VENOVANÉ ŽENÁM

Powerlogy Woman Coffee Pack

Vyskúšajte kolagén do kávy pre zážitok sily čistej chuti.

Výberová zrnková arabika dopestovaná jedinečnou farmárkou Eloir Nogueira de Souza a prvotriedny kolagén z hovädzieho dobytka pasúceho sa na tráve.
bez chemie
no sugar icon
37,80 33,90  s DPH
Po veľkom záujme ste nám kolagén vypredali, nová várka je však už na ceste do skladu. Pack si môžete naďalej objednávať za akciovú cenu, balíky budeme odosielať od pondelka 7. 9. Tento Pack Vám ušetrí 3,90 €.
Doprava zadarmo
nad 50 € (pre SR a ČR)
bez chemie
no sugar icon
Powerlogy Woman Coffee Pack 33,90 
Powerlogy Woman Coffee Pack 33,90  s DPH

Woman Coffee | 250 g

Cieľom Women Coffee je priniesť kávu od farmárky s jemným charakterom, v ktorej dominuje sladkosť, chuť karamelu a orieškov. Ani horká, ani kyslá, ale lahodná a vysoko kvalitná káva s oficiálnymi laboratórnymi testami.

Čistota a kvalita zŕn je garantovaná rodným listom kávy a certifikátom kvality.

Ide o selektívny zber, zrná pochádzajú od lokálnej brazílskej farmárky Eloir Nogueira de Souza. Vďaka vybranej metóde spracovania a praženia dokážeme plne rozložiť nežiaduce kyseliny, pričom dostaneme z kávy maximum esenciálnych olejov, v ktorých je ukryté antioxidačné, chuťové a stimulačné bohatstvo.

Pre maximálny pôžitok odporúčame kávu vo forme čerstvo pražených zŕn. Táto káva sekne milovníkom filtrovanej kávy (V60 a Chemex), zalievania, AeroPressu či Moka (koťogo).

Vychutnajte si karamelovo-orieškové tóny a sladkosť naturálne spracovanej a čerstvo praženej kávy.

Collagen | 350 g

Bielkovina kolagén je základnou stavebnou jednotkou pokožky, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupaviek. Dal by sa nazvať aj lepidlom, ktoré nás drží pokope. Telo ho síce prirodzene produkuje, no s narastajúcim vekom sa jeho produkcia postupne znižuje. To vedie k oslabeniu štruktúr buniek a prejavom starnutia.

Už jednou dávkou denne výrazne prispejete k výžive všetkých vašich tkanív a kompletnému príjmu dôležitých esenciálnych aminokyselín.

Keďže poznáme dôležitosť tejto bielkoviny, vytvorili sme pre vás prémiový produkt. Výberový kolagén je najvyššej kvality a bez zápachu. Pochádza z kráv pasúcich sa na tráve a má čisté zloženie. Je prirodzene bez lepku, mlieka, cukru, sladidiel a umelých konzervantov. Obsahuje vysoké množstvo esenciálnych aminokyselín a v balíku nájdete okrem praktickej odmerky len skutočný kolagén, žiadne náhrady. Detaily nájdete v tomto článku.

Proteín je výborne rozpustný v teplých aj studených nápojoch, a tak ho môžete pridať do kávy, polievok, smoothies či omáčok. Je skutočne všestranný, presvedčte sa sami.

POWERLOGY odporúča

Tento balíček sme pre vás vyskladali, lebo považujeme kávu s kolagénom za ideálnu kombináciu sily a chuti.

  • Káva je prirodzený stimulant a chutná dávka dôležitých antioxidantov.
  • Kolagén je nenahraditeľným prvkom v našom tele.

Kolagén odporúčame používať najmä ako náhradu smotany či mlieka. Získate tak hodnotný a chutný nápoj.

Ako si pripraviť?

Všetko, čo potrebujete na šálku výberovej kávy s kolagénom máte v tomto balíčku. Stačí si pripraviť kávu vaším obľúbeným spôsobom, pridať jednu odmerku kolagénu a poriadne vymiešať lyžičkou. Ak by ste si neboli istý hladkým vymiešaním, pokojne použite tyčový mixér. Inšpiráciou na výživnú kávu vám môže byť aj tento recept.

Práve v aktuálnom období je káva s kolagénom výborné posilnenie pre mozog, ale aj pre regeneráciu tkanív žalúdka. Špeciálne pre ženy je kolagén mimoriadne dôležitou bielkovinou. Ak si z rannej kávy s kolagénom spravíte zvyk, ani si nevšimnete a začnete prijímať dennú dávku kolagénu v kombinácii s lahodnou kávou.

Powerlogy Green Pack

Univerzálny balíček vhodný aj pre ľudí s výhradne rastlinnou stravou. Regeneráciu vám zabezpečí prvotriedny hrachový proteín, čistú energiu zase populárna Organic Coffee. A ako bonus pridávame lahodný kešu krém s 0 % pridaného cukru. Všetky 3 bez laktózy, lepku, sóje, umelých konzervantov a palmového oleja.

objaviť balíček

Recenzie na produkt

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Power informácie do vašej schránky

Odoberajte Power newsletter a získajte -7 % na prvý nákup