-7%

Powerlogy High Protein Bar 6 x 50 g

Výhodné balenie proteínovej tyčinky zo srvátkového proteínu a kolagénu

17 G PROTEÍNUifshalal
Až 32 % obsah bielkovín a vysoký obsah vlákniny (4 g v jednej tyčinke). Tyčinka v jogurtovej poleve so srvátkovým proteínom a nízkym obsahom cukru. Skvelá chuť vďaka kombinácii kakaa Fino de Aroma, kešu masla, mandlí a bieleho jogurtu. Bez lepku, sóje, palmového oleja a umelých sladidiel. Vyrobené na Slovensku.
No soy
15,00 13,90  s DPH
2,32  s DPH

Na sklade

98 % zákazníkov nás odporúča
Doprava zadarmo
nad 55 € (SR a ČR)
Doručujeme do 3 pracovných dní
No soy
Powerlogy High Protein Bar 6 x 50 g 13,90 
Powerlogy High Protein Bar 6 x 50 g 13,90  s DPH

Vlastnosti, vďaka ktorým sa na našu proteínovú tyčinku môžete spoľahnúť:

 • Vysoký obsah (až 32 %) ľahko stráviteľného mliečneho proteínu.
 • Vysoký obsah prírodnej vlákniny z čakanky, orieškov a kakaa.
 • Nízky obsah cukru a nízky glykemický index.
 • Lahodná chuť prémiového Fino de Aroma kakaa, orieškového kešu masla a jogurtovej polevy.
 • Príjemná textúra bez sypkej konzistencie a gumeného pocitu v ústach.
 • Neobsahuje lepok, sóju ani umelé sladidlá ako maltitol či asparatam.

V Powerlogy robíme maximum pre vývoj inovatívnych funkčných potravín, ktoré v sebe spájajú silu čistej chuti a funkčnosti. Cieľom je podpora nadpriemerného fyzického i mentálneho výkonu a kultivácia našej sily. Veríme, že kvalitné jedlo mení myslenie. Preto naše produkty spracovávame len minimálne a zachovávame tak ich vysokú výživovú hodnotu.

V Powerlogy je našou vášňou progresívna a efektívna životospráva, ktorá však musí chutiť.

V čom je Powerlogy proteínová tyčinka iná?

Prinášame nové riešenie rýchleho zdroja bielkovín v podobe snacku. Spájame kvalitné, funkčné zloženie so skvelou chuťou. Túto tyčinku tvoríme pre udržateľnú životosprávu aktívneho človeka, ktorému záleži na zdraví.

Proteínové tyčinky sú populárnym zdrojom bielkovín a energie, dokonca zdravších sladkostí na cesty. Žiaľ, väčšina produktov na trhu nespĺňa štandardy kvalitného zloženia alebo lahodnej chuti, a tak nám neprinášajú svoj 100 % potenciál. Často sú plné sóje, nekvalitného proteínu a umelých sladidiel. Vo výsledku majú presladenú, umelú chuť a gumovú alebo sypkú konzistenciu. Taká tyčinka sa ťažko konzumuje s pôžitkom…

Preto vám prinášame tyčinku s vyladenou konzistenciou, bez pocitu lepkavosti v ústach.

Ako sme vyriešili komplexnosť zloženia

Funkčné benefity zabezpečuje srvátkový proteín, hovädzí kolagén a vysoký obsah vlákniny. Skvelá chuť vychádza z prírodných ingrediencií, v hlavnej roli kakao Fino de Aroma z Kolumbie, kešu maslo a poleva z bieleho jogurtu. Na dosladenie polevy sme pred umelými sladidlami uprednostnili malé množstvo cukru a prírodnej stévie.

Použili sme len nevyhnutné a nezávadné potravinárske stabilizátory vlhkosti a polevy ako je slnečnicový lecitín a glycerol v minimálnom množstve. Zabezpečujú, aby do pár týždňov tyčinka nestratila svoj tvar a čerstvosť.

Všetky tieto ingrediencie tvoria spoľahlivú tyčinku bez lepkavosti, roztápania či sypkej konzistencie. Veríme, že vám bude proteínová tyčinka Powerlogy chutiť. A sme presvedčení, že vám poslúži ako spoľahlivý zdroj bielkovín a energie pre podporu vášho aktívneho životného štýlu.

Čo znamená, že tyčinka obsahuje 32 % bielkovín?

Percentuálne zastúpenie proteínov rátame tak, že zistíme, koľko energie tvoria bielkoviny v tejto tyčinke. Koeficient nutričnej hodnoty bielkovín je 17 a celkové množstvo energie tyčinky je 1822 kJ. Podľa jednoduchého prepočtu tak prídeme k číslu 32 %.

34 (počet gramov bielkovín v 100 g tyčinky) x 17 (koeficient nutričnej hodnoty bielkovín) / 1822 (celková hodnota energie 100 g tyčinky) x 100 ≈ 32 %

Zloženie a charakteristika chuti

 • Popis výrobku: Bielkovinová tyčinka s kakaom a MCT tukmi v poleve s jogurtovou príchuťou
 • Hmotnosť: 6 × 50 g
 • Zloženie: Mliečny bielkovinový koncentrát 22 %, poleva s jogurtovou príchuťou 18 % (cukor, kokosový tuk, repkový olej, sušená srvátka, jogurtový prášok, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; emulgátor: slnečnicový lecitín; aróma), hydrolyzované kolagénové peptidy 13 %, pasta z kešu orieškov a kokosu 12 % (pražené mleté kešu oriešky, strúhaný kokos), zvlhčovadlo: glycerol; vláknina z čakanky, drvené mandle 6 %, MCT tuk (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom), voda, kakaový prášok 2,7 %, emulgátor: slnečnicový lecitín; antioxidant: tokoferolový extrakt.
 • Alergény: Mlieko, orechy (kešu a mandle)
 • Vyrobené na: Slovensko

Výživové údaje na 100 g

 • Energetická hodnota 1855 kJ / 433 kcal
 • Tuky 21,0 g
 • z toho nasýtené mastné kyseliny 14,0 g
 • Sacharidy 26,0 g
 • z toho cukry 14,0 g
 • Vláknina 8,9 g
 • Bielkoviny 34,0 g
 • Soľ 0,21 g

Powerlogy Collagen Protein Bar 6 x 50 g

DENNÁ DÁVKA KOLAGÉNU | 10 Gifshalal
Až 34 % obsah bielkovín a vysoký podiel prírodnej vlákniny (8 g v jednej tyčinke). Tyčinka s hydrolyzovaným kolagénom a nízkym obsahom cukru. Skvelá chuť vďaka kombinácii kokosu, mandlí a cejlonskej škorice. Bez lepku, mlieka, palmového oleja a umelých sladidiel. Vyrobené na Slovensku.

Objaviť viac

Recenzie na produkt

Your email address will not be published.

Vaše hodnotenie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Každý týždeň môže byť krokom vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.