FAQ

Najčastejšie otázky týkajúce sa našich produktov, príslušenstva, účinkov na ľudské telo, nákupu a iné.

Ak tu nenájdete odpovede na svoje otázky, napíšte nám na adresu info@powerlogy.com.

Nákup

Je možný aj osobný odber alebo kde nakúpim vaše produkty?

Zoznam predajní a našich partnerov, ktorí predávajú niektoré naše produkty a kávu, nájdete na tejto stránke. Môžete im hneď zavolať. Tu je zoznam predajní: https://powerlogy.com/predajne/.

Svoj internetový nákup si môžete osobne prevziať v Bratislave pod podmienkou predchádzajúcej platby prevodom na náš účet. Objednávky na osobný odber odosielame každý utorok a vo štvrtok, zastaviť sa po ne môžte nasledujúci pracovný deň v komplexe Freshmarket na Rožňavskej ulici v Bratislave v predajni „Najlepšie syry“ v čase otváracích hodín počas nasledujúcich dvoch týždňov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na info@powerlogy.com alebo na čísle +421 948 922 107, kde vám radi poskytneme všetky informácie.

Čo ak mi váš produkt nebude chutiť?

Garantujeme 100 % návratnosť peňazí!
Doteraz sa nám to stalo asi len v 1 % prípadov, takže sa vôbec nemusíte obávať zlej investície. My naše produkty používame každý deň, 100 % si za nimi stojíme a sme na ne patrične hrdí.
Ak vás napriek tomu sklamú, tak nám len napíšte na info@powerlogy.com a my vám obratom vrátime peniaze na účet. Keď totiž nedostanete hodnotu, ktorú očakávate, tak na to máte plné právo a nemusíte vymýšľať nijaké dôvody, aby sme vám reklamáciu uznali.
Férovosť voči našim zákazníkom a fanúšikom je pre nás prvoradá a vaša spätná väzba nám pomôže zlepšovať sa v oblasti nákupu, formy dodávok, komunikácie a vôbec. Za nedostatky v systéme doručovania nie sme 100 % zodpovední len my, aj preto potrebujeme vašu spätnú väzbu, aby sme chyby postupne odstránili.

Je možné kúpiť POWERLOGY produkty aj v kamenných obchodoch?

Áno, naše produkty nájdete v kamenných obchodoch po celom Slovensku, vyhľadať najbližšiu prevádzku môžete TU. Nakoľko sa však jedná o našich veľkoobchodných zákazníkov a nie naše vlastné predajne, ich predajné ceny nie sú totožné s naším e-shopom.

Máte vlastnú kamennú predajňu?

Zatiaľ nie, ale čoskoro otvoríme vlastný POWERLOGY Space - kaviareň, showroom a predajňu v jednom, kde budete môcť ochutnať naše špeciality a zažiť zaujímavé prednášky, či stretnutia komunity Power ľudí z celého Slovenska. Už čoskoro ju nájdete na Westend Square, Business Centrum, hneď pri Patrónke (Bratislava).

Môžem vám nadiktovať objednávku do telefónu/napísať objednávku do správy na FB/ poslať e-mailom?

Naše produkty, je možné si zakúpiť LEN prostredníctvom e-shopu alebo osobne v niektorých kamenných predajniach ( klikni TU )

Aké sú možnosti dopravy?

Objednávky zasielame prostredníctvom externých kuriérskych spoločností (3,66 € s DPH) alebo Slovenskou poštou- doporučene (3,66 € s DPH). Cena poštovného je rovnaká pri doručovaní na území Českej aj Slovenskej republiky. Pri objednávke nad 50 € je doprava zdarma.

Ak máte záujem o doručenie mimo SR a ČR napíšte nám na info@powerlogy.com a obdržíte aktuálny cenník dopravy.

Tovar je možné si vyzdvihnúť aj osobne na tejto adrese:

FRESHMARKET
Rožňavská 1/A
831 04 Bratislava-Nové Mesto
Predajňa: „Najlepšie syry“

www.freshmarket.sk

 

Zasielate produkty aj mimo Slovenska?

Áno, cez náš e-shop je možné si objednať produkty aj do Českej republiky, pričom cena poštovného ostáva rovnaká (pri objednávkach pod 50€ je cena poštovného 3,66€ s DPH, pri vyššej objednávke je doprava zadarmo). Pokiaľ máte záujem o doručenie produktov mimo územia SR alebo ČR kontaktujte nás na info@powerlogy.com, zašleme vám aktuálny cenník dopravy a spoločne spravíme objednávku.

Aké sú možnosti platby?

Vašu objednávku môžete uhradiť nasledujúcimi spôsobmi:

1.kreditnou alebo debetnou kartou - Visa, Maestro, MasterCard, DinersClub

2. pomocou aplikácie VIAMO

3.dobierkou - poplatok 1 euro

O produktoch

V čom je Power Coffee iná ako bežné, komerčné alebo talianske kávy?

Bežné alebo takzvané komerčné kávy sú iný svet v porovnaní s Power Coffee. My sa totiž radíme do sveta výberovej kávy, ktorá reprezentuje iba 10 – 15 % trhu s kávou. Takto vyberáme do našich zmesí len kávu, ktorá získa viac ako 80 bodov zo 100 pri degustáciách a naceňovaní odborníkmi – someliérmi v pestovateľských krajinách po sezónnych zberoch. Aj keď výnimka potvrdzuje pravidlo, väčšina bežne konzumovaných káv patrí do množiny priemerných komerčných káv a nájdeme v nich viacero nedostatkov.

Ktorá z Powerlogy káv je najsilnejšia a najintenzívnejšia?

Jednoznačne náš bestseller – Organic Espresso, pretože je v ňom ako jedinom skombinovaná kvalitná robusta z Indie (10 %), a zároveň je pražené tak, aby ste z neho mali čo najintenzívnejší zážitok. Organic Espresso má vyšší obsah kofeínu, ako napríklad Smooth Arabika, ktorá je jeho pravým opakom s jemnou a krátkou dochuťou. Tieto kávy navyše dopĺňa Specialty séria, v ktorej vždy nájdete sezónnu plantážnu kávu unikátneho charakteru z limitovanej produkcie. Aj preto je jej cena vyššia a keďže ide o jednodruhovú kávu, tak aj jej charakter a chuť sú špecifické.

Sú v ponuke Powerlogy aj mleté kávy alebo len zrnkové? Čo ak nemám mlynček?

Orientujeme sa prevažne na kávy zrnkové, ktoré si môžete čerstvo zomlieť a využiť tak naplno všetky benefity, ktoré naša káva ponúka, ale nájdete v ponuke aj kávu mletú Power Coffee Organic Espresso BIO Grounded 250 g  , ktorú si môžete vychutnať aj keď nemáte doma mlynček a ktorá sa skvele hodí na cesty alebo ako zdravšia alternatíva klasickej zalievanej kávy.

Môžu piť kávu tehotné a dojčiace ženy?

Vzhľadom na naše výskumy a skúsenosti z praxe si dovolíme povedať, že áno. Avšak veľmi záleží na kvalite kávy, jej množstve a individuálnej citlivosti na kofeín. Počas tehotenstva a v období dojčenia treba s kávou narábať opatrne. Týka sa to najmä celkovej dennej dávky prijatého kofeínu. Ak sa prekročí, tak sa môže dostať do pupočníkovej krvi alebo materského mlieka.

Dá sa však odhadnúť, čo je veľká dávka a čo je ešte v pohode? Vedeli ste, že espresso má len 60 mg kofeínu, a tak 2 kávičky denne, čiže 100 – 120 mg kofeínu, plodu, ale ani žene vôbec neuškodia? Väčšinou však ženy pijú väčšie dávky nekvalitnej instantnej kávy alebo nesprávne pripravenej kávy, ako napríklad veľké robustové „presso“, kde sa kofeín rapídne znásobuje, a to už môže byť problém.

Mamičkám teda odporúčame:

  • Vybrať si zdravú, kvalitnú zmes s nižším obsahom kofeínu, napr. ARABICA BLEND alebo SPECIALTY BRAZIL.
  • Pripravovať ju spôsobom, pri ktorom sa uvoľní menšie množstvo kofeínu. Ideálne je espresso, ristretto a nápoje na tejto báze ako cappuccino a latte.
  • Neodporúčame tureckú kávu ani inú dlho extrahovanú.
  • Znížiť dennú dávku na 1 – 2 šálky zdravého espressa, cappuccina alebo latte.

 

 

Čo môžem očakávať, keď do svojej životosprávy zahrniem Powerlogy produkty?

Našou víziou je vybrať pre vás top potraviny, ktoré vám aj v malom množstve prinesú vysokú hodnotu. Nejde nám len o podporu fyzického výkonu športovcov, ale najmä o zabezpečenie produktov, o ktoré sa môže oprieť každá domácnosť. Našou špecializáciou je zaobstaranie čo najlepšej výživy pre mozog a odstránenie mentálnej hmly či iných problémov, spôsobených práve nižšou kvalitou jedla, množstvom chémie a cukru. Veríme totiž, že nadpriemerný výkon si vyžaduje aj nadpriemernú životosprávu, ktorá chutí.
Naším cieľom je uľahčiť vám prípravu raňajok či snackov tak, aby vám chutili a aby ste sa na ne mohli energeticky a zdravotne 100 % spoľahnúť. Preto pre vás tvoríme zdravé a funkčné recepty a prinášame novinky v životospráve na blogu POWER LIFE.

Môžu Power Collagen užívať aj deti, starší ľudia či tehotné a dojčiace ženy?

Kolagén proteín je základnou stavebnou jednotkou pokožky, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupiek, preto je určený práve na ich výživu a najmä na dlhodobú podporu imunity a procesu hojenia. Je to prirodzená bielkovina ľudského tela, ale s narastajúcim vekom sa jeho produkcia postupne znižuje, čo vedie k oslabeniu štruktúr buniek a prejavom starnutia. Jeho potreba je zvýšená aj v období rastu a zvýšenej fyzickej námahy preto je vhodný aj pre deti, starších ľudí a tehotné a dojčiace ženy.

Je Power Collagen určený ako proteínový doplnok pre budovanie svalovej hmoty?

Kolagén proteín je základnou stavebnou jednotkou pokožky, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupiek. Je určený hlavne na efektívnu výživu kĺbov, kostí, pokožky a svalov a najmä na dlhodobú podporu imunity a procesu hojenia. Na budovanie svalstva sú vhodné iné typy proteínov, či už srvátkové, micelárny kazeín, vaječné proteíny alebo rôzne typy rastlinných proteínov ( sójové, hrachové, konopné...).

Aký je rozdiel medzi klasickým kokosovým olejom a vaším Power Coco Oil s prídavkom MCT?

Power Coco OIl sa oproti bežným kokosovým olejom výrazne líši vo vysokom obsahu MCT tukov (50 % ), vďaka čomu je vhodný aj pre ľudí, ktorým robia bežné tuky problémy. Kým extra panenský kokosový olej slúži ako jeden z najlepších zdrojov tukov pre prípravu jedál a dezertov, tak MCT je skvelá vychytávka pre okamžité získanie energie, tréning metabolizmu a super aktiváciu, či regeneráciu mozgu. Vianc info nájdete v tomto článku.

Veľkoobchod a spolupráca

Ako sa môžem stať maloobchodným predajcom Powerlogy produktov?

V prípade, že máte záujem o maoloobchodný predaj našich produktov, s podmienkami spolupráce sa môžete oboznámiť na tomto linku.

Následne Vás prosíme zaslať email s požiadavkou na zaregistrovanie ako veľkoobchodného odberateľa na email: hotova@powerlogy.com. Po schválení Vám bude vytvorené konto a ozveme sa Vám ohľadom ďalšieho postupu.

Je moja prevádzka vhodná na predaj Powerlogy produktov?

Produkty Powerlogy sú vhodné do predajní so zdravou výživou, BIO obchodov, lekární, coffee shopov,  cafeterii, fitnescentier a iných športových zariadení. Nenašli ste sa a predsa máte záujem o predaj ? Napíšte nám a Vašu žiadosť posúdime a ozveme sa Vám.

Môžem predávať Powerlogy produkty na svojom eshop-e?

Nie, produkty Powerlogy sa predávajú na území SR  len na eshope POWERLOGY a na niekoľkých partnerských portáloch.

Ako môžem objednať tovar?

Objednávky tovaru sa zadávajú online na eshop-e  powerlogy.com  prostredníctvom B2B konta. Login je používateľské meno alebo emailová adresa.  Heslo sa dá vegenerovať prostredníctvom zadania možnosti “Stratili ste  heslo ?”.

Od akej hodnoty objednávky neplatím náklady na doručenie?

Objednávky nad 300 EUR (vrátane DPH) doručujeme bez nákladov na kuriéra.

Musím zaplatiť za tovar ihneď alebo je možnosť úhrady na splatnosť?

Pri veľkoobchodných objednávkach je možnosť platby na dobierku, kartou alebo bankovým prevodom po dodaní tovaru so splatnosťou 14 dní.

Môžete nás finančne spoznorovať/zaslať vaše produkty ako výhru do tomboly na školskom plese/ na športovom turnaji a pod.?

Vzhľadom k tomu, že sme dostávali množstvo žiadostí tohto typu, máme momentálne podporu podobných podujatí pozastavenú. V prípade záujmu o spoluprácu na podujatiach väčšieho charakteru, prosím kontaktuje naše PR oddelenie na kristina@powerlogy.com.

Považujem sa za influencera, mali by ste záujem o spoluprácu so mnou?

Ambasádorov našej značky si starostlivo vyberáme a je pre nás dôležité, aby sa s našími produktami cítili úprimne stotožnení. Ak sa cítite ako hrdý ambasádor Powerlogy, tak nám neváhajte zaslať viac informácií o vašom blogu/FB lebo IG page/športovom pôsobení/a pod. na email kristina@powerlogy.com alebo do správy na našom Facebooku alebo Instagrame.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?