Armwrestlingu. V súčasnosti osobná fitness trénerka, inštruktorka kruhových tréningov, blogerka, autorka článkov o motivácii a študentka celostnej medicíny v Prahe. Vo voľnom čase sa zaujíma o osobný rozvoj a rada cestuje.
Veronika sa v stravovaní sa predovšetkým riadi pocitom a v jej jedálničku sú hlavne funkčné potraviny, ktoré pozitívne ovplyvňujú telo a myseľ. Produkty od Powerlogy sú jej dennou súčasťou stravy.
Veronikin deň začína kávou organic espresso s MCT olejom a BIO škoricou.
„Táto káva ma skvele naštartuje do práce, pred tréningom alebo keď som na cestách. Môj režim stravovania záleži podľa toho aký mám deň, pocit, čo vykonávam a kde sa nachádzam. Počas dňa mi niekedy stačí len spomínana káva a inokedy polievka alebo smoothie z ovocia a zeleniny v kombinácii s kolagénom. Poväčšine sa stravujem striedmo. Telu to stačí a pre mňa nie je potrebné jesť viac. Dôležité je nastaviť myseľ a riadit sa svojim skutočným pocitom.“
Rada varí, experimentuje a vymýšľa nové recepty aj s ostatnými produktami ako je kokosový krém, power nougat, mandľové maslo, ghee maslo, a kokosový olej. Z týchto produktov vznikajú rôzne jedlá a sladké dezerty pre rodinu, známych a klientov.

Moja šálka energie

  • kvalitná káva, organic espresso, power coffee 100 ml
  • 10 g
  • ghee maslo od Powerlogy bez laktozy 20g