🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Pre firmy

Kvalitná káva vysokých štandardov, darčekové produkty a edukačné prednášky priamo vo vašej firme. Pre lepšiu energiu, chuť a výkon v práci.

Power Coffee alebo darčekové produkty pre váš office

V Powerlogy vieme zabezpečiť kávu do vašej firmy aj ponúknuť inovatívne produkty ako darček pre vašich partnerov či zamestnancov.

Úzko spolupracujeme so spoločnosťou Jura a jej zastúpením na Slovensku, pokiaľ ide o riešenia vysokých štandardov prípravy a konzumácie kávy pre office. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať a individuálne pripravíme cenovú ponuku aj návrh riešenia.

Pre office máme pripravené kilové balenie kávy Organic Espresso alebo Extra Strong zmesí, ktoré sú optimalizované aj pre automatické kávovary. Vopred upozorňujeme, že kávovary neprenajímame a pracujeme len s výberovou kávou a so švajčiarskym výrobcom kávovarov, ktoré majú svoju cenu. Ak však chcete kvalitu, spoľahlivosť a chuť, a istým spôsobom zabezpečiť pridanú hodnotu v podobe kvalitnej kávy aj so školením pre svojich zamestnancov, tak ste na správnej adrese. Ak máte záujem o degustáciu našich produktov pre možnosti darčekových balení, dohodnite si s nami termín alebo zásielku na [email protected]

Prednáška 5 efektívnych návykov životosprávy 21. storočia aj s ochutnávkou produktov

V Powerlogy sa snažíme aj edukovať, ako zlepšovať životosprávu.

Zakladateľ Powerlogy Dušan Plichta realizuje motivačné a edukačné prednášky na mieru vzhľadom na naše presvedčenie, že telo programuje myseľ a že výkonnosť ľudí vo firme je priamo úmerná ich energii a silnému zdraviu.

Ak máte záujem o prednášku 5 efektívnych návykov vylepšenej životosprávy 21. storočia aj s ochutnávkou, kontaktujte nás na [email protected]

Prednáška väčšinou trvá 1,5 hodiny aj s Q&A, ale realizujeme aj dlhšie workshopy. Cena podľa dohody a individuálnych požiadaviek. Pre lepšiu predstavu si pozrite realizované prednášky na našom Youtube kanáli.

Referencie:

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.