Seminár s Dušanom Plichtom

O produktivite, sile a zdraví

Aj vy máte pocit, že potrebujete urobiť v živote zmenu? Zažite celodenný seminár o tom ako posilniť mozog, nastaviť systém v životospráve, a kultivovať svoju silu. 

VIAC informácií

 
109,00  s DPH

Nie je na sklade

Seminár s Dušanom Plichtom 109,00 
Seminár s Dušanom Plichtom 109,00  s DPH

Intenzívny jednodňový seminár, ktorého cieľom je vysvetliť systém a základy komplexného prístupu k životospráve pre silné zdravie, produktívny mozog a prevenciu vyčerpania a vyhoretia.

Seminár môžete zobrať aj ako „Mastermind“, kde budeme spoločne hľadať konkrétne aplikácie silných návykov do každodenného života a riešiť aj možnosti vyhodnocovania funkčnosti. Primárne sa sústredíme na výživu mozgu a nástroje pre optimalizáciu práce so stresom. Vysvetlíme si kontext individuálneho nastavenia a systému  životosprávy. Upraceme si v množstve odporúčaní cez definíciu dôležitých princípov a štandardov. Pozrieme sa aj na to, ako naozaj merať zdravie a že to nie je len o absencii choroby. Poobede si spravíme aj ochutnávku dýchania a meditácie Wima Hofa, pre tréning koncentrácie a aktiváciu imunitného systému.

Ste aj vy už niekedy v analýze / paralýze a cítite sa preťažený rôznymi informáciami, kde už nevie čomu veriť? 

A tak často radšej rezignujete… Lebo čeliť nepohodliu práce so sebou, ktorá si vyžaduje zmenu prístupu a budovanie nových návykov nie je komfortné. Aj keď je životospráva je veľmi komplexná a individuálna záležitosť, tak som presvedčený, že kľúčové štandardy a naozaj efektívne návyky vie uchopiť každý, kto sa chce zlepšovať a NAOZAJ riešiť zdravotné a výkonnostné výzvy života.

Mojim cieľom je s vami zdieľať moje najaktuálnejšie poznatky a skúsenosti z nového komplexného prístupu k životospráve pre vašu správnu interpretáciu a reálne výsledky do života.

Opieram sa primárne o koncept biohackingu, kde vďaka novým technológiám vieme kvantifikovať naše zdravie a nepodliehať ilúziám. Čo je to Biohacking a prečo sa toho vôbec nemusíte báť sa dočítate tu. 

Ako som už spomenul, najväčšou výzvou je interpretácia nových poznatkov a informácii do praxe a návykov života. V bežnom živote ako ľudia priraďujeme bohužiaľ priority všade inde, len nie na seba a pre vlastné zdravie a energiu pri ktorých v podstate všetko končí, ale aj začína. Asi si viete predstaviť, že peniaze alebo status vás nespasia, pokiaľ sa každý deň budete zobúdzať v depresii, únave a nechuti do života.

Alebo môžete mať aj úžasné ciele, ale keď podceníte vaše telo a zdravie, tak pravdepodobne okolo 30-40 roka narazíte na vyhorenie a seriózne problémy s imunitou, nespavosťou a depresívnymi, či letargickými stavmi. 

Ako to je, že to tvrdím tak sebavedomo? Jednak sa opieram o štatistiky chorobnosti nielen fyzickej, ale práve aj mentálnej, či psychologickej. Na druhej strane osobne často dôjdem na hranu vyhorenia, keďže mám rád veľké ciele, fascinuje ma veľa oblastí a zastávam viacero rolí . Som manželom, otcom dvoch detí, prednášam, píšem a motivujem v médiách k zmene prístupu k jedlu na Slovensku a zároveň som zakladateľom, tvorcom a vývojárom produktov až výkonným riaditeľom dynamicky rastúcej firmy Powerlogy,  kde na Slovensko do Českej Republiky prinášame inovatívne a funkčné potraviny čistej chuti. K tomu sa venujem poznaniu a tréningu tela, cez funkčný pohyb, ale milujem aj prírodu, folklór, tanec a výzvy pre MTB, lyžovanie, hokej, či tréning koncentrácie cez jógu. 🙂

Ak teda cítite, že treba v tej životospráve a návykoch vášho dňa niečo zmeniť, alebo že to už tak nejde ďalej a vidíte problémy v rodine, kde sú vaše deti, alebo aj vy často chorí, bez energie, unavení, alebo v strese….

Tak je ten najvyšší čas to riešiť! Investujte do seba pre zmenu vášho okolia a života. 

Zo dňa na deň sa síce zázrak nestane, ale z mojich skúseností je na začiatok dôležitý transformačný zážitok a spojenie s ľuďmi, ktorí riešia podobné výzvy života. Neváhajte a príďte zažiť deň so mnou a komunitou podobne naladených ľudí, kde si to všetko dôležité prejdeme v kontexte.

A nebojte sa, nie som žiaden extrémista, vegán, či 100 % keto a paleo. Na záver dňa si doprajeme aj pohodu s pohárom Bio vína pre potešenie jazyka aj duše. „:-)

Program:

 • 8:00 Začíname Powerlogy raňajkami a zoznamovaním (káva s maslom, kurkuma latté)
 • 9:30 – 11:00 Blok – návyky vyladenej životosprávy v kontexte 21. storočia
 • 11:00 – 13:30 Blok – Brain Food, nové poznatky o výžive mozgu a prečo začať práve od hlavy
 • 14:00 Spoločný obed a zdieľanie poznatkov v Powerlogy space&coffee
 • 15:00 Outdoor pohyb, dýchacie cvičenie pre sústredenie a prácu so stresom na Železnej Studničke
 • 16:00 – 18:00 Blok – odporúčané tréningy, nástroje, odborníci a možnosti kvantifikácie zdravia a práce na osobnom raste a prekonávaní životných výziev
 • 19.00 Degustácia BIO vínka , olivového oleja a  spoločná večera. Moje špeci  bryndzové halušky bez múky s tempehom, Quinoa curry s  kurkumov a Brownie s pistáciou, či kešu koláč ako dezert.

Čo všetko sa doviete napríklad v bloku Brain Food:

 • ako výživa mozgu zapadá a súvisí s komplexným prístupom kultivácie Human Power pre silné zdravie a produktívny život
 • ako súvisí výživa mozgu s motiváciou, náladami, koncentráciou a chudnutím
 • ako optimalizovať neurotransmisteri ako dopamín, acetylcholine, gaba a serotonín pre produktívny deň a regeneráciu
 • prečo, ak chceme zmeniť životosprávu, tak je potrebné začať od mozgu
 • aké sú najväčšie deštruktívne jedlá a vplyvy na náš mozog v súčasnom pracovnom prostredí
 • ako hneď zlepšiť výživu mozgu správnym výberom jedla
 • ako pristúpiť k problémom s úzkosťou, depresiou a spánkom
 • ako optimalizovať časovanie jedla pre efektívny a produktívny deň bez mentálnej hmly
 • ako súvisí mikrobióm a baktérie v žalúdku s náladou a produkciou serotonínu
 • ako zlepšiť výživu a tréning mozgu pre lepšiu koncentráciu, rozhodovanie a jasnosť
 • na čo si najviac dať pozor pri nákupe potravín pre deti a rodinu
 • aké stimulanty a nootropiká fungujú a na čo si dať pozor pri dávkovaní
 • aké prírodné látky majú najväčší efekt na mozog
 • Top 10 Brain Foods, ktoré sa oplatí zaradiť hneď do jedálnička

Pár viet o sebe ak ma nepoznáte do detailu

Rozvoju ľudského potenciálu cez životosprávu tela a mysle a koncept Biohackingu sa venujem už viac ako 10 rokov. (Mám 34, aj keď mi často tipuju 20) :-). Mojím  poslaním je inšpirovať a viesť ľudí k zlepšeniu životosprávy pre realizáciu svojho potenciálu a života v zdraví a podľa vlastných predstáv. Verím, že kvalitné jedlo mení myslenie a výber jedla priamo ovplyvňuje nie len našu energiu, mozog a tak aj náladu. Nehovoriac už ani o vplyve na prostredie a okolie v ktorom žijeme.

Najväčší význam vidím na Slovensku v potrebe  zmene prístupu k pozitívnemu líderstvu, kde každý z nás môže byť nositeľom zmeny pre zdravie a naplnený život. Najprv pre seba samého a potom pre rodinu, priateľov a Slovensko. A tak začínam od seba, poznávam, študujem, experimentujem a zdieľam čo funguje a čo naozaj cítim ako hodnotu. Orientujem sa na výsledky a snažím sa čo najviac merať zdravie pomocou nových technológii , tak aby som si sám vedel kriticky a individuálne vyhodnotiť, čo je pre mňa a teda moje telo a myseľ naozaj funkčné .

 

 

Bonusy:

 • Každý účastník získava 10 % zľavu pre nákup na mieste z Powerlogy
 • Kompletný osobný follow up zdieľania poznatkov, kníh a odporúčaní do mailu
 • Zľava 10% na Wim Hoff Method kurz s Martin Thám

 

Prihláste sa a rezervujte si miesto, kapacita obmedzená na 25 miest.

Môj prístup si môžete pozrieť vo videu z Powerlogy Campu.

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Každý týždeň sa posuňte o krok vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.