Veľká jarná akcia je v plnom prúde!

Granola a müsli

Lahodné rána s chrumkavou granolou

Prvotriedne raňajkové riešenia bez lepku, mlieka a rafinovaného cukru.

Zlepšiť raňajky celej rodiny je naozaj jednoduché. Pritom netreba stráviť nekonečné hodiny v kuchyni a vymýšľať kombinácie, aby bol výsledok ohromujúci a chutný zároveň. Aj rýchle raňajky môžu byť zdrojom energie a výnimočnej chuti, ktorá vám zlepší ráno.

Očarujúce spojenie jemne pečených bezlepkových vločiek, mandlí, brusníc a prírodného kokosového cukru v balení granoly Powerlogy Organic Almond Granola povýši vaše raňajky na jedinečný moment dňa. Vaše chuťové bunky rozhýčka Powerlogy Honey Granola, ktorá vynikne v kombinácii s jogurtom a lesným ovocím. Deti si pochutia na chrumkavej granole bez cukru Powerlogy Kids Choco Granola s kúskami čokolády, lieskovcami a mrazom sušenými čučoriedkami.

Raňajky pre malých maškrtníkov

Deťom spríjemnite raňajky a každodenný nástup do školy vďaka výživným balíčkom Powerlogy Back to School Pack v podobe BIO mandľovej granoly s brusnicami. Pribaliť školákom k desiate Powerlogy Chocobar znamená, že im doprajete zdravú maškrtu na dopoludnia alebo na olovrant.

Keď siahnete po produktoch z našej ponuky Powerlogy, zistíte, že obsahujú čisté prírodné suroviny a zabezpečujú vyvážené zloženie makroživín. Majú prirodzene vyšší obsah proteínu a vlákniny, vďaka čomu obsahujú menej rýchlych cukrov a uvoľňovanie energie je naozaj postupné.