🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Význam Mitochondriálnej Medicíny

Počas prednášky vám doktor Michael Kučera predstaví možnosti ovplyvňovania efektivity autonómneho nervového systému, obnoveniu jeho znížených alebo celkom stratených regulačných schopností a obnoveniu jeho výkonnosti.
15,00  s DPH

Nie je na sklade

Význam Mitochondriálnej Medicíny 15,00 
Význam Mitochondriálnej Medicíny 15,00  s DPH

Podľa Michaela Kučeru lepšie fungujúci autonómny nervový systém môže významne zlepšiť zdravotný stav pri rôznych chronických ochoreniach, ako sú kardiovaskulárne ochorenia, diabetes 2. typu, degeneratívne procesy kĺbov a chrbtice, Parkinsonova a Alzheimerova choroba, sivý zákal, glaukóm a podobne – teda choroby spojené s procesmi starnutia alebo na procesy starnutia nadväzujúce.

Veľmi významné sú podľa neho aj úplne nové možnosti tzv. prenosologickej diagnostiky, keď sa sledujú stavy organizmu ešte pred možnosťou zistiť nejaké konkrétne príznaky ochorenia.

Využite jedinečnú možnosť stretnutia s týmto významným človekom.

Kde a kedy sa vidíme:

Téma prednášky: Význam Mitochondriálnej Medicíny a optimalizácie autonómneho nervového systému
Termín: v utorok 31. 03. 2020 o 18:00
Miesto: Powerlogy space&coffee – Lamačská cesta 3A, pozrite Facebook stránku
Cena: 15 EUR

Prednáška je pripravená v spolupráci s Naturfyt

Kto je doktor Michael Kučera

MUDr. Michael Kučera je doktor, ktorý prišiel s myšlienkou mitochondriálnej medicíny ako základného terapeutického nástroja.

Michael Kučera je medzinárodne uznávaný odborník v oblasti mitochondriálnej a bioregulačnej medicíny. Od International Mitochondrial Association Medicine (IMMA) získal prestížne ocenenie IMMA 2000 za prínos pre relevantný klinický výskum.

Prostredníctvom prevratného výskumu v mitochondriálnej medicíne vyvinul doktor Kučera nutraceutiká, ktoré v mnohých štúdiách dokazujú opravu a rehabilitáciu poškodených mitochondrií.

www.drkucera.eu

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.