Až -23 % Využite výhodné upratovanie skladu so širokou ponukou

The Powerlogy Podcast: Mgr. Dušan Plichta, Realita detskej stravy v športovom klube MEDVEDiCA

The Powerlogy Podcast: Mgr. Dušan Plichta, Realita detskej stravy v športovom klube MEDVEDiCA

TÉMA: Rozhovor zakladateľa Powerlogy Dušana Plichtu s deťmi zo športového klubu MEDVEDiCA aj o tom, ako vnímajú zdravé stravovanie. Čo im chutí, čo naopak vadí a čo možno zlepšiť.

Koho dnes počúvam?

Dušan Plichta je, ako sám o sebe rád tvrdí, srdcom a dušou manžel, šťastný otec dvoch detí, mysľou Biohacker a zároveň kreatívny tvorca a zakladateľ značky Powerlogy. Rozhodol sa vyspovedať v inšpiratívnom rozhovore práve deti a pohybových nadšencov z detského športového klubu MEDVEDiCA.

MEDVEDiCA  je detský športový klub, ktorý spája nadšencov zdravého pohybu a lásky k športu, prírode a spoločne strávenému času aktívnou formou. Cieľom zakladateľov je u detí vybudovať pozitívny vzťah k pohybu, podporiť ich zdravý životný štýl, či rozvíjať ich všeobecný pohybový rozvoj.

Zahĺbte sa spolu s nami do inšpiratívneho a detsky úprimného rozhovoru aj o tom, ako možno vylepšiť a skvalitniť stravovanie u pohybovo aktívnych detí, čomu sa vyhýbať a čo naopak v strave ešte viac podporiť.

Ak aj vás zaujal rozhovor a chcete cestu vašich detí za optimálnym životným štýlom a zdravým pohybom spestriť chuťou skutočných potravín, navštívte Powerlogy.com a spoznajte zdravý svet plný chutí! Nezabudnite pritom v košíku použiť kód PODCAST10 pre -10% na všetko, aby boli vaše Vianoce ešte štedrejšie.

Sledujte Powerlogy na Facebooku a na Instagrame. Ďalšie zaujímavé podcasty s inšpiratívnymi hosťami, nájdete na našom blogu.

Komentáre

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre.

-15 % na prvý nákup

Odoberajte Powerlogy newsletter a vychutnajte si zdravé potraviny výhodne.