The Powerlogy Podcast: Marek Bohunický, kde sa stráca mužská sila

The Powerlogy Podcast: Marek Bohunický, kde sa stráca mužská sila

TÉMA: Súčasné výzvy vedomého vnímania energie vo vzťahu k sebe, rodine, práci, partnerovi či spoločnosti.

Marek Bohunický sa venuje poradenstvu v otázkach túžby po zdravšom a kvalitnejšom živote. V najnovšej epizóde podcastu sme sa spolu rozprávali, aké dôležité sú otvorená komunikácia, počúvanie vlastných inštinktov, nastavenie hraníc, práca s hanbou i vlastnou zraniteľnosťou. „Naše inštinktívne ja vie najlepšie, kde máme byť a kde máme najväčšiu silu.“

Koho dnes počúvam

Marek Bohunický založil projekt Škola človeka, organizuje mužské i ženské kruhy a pri práci s klientmi skúma, kam nás vedie naše telo a vnútorná múdrosť aj prostredníctvom vedomého dotyku. Vypočujte si, v čom spočíva naša osobná sila, prečo by sme sa mali spájať so svojou stredovou osou a ako si venovať hlbšiu pozornosť.

Túto epizódu podcastu vám prinášame spoločne s YEME. Lokálne a remeselné potraviny vyrobené z kvalitných surovín a s dobrým úmyslom. Vyberte si z najväčšieho výberu plnochutných alternatív na www.yeme.sk.

Ďakujeme aj druhému partnerovi podcastu VELOCITY. Predaj a servis bicyklov, elektrobicyklov, príslušenstva a bežeckých potrieb. Všetci v tíme www.velocity.sk sú aktívni bajkeri a bežci, s množstvom zážitkov a skúseností, preto sa ľahko môže stať, že sa stanete kamarátmi.

Ďalšie inšpiratívne podcasty

Sledujte Powerlogy na Facebooku a na Instagrame.

Komentáre 1

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

dobry den, prosim vas dalo by sa aspon v kratkosti zhrnut ktore su tie styri zakladne kamene? v podcaste sme zmienili jeden (byt videny) ale nejako som nezaregistroval tie tri zostavajuce. dakujem. Kamil

Každý týždeň sa posuňte o krok vpred

Odoberajte Powerlogy newsletter a získate -7 % na prvý nákup.