🎄 Výhodné balíky 1+1 a 2+1 GRÁTISDoprava zadarmo v rámci SR

Kristína Suchánková

foodblogger, content creator, foodphoto

Kristína Suchánková

foodblogger, content creator, foodphoto

Kristína je mamou jedného takmer trojročného výmyselníka a jednej maličkej princeznej. Počas prvej materskej sa začala venovať jej foodblogu s názvom The Tolerant Cook, kde sa špecializuje na recepty pre ľudí s potravinovými intoleranciami.

Vďaka blogu sme ju v Powerlogy objavili a medzi materskými dovolenkami tvorila obsah aj pre náš blog a sociálne siete. Ako sama hovorí, stíha naraz všetko aj nič. Preto od Dušana a z konceptu biohackingu čerpá hlavne inšpiráciu, ako optimalizovať a skĺbiť svoje matersko – pracovno – blogerské povinnosti a pri tom si ešte ušetriť čas na obľúbené rodinné výlety.

Z produktov Powerlogy nedá dopustiť na BIO Ghee, ktoré ju vraj zachránilo počas obdobia alergie na kazeín jej syna, kedy Powerlogy BIO Ghee bol jediný mliečny produkt, ktoré dieťa tolerovalo.

Okrem ghee v domácnosti najčastejšie využíva napríklad Powerlogy Granolu ako raňajky pre celú rodinu, doplnenú o Powerlogy Cashew pre zasýtenie. Pre trojročného synčeka je najväčšou odmenou Powerlogy Nougat.

Staň sa ambasádorom

Chceš sa stať aj ty ambasádorom a zástupcom značky?

Napíš nám

-7 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.