🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Funkčná výživa

Kedy ste naposledy investovali do zdravia? Pri poslednom súste. Pretože každé jedlo je takouto investíciou. Ovplyvňuje náš výkon, psychiku, výdrž aj každodenné správanie. A ako pri každej investícii, to, čo robíme dlhodobo, rozhoduje. S našími potravinami to ide ľahšie. Powerlogy potraviny menia bežné dni na dni plné chuti, sily a energie.

Na výber máte z prémiového 100 % hovädzieho kolagénu bez cukru a zápachu. 1 denná dávka obsahuje až 9000 mg čistého kolagénu. Má rýchlu vstrebateľnosť a vysoký pomer esenciálnych aminokyselín pre výživu pokožky, kĺbov, chrupaviek a vlasov.

Pokračujeme viacerými proteínmi: 100 % BIO srvátkový, hovädzí proteín s MCT tukmi a špeciálnym polysacharidom SuperStarch® a vegánsky rastlinný proteín.

Rýchlym a výživným snackom sú Powerlogy proteínové tyčinky – jedna kolagénová, druhá kombinuje kolagén so srvátkovým proteínom. Vysoký obsah proteínu, kolagénu a vlákniny + nízky obsah cukru, to sú zaručené benefity.

Pri nedostatku energie vám pomôže extra rýchly a stabilný zdroj z tukov – MCT olej. Ľahko sa trávi a do polhodiny zásobuje energiou mozog aj svaly.

Na záver precízne vyskladané výživové doplnky. V našom portfóliu nájdete prémiové vitamíny a minerály, doplnené o probiotiká s prebiotikami, tráviace enzýmy aj špeciálne riešenie pre histaminikov – histabiotiká. Pre pokročilých biohackerov odporúčame nootropiká pre vyššiu koncentráciu a hubové tinktúry na podporu imunity.