Využite jesenné upratovanie skladu! A ako BONUS si v košíku pridajte tyčinku Upgraded Collagen Bar ako darček.

Pridaj sa k nám

O POWERLOGY

Orieškové krémy, proteíny, čokoláda, kolagén či káva, ktorá je s nami od počiatku. To je len časť povzbudzujúcich potravín, ktoré tvoríme podľa vlastných receptúr. Powerlogy je mladá slovenská značka, ktorá nemá ešte ani 10 rokov. Na Slovensku si nás už vybraní ľudia obľúbili, no my vieme, že je tu stále priestor. Navyše sa so cťou púšťame k bratom Čechom a veríme si aj na ďalšie trhy.

NAŠE HODNOTY

V Powerlogy sme si definovali hodnoty, na ktorých chceme budovať všetky naše aktivity. Na týchto hodnotách zakladáme vzájomne vzťahy a tiež vzťahy voči našim zákazníkom a partnerom. Je veľmi dôležité, aby si sám úprimne vyhodnotil, či sa skutočne stotožňuješ s týmito hodnotami, resp. či sa s nimi chceš stotožňovať. Pre našu dlhodobú spoluprácu je zosúladenie hodnôt kľúčové.

PROGRESS
Powerlogy je lídrom vo svojej oblasti, inovuje a prináša nové trendy v životospráve a mení tak status quo.

OPENNESS
Powerlogy je firma, ktorá háji transparentnosť na viacerých úrovniach. Spätná väzba našich zákazníkov nás posúva vpred.

WOW
Powerlogy prináša ľuďom ZÁŽITOK z chuti a nečakané povzbudenie.

EDUCATION
Powerlogy prostredníctvom neustáleho zdieľania informácii a edukovania inšpiruje ľudí k zlepšeniu kvality života cez životosprávu.

RESPECT
Powerlogy tvorí produkty s rešpektom k ľuďom i k prírode. Garantujeme kvalitu s prísľubom vrátenia peňazí, pokiaľ náš produkt nesplní očakávania nášho zákazníka.

Máš záujem tvoriť príbeh Powerlogy spolu s nami? Aktuálne nemáme vypísanú pozíciu, ale ak veríš, že máš správne zručnosti a vieš skvele sformulovať svoje myšlienky, radi by sme ťa spoznali. V tom prípade napíš na [email protected] a objasni nám, prečo chceš byť súčasťou Powerlogy. Do prílohy mailu rovno pridaj aj svoje CV-čko. 😊

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.